AP+ slevy v app AP+ slevy

Jak vrátit telefon do továrního nastavení? (NÁVOD)

Zobrazit katalog

Článek

• Autor: Redakce

Vrácení telefonu do továrního nastavení je proces, při kterém smažete veškeré nastavení a všechna data uložená v interní paměti. Jakmile uvedete smartphone zpět do továrního nastavení, bude softwarově vypadat stejně, jako když jste ho poprvé vybalili z krabice. Tento proces se provádí například v situaci, kdy máte zahlcený telefon nebo se vyskytují problémy s jeho ovládáním. V tomto článku se dozvíte, jak uvést mobil do továrního nastavení u jednotlivých operačních systémů. Platí totiž, že i ty nejlepší telefony občas mohou narazit na problém.

Jak vrátit telefon do továrního nastavení

Jak vrátit telefon do továrního nastavení – OBSAH

 1. Přechod do továrního nastavení smaže veškerá data
 2. Tovární nastavení: Kdy na se do něj vrátit?
 3. Obecný postup pro vrácení telefonu do továrního nastavení
 4. Vrácení telefonu do továrního nastavení u iOS
 5. Vrácení telefonu do továrního nastavení u OS Android
 6. Tovární nastavení pomocí tlačítek
 7. Vrácení telefonu do továrního nastavení u Windows Phone

Přechod do továrního nastavení smaže veškerá data

Před využitím našeho návodu se ujistěte, že víte, jaký operační systém váš telefon používá. Pokud si nejste jisti, můžete jej jednoduše odvodit od značky a modelu zařízení, případně ho zjistíte v nastavení telefonu pod záložkou „informace o telefonu“ (obvykle je to poslední položka v nastavení).

! Po uvedení mobilního telefonu do továrního nastavení se také smažou všechna data, zprávy, fotky a veškeré nastavení telefonu! 

Při vrácení telefonu do továrního nastavení dojde nenávratně ke ztrátě téměř všech dat, přijdete i o své personalizované nastavení. Nedělejte proto tento krok unáhleně. Nejdříve si důkladně promyslete, jaká data bude zapotřebí uchovat a zálohujte je on-line nebo na externím úložišti.

Tovární nastavení: Kdy na se do něj vrátit?

Nejčastěji se setkáte s doporučením, abyste ve svém mobilním telefonu obnovili tovární nastavení mobilu po aktualizaci systému. Nově aktualizovaný systém může způsobit pomalou odezvu, či dokonce padání nebo zasekávání některých dřívějších aplikací. Vrácení smartphonu do továrního nastavení tak nejčastěji vyřeší většinu softwarových problémů, kterými telefon doposud trpěl.

Tovární nastavení - mobily

Dalším důvodem může být zpomalený/zahlcený systém při dlouhodobém používání telefonu. Zejména starší modely smartphonů postrádají po pár letech rychlost, kterou oplývaly na začátku. A právě jejich navrácení do továrního nastavení může celý problém se zpomaleným systémem vyřešit. Ještě předtím se ale pokuste smazat přebytečné soubory. Jak na bezpečné smazání dat, si přečtěte v našem článku. 

i OnePlus Nord 3 5G (RECENZE): bezrámečkový displej a super výkon ve střední třídě

Pokud si pořídíte nový smartphone a ten starý se rozhodnete prodat nebo darovat, i tehdy uveďte mobilní telefon do továrního nastavení, abyste smazali obsah telefonu. Také v tomto případě si však dávejte pozor, protože ne všechna data budou nenávratně smazána - telefon je sice smaže a pro uživatele bude vypadat jako nový - přesto ale zůstanou uložena v paměti flash a úplně „ztracena“ budou teprve při dalším zápisu. Existují programy, které umožňují zpětné dohledání už smazaných souborů.

Obecný postup pro vrácení telefonu do továrního nastavení

 1. Otevřete nastavení telefonu.
 2. V menu vyhledejte „Zálohování dat“ či podobnou volbu.
 3. Vyberte „Obnovení továrních dat“ / „Obnovení továrního nastavení“.
 4. Potvrďte přechod do továrního nastavení.
 5. Vyčkejte na dokončení přechodu a restartování telefonu – případně restartujte telefon sami.
 6. Pokud jste si nechali zálohu, obnovte zálohu do svého telefonu.

Rovněž se výrazně doporučuje nabít telefon před uvedením do továrního nastavení, případně jej během samotného procesu nechat zapojený v nabíječce. Některé typy telefonů toto samy od sebe vyžadují.

Vrácení telefonu do továrního nastavení u iOS

iOS je operační systém Applu, který ho používá u všech svých zařízení. Uživatelsky jednoduchý systém se již mnoho let těší velké oblibě. Většina jejích telefonů by měla mít téměř totožné umístění obsahu nastavení - pouze nejnovější iOS v něm má oproti starému více funkcí.

i  Pokud se náhodou stane, že přijdete o svá data na SD kartě, může to být docela problém. Nezoufejte ale, existují možnosti obnovy dat na SD kartě.

Jak dát iPhone do továrního nastavení? Postup je docela jednoduchý. Než vrátíte svůj iPhone na tovární nastavení, odhlaste se z iCloudu – jinak ze svého účtu smažete veškerá data (nejenom z mobilu, ale z celého serveru iCloud, k němuž jste přihlášeni). Zároveň vypněte funkci „Najít iPhone“, jinak se může stát, že zařízení zůstane zajištěné zámkem aktivace.

iPhone, i kterékoliv jiné zařízení od Applu, můžete zálohovat dvěma způsoby: Přes PC či MacBook pomocí iTunes nebo v nastavení telefonu bez využití počítače. Poradíme vám, jak na to.

i Samsung Galaxy S23 5G (RECENZE): malý, ale skutečně šikovný fotomobil

Postup pro přechod do továrního nastavení iOS

iPhone do továrního nastavení dostanete snadno pomocí následujících jednoduchých kroků:

 1. Otevřete nastavení iPhonu.
 2. Přejděte do nabídky "Obecné".
 3. Vyberte volbu "Obnovit".
 4. Zvolte "Obnovit všechna nastavení" / "Obnovit data a nastavení".

Tovární nastavení - iPhone - nastavení Tovární nastavení - iPhone - obecné Tovární nastavení - iPhone - obnovit Tovární nastavení - iPhone - všechna nastavení

Postup pro přechod do továrního nastavení iOS pomocí iTunes

 1. Otevřete na MacBooku nebo v počítači aplikaci iTunes.
 2. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu.
 3. iPhone vás pravděpodobně požádá o potvrzení důvěryhodnosti počítače nebo zadání kódu zařízení – důvěryhodnost potvrďte nebo zadejte požadovaný kód.
 4. Jakmile se váš iPhone zobrazí v iTunes, zvolte jej.
 5. Pod vybraným iPhonem se vám zobrazí nabídka "Nastavení".
 6. Vyberte první kartu "Souhrn" a klikněte na "Obnovit iPhone".
 7. Zobrazí se tabulka, kde kliknutím na "Obnovit" potvrdíte obnovu do továrního nastavení.
 8. Poté vyčkejte, než proběhne přechod do továrního nastavení a iPhone se sám restartuje.

i  Pokud svůj iPhone ztratíte, můžete jej vrátit do továrního nastavení na dálku, takže se případný nálezce nedostane k vašim datům. 

iPhone - tovární nastavení přes iTunes

V momentě, kdy dokončíte tovární nastavení iPhone , můžete jednoduše obnovit zálohovaná data přes iCloud nebo iTunes (podle toho, kam jste zálohovali).

Vrácení telefonu do továrního nastavení u OS Android

Android je nejpoužívanější operační systém u mobilních telefonů i tabletů. Ačkoli je sám o sobě uživatelsky přívětivý, mnoho výrobců vytváří až dodatečně pro svou značku speciální nadstavby (mimo jiné i oblíbené čínské telefony Huawei), které upraví vzhled systému, pořadí položek a přidá některé funkce. Tovární nastavení Android zařízení může být proto výrobce od výrobce umístěno jinde či odlišně pojmenováno. Význam názvů i funkcí jednotlivých položek se ale zpravidla nemění.

i Google Pixel 7a (RECENZE): nejnovější „áčkový“ model si zásadně přilepšil

Postup pro přechod do továrního nastavení u OS Android

 1. Otevřete nastavení telefonu a přejděte do karty "Vše".
 2. Sjeďte do sekce "Osobní".
 3. Vyberte "Zálohování a obnovení dat".
 4. V případě, že jste neprovedli zálohu, můžete ji provést on-line pomocí Googlu – stačí přejít na výraz "Záloha" a vybrat položky k zálohování.
 5. Poté zvolte "Obnovení továrních dat".
 6. Ve výběru aplikací zvolte položky k vymazání.
 7. Potvrďte přechod do továrního nastavení.
 8. Vyčkejte na dokončení procesu.

Poznámka: Na videu níže je zaznamenáno tovární nastavení Samsung, u telefonů ostatních výrobců je ale postup velmi podobný.

Tovární nastavení - Android - nastavení Tovární nastavení - Android - záloha a obnova dat Tovární nastavení - Android - výběr položek

Postup pro přechod do továrního nastavení u starších verzí Androidu (SAMSUNG)

 1. Otevřete nastavení telefonu.
 2. Sjeďte dolů a vyberte položku "Soukromí".
 3. Následně zvolte "Obnovení do továrního nastavení".
 4. Než zálohu provedete, zobrazí se vám automaticky zaškrtnutá možnost smazání "paměti USB", která odstraní také fotky a hudbu - v případě, že si chcete fotografie i zvukové soubory ponechat, možnost odškrtněte.
 5. Nakonec klikněte na "Resetovat telefon".
 6. V dalším kroku potvrďte tlačítkem "Vymazat".
 7. Vyčkejte na dokončení procesu.

Tovární nastavení Android Samsung - menu Tovární nastavení Android Samsung Tovární nastavení Android Samsung - obecná správa Tovární nastavení Android Samsung - obnovit Tovární nastavení Android Samsung - obnovit tovární data Tovární nastavení Android Samsung - potvrzení obnovení

Postup pro přechod do továrního nastavení u OS Android s nadstavbou Huawei

 1. Otevřete nastavení telefonu a přejděte do karty "Vše".
 2. Zvolte "Zálohování a obnovení dat" (nachází se nejčastěji ve spodní polovině menu). U starších verzí sjeďte v nastavení na sekci "Osobní".
 3. V případě, že jste neprovedli zálohu, můžete ji provést on-line pomocí Googlu – stačí zapnout "Zálohování mých dat" – zároveň se ujistěte, že je zapnuta také následující položka "Automatické obnovení".
 4. Následně zvolte "Obnovení továrních dat".
 5. Tímto budou smazány údaje z vnitřní paměti, a to včetně vašich účtů, systémových a aplikačních nastavení a instalovaných aplikací – pokud chcete smazat také hudbu, videa, fotografie a další, zaškrtněte v seznamu také poslední položku "Vymazat vnitřní úložiště".
 6. Po tomto nastavení klepněte na tlačítko "Resetovat telefon".
 7. Akci nakonec ještě jednou potvrďte tlačítkem "Resetovat telefon".

Android Huawei - tovární nastavení Android Huawei - zálohování a obnovení dat Android Huawei - tovární nastavení - výběr aplikací Android Huawei - tovární nastavení - výběr položek Android Huawei - tovární nastavení - reset

Po provedení všech kroků vyčkejte na automatické smazání a následnou obnovu mobilního telefonu do továrního nastavení.

Zařízení přejde na začátku do režimu "konzole pro zotavení" a samo provede všechny nezbytné kroky. Jakmile bude návrat do továrního nastavení dokončen, můžete opět začít používat svůj telefon.

Tovární nastavení: Xiaomi se příliš neliší od ostatních

Uveďme alespoň ve stručnosti ještě jeden konkrétní postup, tentokrát takový, který se týká telefonů Xiaomi s vlastní nástavbou MIUI 10.

 1. Na obrazovce vyberte ikonku „Nastavení“ (ozubené kolečko).
 2. Sjeďte na položku „O telefonu“ a zde vyberte „Zálohování a obnovení“.
 3. Zde stikněte na „Vymazat data (tovární reset)“
 4. Stiskněte „Resetovat telefon“.
 5. Počkejte, dokud se telefon nedojde k obnově na tovární nastavení Xiaomi.
 6. Po opětovném nastartování se řiďte průvodcem po nastavení na displeji.
i Recenze Xiaomi 13 Pro: Skvělá vlajkovka, která se za svou cenu nemusí stydět

Tovární nastavení pomocí tlačítek

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostat do nastavení telefonu, zvolte následující postup. Ani tento postup ovšem nemusí fungovat u všech zařízení – jednotliví výrobci mohou řešit tuto možnost v rámci své nadstavby odlišně.

 1. Vypněte svůj mobilní telefon – pokud nepůjde vypnout přes úvodní obrazovku, držte přibližně 5 – 10 sekund tlačítko pro zapnutí telefonu / aktivaci kláves.
 2. Až bude zařízení vypnuté, podržte tlačítko pro zvýšení (případně snížení) hlasitosti a zároveň držte tlačítko pro zapnutí telefonu.
 3. Jakmile ucítíte vibrace jako při standardním zapnutí, pusťte tlačítko pro zapnutí telefonu, ale tlačítko pro zvýšení (případně snížení) nepouštějte zhruba dalších 5 - 6 sekund - pokud tato kombinace nefunguje, pusťte po zobrazení loga obě tlačítka a jednou stiskněte "tlačítko pro zapnutí".
 4. Poté se na displeji zobrazí textová nabídka, ve které se můžete pohybovat pomocí tlačítek pro regulaci hlasitosti. Těmito tlačítky zvolte režim "Konzole pro zotavení" (popř. "Recovery" nebo "Recovery mode") a potvrďte výběr tlačítkem pro zapnutí telefonu.
 5. Jakmile se vám na displeji zobrazí smutný Android, podržte tlačítko pro zapnutí telefonu a stiskněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti.
 6. Naběhne vám systémové menu, ve kterém se opět můžete pohybovat použitím tlačítek pro regulaci hlasitosti.
 7. V systémovém menu najeďte na "wipe data / factory reset". Pokud vás systém požádá o potvrzení volby, potvrďte ji a vyčkejte na automatické provedení všech úkonů.
 8. Jakmile budou veškeré potřebné kroky návratového procesu dokončeny, zvolte Reboot pro restart zařízení.

Ať jste zvolili kterýkoliv postup, můžete svá data pohodlně obnovit prostřednictvím Google účtu nebo je vyvolat z externího úložiště (z micro SD karty, externího HDD, PC aj.).

i Pokud svůj telefon ztratíte, můžete ho vrátit do továrního nastavení na dálku nebo ho zamknout, takže se případný nálezce nedostane k vašim datům. 

Vrácení telefonu do továrního nastavení u Windows Phone

Windows Phone patří k méně zastoupeným operačním systémům chytrých telefonů. Využívají ho především mobilní telefony značky NOKIA a Microsoft. Pokud vrátíte mobilní telefon s Windows Phone do továrního nastavení, smaže se veškerý obsah a obnoví se do stavu, ve kterém byl při prvním zapnutí.

Než se k tomuto kroku uchýlíte, zálohujte si data i aplikace na svůj účet Microsoft v cloudu. S pomocí našeho návodu toto provedete během několika minut.

i Google Pixel 6 (SPEKULACE): přijde s novým designem a vlastním čipem?

Postup pro přechod do továrního nastavení u Windows Phone

 1. Otevřete nastavení telefonu.
 2. Vyberte záložku „O systému“ (nachází se úplně dole).
 3. Zvolte „Obnovit tovární nastavení telefonu“.
 4. Zobrazí se dvě upozornění – pokud jste si obnovou továrního nastavení jisti, potvrďte obě upozornění volbou „Ano“.

Tovární nastavení - Windows Phone - nastavení Tovární nastavení - Windows Phone - o systému Tovární nastavení - Windows Phone - obnovit tovární nastavení Tovární nastavení - Windows Phone - upozornění

Pokud váš telefon nereaguje nebo se z nějakého důvodu nemůžete dostat do nastavení telefonu, zvolte následující postup.

 1. Vypněte svůj mobilní telefon. Pokud nepůjde vypnout přes úvodní obrazovku, držte přibližně na 5 – 10 sekund tlačítko pro zapnutí telefonu / aktivaci kláves.
 2. Jakmile bude zařízení vypnuté, držte tlačítko pro snížení hlasitosti a zároveň podržte tlačítko pro zapnutí telefonu (přibližně 10 – 15 sekund.
 3. Jakmile ucítíte vibrace, pusťte obě tlačítka a následně podržte tlačítko pro snížení hlasitosti, dokud se neobjeví velký vykřičník.
 4. Následně stiskněte (ale nadále už nedržte) tlačítka v tomto pořadí: zvýšení hlasitosti, snížení hlasitosti, tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu, tlačítko pro snížení hlasitosti.

Jakmile provedete všechny potřebné kroky, smartphone se automaticky obnoví do továrního nastavení.

Při zvolení některého z uvedených postupů můžete zálohovaná data jednoduše obnovit pomocí Google účtu nebo externího úložiště (z micro SD karty, externího HDD, PC aj.).

i Mohlo by vás zajímat

Nyní už víte, jak „udělat“ tovární nastavení telefonu. Není na tom nic v zásadě složitého, jen pamatujte na zálohu dat, neboť postup, jak dát telefon do továrního nastavení, je kompletně smaže. Ideální je, pokud výše uvedené postupy nikdy nebudete potřebovat, na druhou stranu nikdy nevíte, kdy se vám to může hodit.


Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB modrá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 17×
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB modrá
Mobilní telefon - 7,6" AMOLED 2176 × 1812 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4400 mAh, model 2023, Android
39 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0252b1
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/256GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 29×
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/256GB zelená
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 10W, baterie 3700 mAh, model 2023, Android
28 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0251b1
4,7 141×
OnePlus Nord 3 5G 8GB/128GB šedá
Mobilní telefon - 6,74" AMOLED 2772 × 1240 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 9000, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP54, rychlé nabíjení 80W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Zlevněno -6 %
9 490,- 10 190,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ONE0090b1
4,7 381×
iPhone 14 128GB černá - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
18 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041b1
4,7 381×
iPhone 14 128GB bílá - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2022, iOS
18 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041b2
iPhone 14 Pro 128GB černá - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 492×
iPhone 14 Pro 128GB černá
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2022, iOS
25 990,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: RI043b1
4,8 180×
Samsung Galaxy S23 5G 128GB černá
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
16 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246b5
4,8 180×
Samsung Galaxy S23 5G 128GB bílá
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
16 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246b3
4,9 82×
Nothing Phone (2) 12GB/256GB šedá
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2412 × 1080 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 50Mpx širokoúhlý, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4700 mAh, model 2023, Android
14 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NOTHa05b1
4,9 82×
Nothing Phone (2) 12GB/256GB bílá
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2412 × 1080 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 50Mpx širokoúhlý, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4700 mAh, model 2023, Android
14 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NOTHa05b2
4,5 155×
Xiaomi Redmi 12 4GB/128GB černá
Mobilní telefon - 6,79" IPS 2400 × 1080 (90Hz), operační paměť 4 GB, vnitřní paměť 128 GB, hybridní slot, procesor MediaTek Helio G88, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 8Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 18W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
3 190,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI269b1
4,5 155×
Xiaomi Redmi 12 4GB/128GB modrá
Mobilní telefon - 6,79" IPS 2400 × 1080 (90Hz), operační paměť 4 GB, vnitřní paměť 128 GB, hybridní slot, procesor MediaTek Helio G88, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 8Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 18W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
3 190,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI269b2
Infinix Note 30 5G 8GB/128GB černá - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,5
Infinix Note 30 5G 8GB/128GB černá
Mobilní telefon - 6,78" IPS 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM + paměťová karta, procesor MediaTek Dimensity 6080, fotoaparát: 108Mpx (f/1,75) hlavní, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP53, rychlé nabíjení 45W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Zlevněno -11 %
4 989,- 5 639,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: INFI1013b2
Vytisknout
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací