Alza days prosinec VIP LENOVO boost

Termohrnky a termosky STANLEY: Dopřejte si oblíbený nápoj vždy ve správné teplotě

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Revoluční termohrnky a nápojové termosky STANLEY vám umožní vychutnat si studené a teplé nápoje v optimální teplotě prakticky kdekoliv. Ať už máte náročný pracovní den, nebo jste se vydali na celodenní výlet do přírody, nápoj, který jste si připravili, si vychutnáte přesně v takové teplotě, jakou očekáváte i po několika hodinách. Termoprodukty STANLEY se vyznačují extrémní odolností a kvalitou provedení a navíc se na ně vztahuje 25letá záruka. Přečtěte si, čím jsou termohrnky a termosky STANLEY výjimečné a proč byste měli vlastnit alespoň jeden kousek i vy.

Termohrnky STANLEY®

Termohrnky a nápojové termosky STANLEY® - KAPITOLY ČLÁNKU

 1. Inovativní termohrnek STANLEY do jedné ruky
 2. Proč lze směle říci, že termohrnek STANLEY stojí za to?
 3. STANLEY do jedné ruky je hit, ale výborné jsou i další typy termohrnků
 4. Pod značkou STANLEY se toho skrývá ještě mnohem více

Inovativní termohrnek STANLEY® do jedné ruky

Značka STANLEY spatřila světlo světa již před více než 100 lety v roce 1913. Během své existence se stala symbolem kvality. Její produkty si zamilovali dobrodruzi, cestovatelé, ale také farmáři, rybáři, sportovci, řidiči nákladních aut a mnozí další po celém světě. Díky tomu si tyto termosky a termohrnky „zahrály“ i v mnoha filmech. Dnes je značka STANLEY doslova legendou nejen v USA, ale i v mnohých jiných zemích světa.

O STANLEY® vám mohou vyprávět celé generace

Termo produkty STANLEY prověřily celé generace. Současný termohrnek STANLEY do jedné ruky z řady CLASSIC SERIES je tedy výsledkem dlouhého vývoje a testování v praxi. Napříč státy si můžete přečíst zkušenosti mnoha uživatelů, kteří vám potvrdí výjimečné vlastnosti produktů STANLEY.

Jednoduché ovládání jednou rukou, které baví

Díky praktickému tlačítku je možné designové a překvapivě odolné termohrnky STANLEY ovládat jen jednou rukou, což oceníte zejména při řízení auta. Stačí pouze stisknout ono tlačítko a můžete pít. Ovšem nutno dodat, že termosky značky STANLEY v jednoduchosti ovládání nezůstávají pozadu. Například Termoska STANLEY Classic series se díky komfortní rukojeti velmi dobře drží a její víčko se vždy, když potřebujete, velmi snadno promění v pohárek na pití.

Netypická barva se bude líbit vašim očím

K dostání je široká paleta atraktivních barev termohrnků a můžete si tak vybrat přesně ten, který nejvíce odpovídá vašemu vkusu a osobním preferencím.

 1. Borovicově zelený termohrnek STANLEY do jedné ruky
 2. Grafitově černý termohrnek STANLEY do jedné ruky v matu
 3. Termohrnek STANLEY do jedné ruky v polární bílé
 4. Termohrnek STANLEY do jedné ruky v safírově modré
 5. Javorově hnědý termohrnek STANLEY do jedné ruky
 6. Ledově modrý termohrnek STANLEY do jedné ruky
 7. Vínový termohrnek STANLEY do jedné ruky

Těšit se můžete na novou podzimní kolekci, která přinese dalších 5 trendy barevných odstínů.

Safírově modrý termohrnek STANLEY
Termohrnek STANLEY z nerezové oceli se dá snadno rozebrat pro snadné mytí.

Proč lze směle říci, že termohrnek STANLEY® stojí za to?

Termohrnek STANLEY je parťák na cesty jako žádný jiný. Dobrodružné výpravy jsou s ním radost, a to hned z několika důvodů, které vám právě teď prozradíme.

Kvalita termohrnku STANLEY® se skrývá v každé jeho části

Materiál a jednotlivé části termohrnku STANLEY do jedné ruky jsou promyšlené do nejmenšího detailu.

 • Vyrobili jej z kvalitní a velmi silné potravinářské 18/8 nerezové oceli.
 • Jeho tělo je vakuově izolované s dvojitou stěnou.
 • Má praktický rozebíratelný uzávěr, který se vyznačuje 100% těsností. 
 • Termohrnek i jeho díly lze mýt v myčce nádobí.
 • Robustní provedení přečká i horší podmínky a zacházení.
 • Vejde se do většiny auto držáků.
 • Je na něj výrobcem stanovena záruka 25 let na funkčnost a parametry.

A pokud se ptáte, zda jsou obsahem materiálů termohrnků STANLEY nějaké škodlivé látky pro organismus, nejsou. Produkty pravidelně procházejí nespočtem testů nad rámec povinných norem a je prokázáno, že jsou BPA free. Testování probíhá na základě evropských norem a v laboratořích certifikovaných EU.

Klid na duši vám zajistí záruka 25 let

U produktů značky STANLEY si můžete být jisti, že budou plnit své poslání po dlouhé roky. Na veškerý sortiment, který tato firma vytvoří, dává záruku 25 let. Záruka se vztahuje na deklarovanou funkčnost a vlastnosti výrobku.

Termohrnky STANLEY® zaručují 100% těsnost v každé poloze

U termohrnků značky STANLEY se určitě nemusíte bát, že by se vám jejich obsah vylil do batohu nebo tašky. Perfektně těsní ve všech polohách a tekutinám uvnitř neumožňují vytéct za žádných okolností ven (tato záruka se nevztahuje na karbonizované tekutiny, respektive tekutiny s „bublinkami“, například minerální vody, pivo aj., pokud není produkt STANLEY k takovému účelu přímo vyroben).

i O značce STANLEY®
Historie značky STANLEY navazuje na americkou společnost Thermos L.L.C, jejíž výrobky byly ze skla, tedy velmi křehké a nepraktické. V roce 1913 přišel William Stanley Jr. s převratným vynálezem v podobě patentované ocelové izolační láhve, ze které postupem let vyvinul termosku, jak ji známe dnes – odolnou láhev se schopností uchování teploty tekutin. Firma STANLEY své postupy neustále zdokonaluje a rozvíjí a můžete si tak být jisti, že dostanete to nejlepší na trhu.
Termohrnky STANLEY v přírodě
S termohrnky STANLEY® se pohodlně napijete svého oblíbeného teplého nebo studeného nápoje.

Na termohrnek STANLEY® je spoleh, výborně izoluje

V případě izolace velmi záleží na neúprosných fyzikálních zákonech. Tedy na četnosti otevírání, na naplnění (je potřeba plnit nádobu na 100 % objemu) či na zůstatkovém objemu po „upíjení“. Obecně je ale izolace termohrnku STANLEY více než vynikající.

 • Nápoje udrží teplé až 7 hodin.
 • Nápoje udrží studené až 10 hodin.
 • Ledová tříšť se v něm rozpustí až za 30 hodin.

Termohrnek STANLEY umí být bez problému HOT - COLD - ICE a jeho schopnosti jsou prokazatelné. V prováděných testech v různých zemích se umisťuje na předních příčkách.

Při zjišťování času, po který termohrnek udrží požadovanou teplotu, se měří doba změny teploty obsahu z výchozí do koncové hodnoty. V rámci tohoto testu je teplota prostředí 20 °C a nádoba je zaplněna až po hrdlo.

 • Pro horké (HOT) jsou hranice pokles z 95 stupňů Celsia na 60 stupňů Celsia.
 • Pro studené (COLD) jde o vzestup ze 2 stupňů Celsia na 10 stupňů Celsia.
 • Pro ledové (ICE) se měří čas až do doby, kdy se ledová tříšť rozpustí na vodu.

STANLEY® do jedné ruky je hit, ale výborné jsou i další typy termohrnků

Termohrnky vám poskytnou maximální komfort doma, v kanceláři i na cestách. Jsou skvělou ekologickou alternativou k plastovým hrnkům. Díky jejich odolnosti vám budou dobře sloužit několik desetiletí. Bonusem navíc je nadčasový design a široká škála barevných odstínů a velikostí, takže si svého favorita vyberou i nejnáročnější zákazníci. Z jakých dalších typů termohrnků můžete vybírat?

Termohrnek STANLEY® Adventure GO

STANLEY Adventure GO je vakuový pohárek na nápoj o objemu 290 ml, do kterého si můžete nalít alkoholické i nealkoholické, teplé a studené nápoje, které si budete chtít později vypít na výletě, na zahradě nebo třeba pod stanem. Z termohrnku se vám nevylije ani kapička, i kdybyste po horách skákali jako kamzíci. Pohárek Adventure GO vám může po cestě klidně i vypadnout z batohu a nic se mu nestane. Praktické víčko je vyrobené z Tritanu.

i Odolnost termo produktů STANLEY dokazují skutečné příběhy. Termoska STANLEY už přežila pád ze 4000 stop z letadla, shořela ve vrtulníku, byla přejeta traktorem a dokonce zastavila, pro jejího uživatele smrtící kulku. Vždy ale dále plnila svoji funkci. Jednoznačně tak platí – BUILT FOR LIFE® – Stvořena pro život, což je jedno z hesel značky STANLEY. Takový život, jaký je a pro nás – takové, jací jsme.

Termohrnek STANLEY® Adventure Series s DUO uzávěrem

Termohrnek je vakuově izolovaný a disponuje DUO uzávěrem, díky kterému zůstane tekutina uvnitř i při náhlém nárazu. Do hrnku si můžete nalít jakýkoliv teplý, studený nápoj nebo třeba ovesné vločky s teplým mlékem. Teplé nápoje si udrží stejnou teplotu po dobu 3 hodin, studené nápoje až 4 hodiny. Termohrnek Adventure Series DUO má objem 236 ml.

Termohrnek STANLEY® Camp Mug

Termohrnek STANLEY Camp Mug má objem 350 ml. Skvěle vám poslouží při všech outdoorových aktivitách. Hlavními přednostmi jsou skladnost a nízká hmotnost, takže jej bez potíží sbalíte i do menšího batohu. Vybrat si můžete z příjemných barevných odstínů.

Termohrnek STANLEY® Classic Series NEVERLEAK

Zosobnění nestárnoucí klasiky, to jsou termohrnky z řady STANLEY NEVERLEAK. Jak už jejich anglický název napovídá, hlavní prioritou je dokonalá izolace. Z tohoto hrnku prostě nic nevyteče. Název si značka STANLEY nechala patentovat. Termohrnky jsou opatřeny unikátním systémem uzavírání, které se neuvolní, pokud jím sami neotočíte. Samotné víčko se dá jednoduše rozebrat, abyste jej mohli důkladně umýt. Jsou dostupné v několika velikostech.

STANLEY termohrnek Camp Mug
Vychutnejte si ranní horkou kávu i během kempování pod stanem.

K termohrnkům STANLEY® snadno zakoupíte náhradní díly

Stává se, že se některá z částí termohrnků „zaběhne“. Nevěšte hlavu. Značka STANLEY je na tuto možnost připravena a nabízí náhradní díly v podobě těsnění, kalíšků, zátek a dalších.

V rámci 25leté záruky jsou poškozené náhradní díly během jejich používání k dostání zdarma a platí se pouze poštovné ve výši 99 Kč. To ale v případě, že k jejich poškození došlo užíváním výrobku. Pokud došlo ke ztrátě dílu (kalíšku, těsnění, zátky, vybavení setu a podobně), je paušální cena za těsnění 50 Kč a za jakýkoliv jiný náhradní díl 100-200 Kč bez rozdílu + poštovné. Náhradní díly je také možné si zdarma osobně vyzvednout v centrálním skladu distributora značky STANLEY.

Pod značkou STANLEY® se toho skrývá ještě mnohem více

Vedle nerezových termohrnků na kávu, čaj a osvěžující nápoje nabízí značka STANLEY také termosky na jídlo, klasické termosky a další typy cestovních termoproduktů včetně placatek. Od roku 2008 jsou produkty STANLEY pouze vakuové a od roku 2017 nabízí ještě speciální produkt – STANLEY Master Series. Ale beze sporu každý vyrobený kus termonádoby STANLEY odpovídá poslání firmy: „Stvořena pro život“.

Termosky STANLEY® udrží optimální teplotu nápojů o objemu až 2 l

Termoska je určena pro jednotlivce i celé skupiny. V závislosti pro kolik osob je nápoj určený, byste měli zvolit odpovídající velikost/objem termosky. Termosky STANLEY mají objem od 500 ml až po 1 900 ml. Nejpopulárnějším modelem je termoska STANLEY Legendary Classic o objemu 1 l, která udrží tekutinu uvnitř teplou nebo studenou po dobu 24 hodin. V nabídce termosek STANLEY najdete ale i termosku, ve které se ledová tříšť rozpustí až po 8 dnech! Každá termoska je opatřena praktickým kalíškem, ze kterého můžete nápoj pohodlně popíjet.

Termosky STANLEY
Termosky STANLEY jsou vhodné k uchování nápojů o větším objemu.

Hledáte opravdu kvalitní a léty prověřený termohrnek nebo termosku, které vám budou bezchybně sloužit dlouhé roky i po dosažení záruky 25 let? Pak neváhejte a vyzkoušejte termohrnky a nápojové termosky STANLEY. Nebudete litovat. Ba naopak, na cestách už nebudete chtít pít z ničeho jiného.

4,9 20×
STANLEY Termohrnek do jedné ruky 470ml CLASSIC SERIES 2.0 modrá
Termohrnek objem 470 ml, materiál: nerez a plast, tepelná výdrž teplého nápoje 7 h, tepelná výdrž studeného nápoje 10 h, vhodné do myčky,
1 169,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STANT938
4,9 20×
STANLEY Termohrnek do jedné ruky 470ml CLASSIC SERIES 2.0 polární bílá
Termohrnek objem 470 ml, materiál: nerez, tepelná výdrž teplého nápoje 7 h, tepelná výdrž studeného nápoje 10 h, vhodné do myčky a vakuová,
990,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: STANT937
4,9 20×
STANLEY Termohrnek do jedné ruky 470ml CLASSIC SERIES 2.0 zelený
Termohrnek objem 470 ml, materiál: nerez, tepelná výdrž teplého nápoje 7 h, tepelná výdrž studeného nápoje 10 h, vhodné do myčky a vakuová,
990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STANT935
4,9 20×
STANLEY Termohrnek do jedné ruky 470ml CLASSIC SERIES 2.0 černý mat
Termohrnek objem 470 ml, materiál: nerez a plast, tepelná výdrž teplého nápoje 7 h, tepelná výdrž studeného nápoje 10 h, vhodné do myčky,
1 169,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STANT936
4,8 17×
STANLEY Termoska 1l CLASSIC SERIES Legendary Classic černá mat
Termoska - o objemu 1000 ml, materiál nerez, vhodná do myčky, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 810 g, tepelná výdrž studeného nápoje 24 h, tepelná výdrž teplého nápoje 24 h
1 560,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: STANT946
4,7 11×
STANLEY Termoska 1l ADVENTURE SERIES polární bílá
Termoska - o objemu 1000 ml, materiál nerez, vhodná do myčky, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 730 g, tepelná výdrž studeného nápoje 24 h, tepelná výdrž teplého nápoje 24 h
1 259,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STANT928
5,0
STANLEY termoska jídelní 400ml se lžící/vidličkou modrá
Termoska - na jídlo, o objemu 400 ml, materiál nerez, vhodná do myčky, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 340 g, tepelná výdrž studeného nápoje 7 h, tepelná výdrž teplého nápoje 7 h
1 169,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STATE227
4,5
STANLEY Dárkový set placatka a panáky 4ks ADVENTURE SERIES černá mat
Placatka - nerezová, objem 230 ml, panáky součástí, rozměry 19,1 × 7,6 × 3,8 cm (V׊×H), hmotnost 510 g, černá barva
1 429,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STANT933
5,0
STANLEY Termoska 750ml CLASSIC SERIES černá mat
Termoska - o objemu 750 ml, materiál nerez, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 600 g, tepelná výdrž studeného nápoje 20 h, tepelná výdrž teplého nápoje 20 h
1 429,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: STANT931
5,0
STANLEY termoska jídelní 400ml se lžící/vidličkou zelená
Termoska - na jídlo, o objemu 400 ml, materiál nerez, vhodná do myčky, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 340 g, tepelná výdrž studeného nápoje 7 h, tepelná výdrž teplého nápoje 7 h
1 169,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STATE203
2,0
STANLEY Termoska na jídlo 940ml CLASSIC SERIES zelená
Termoska o objemu 940ml, nerez, hmotnost 730 g, tepelná výdrž studeného nápoje 24h, tepelná výdrž teplého nápoje 20h
1 560,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: STANT941
2,5
STANLEY Adventure GO vakuový pohárek na nápoj 290 ml kladívková zelená
Termohrnek objem 290 ml, materiál: nerez, tepelná výdrž teplého nápoje 1,5 h, tepelná výdrž studeného nápoje 5 h, vhodné do myčky, vakuová a pogumovaný povrch,
759,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STATH012
4,6 12×
STANLEY Classic series termohrnek NEVERLEAK 250 ml javorově hnědá
Termohrnek objem 250 ml, materiál: nerez, tepelná výdrž teplého nápoje 3 h, tepelná výdrž studeného nápoje 4 h, pojistka proti nečekanému otevření, vhodné do myčky, 100% těsnící, 100% hermeticky uzavřené a vakuová,
730,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: STATH011
STANLEY Classic series Legendary Classic 470ml noční obloha
Termoska - o objemu 470 ml, materiál nerez, 100% těsnící, 100% hermeticky uzavřené, hmotnost 0,46 kg, tepelná výdrž studeného nápoje 15 h, tepelná výdrž teplého nápoje 15 h
1 300,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: STATE697
4,6 12×
STANLEY Classic series termohrnek NEVERLEAK 350 ml černá mat
Termohrnek objem 350 ml, materiál: nerez, tepelná výdrž teplého nápoje 5 h, tepelná výdrž studeného nápoje 6 h, pojistka proti nečekanému otevření, vhodné do myčky, 100% těsnící, 100% hermeticky uzavřené a vakuová,
860,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: STATH939
Vytisknout
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací