Všechny dárky jako na dlani Windows 11

UNICEF Česká republika

UNICEF Česká republika

UNICEF (Dětský fond OSN) pracuje ve více než 190 zemích světa, kde dětem zajišťuje zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, základní vzdělání pro všechny chlapce i dívky a ochranu před násilím a zneužíváním. Práce UNICEF je financována výhradně z dobrovolných příspěvků, přičemž na programy pomoci jde více než 90 procent ze získaných prostředků. Největší část pomoci směřuje do těch částí světa, kde je situace dětí nejtíživější.

6 položek
UNICEF ČR - stádo koz pro děti ve Rwandě
Charitativní projekt - Sbírka na podporu potravinové soběstačnosti sirotků a nejchudších rodin. V důsledku podvýživy 37 % dětí ve Rwandě zaostává. Pomozte nám to změnit! Stádo koz zajistí trvalý zdroj obživy nejchudším rodinám ve Rwandě, ochrání děti před podvýživou, posílí potravinovou soběstačnost komunit. Za 90 000 Kč zajistí UNICEF 100 koz pro sirotky a nejchudší rodiny ve Rwandě.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZ00009
UNICEF Česká republika
Charitativní projekt - Dětský fond OSN působí ve více než 190 zemích světa. Svou širokou škálu činností soustřeďuje zejména na zajišťování zdravotní péče, výživy, pitné vody a hygieny či základního vzdělání, dále pak ochranu dětí před násilím, zneužíváním a riziky nemoci AIDS. Velká část pomoci směřuje do rozvojových zemí nebo do oblastí postižených přírodní katastrofou či válečným konfliktem. Příspěvkem pomůžete provozu organizace a realizaci pomoci.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZI0016
Český výbor pro UNICEF - Pomozte s UNICEF strádajícím dětem v Jemenu
Charitativní projekt - Situace v Jemenu představuje nejhorší humanitární krizi na světě. Akutní podvýživou trpí 2,3 miliony dětí ve věku do 5 let. Více než polovina všech nemocnic v je kvůli válečnému konfliktu uzavřená, strádající děti tak nemají přístup ani k základní lékařské péči. Každých 10 minut zde umírá jedno dítě. Pomozte to změnit! Za 130 700 Kč může UNICEF vyléčit 100 dětí z akutní podvýživy.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZ00130
Český výbor pro UNICEF - Krize v Indii
Charitativní projekt - Druhá vlna pandemie v Indii udeřila dvojnásobnou silou a šíří se mnohem rychleji. Nemocnice jsou kriticky přeplněné a snaží se zvládat ohromný počet nových případů. Projekt za 100 884 Kč.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZ00141
UNICEF - Zastavme COVID-19
Charitativní projekt - UNICEF bojuje proti šíření koronaviru tam, kde ohrožuje životy dětí a jejich rodin. Od počátků šíření nákazy úzce spolupracuje s vědci a odborníky, se Světovou zdravotnickou organizací a partnery v jednotlivých zemích na zastavení přenosu viru a udržení dětí a jejich rodin v bezpečí. Projekt za 136 000 Kč. Projekt byl ukončen. Vybraná částka podpoří programy UNICEF proti COVID-19.

Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00070
UNICEF ČR - umývárna pro malé mnichy v Bhútánu
Charitativní projekt - Sbírka na vybudování hygienického zázemí pro děti žijící v buddhistických klášterech. Život dětských mnichů, kteří žijí za zdmi buddhistických klášterů, je velmi těžký. Pomozte nám to změnit! Pravidelné mytí rukou mýdlem snižuje počet dětských úmrtí na infekční onemocnění až o polovinu. Umývárna pro malé mnichy zajistí zdravé dětství pro celou klášterní školu. Za 191 890 Kč jim může UNICEF postavit umývárnu. Projekt byl ukončen. Vybraná částka podpoří programy UNICEF na pomoc malým mnichům v Bhútánu.

Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00011

UNICEF Česká republika

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Nakup zboží ve více lidech a získej parádní slevu!

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi