Vybíráte vestavnou troubu a varnou desku? Amica vám poradí jak na to jít jednoduše

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizované

Vybavujete vaši novou kuchyň a hledáte vhodnou vestavnou troubu a varnou desku? Nechcete se hodiny prodírat nekončící nabídkou všech modelů, kombinací a funkcí, které dnešní kuchyňské spotřebiče nabízí? Máme pro vás řešení. Připravili jsme přehled toho nejzajímavějšího od předního evropského výrobce domácích spotřebičů Amica, který vám váš výběr nové vestavné trouby a varné desky usnadní a poradí, jaká trouba a varná deska bude do vaší kuchyně ta nejlepší.

Vestavné trouby a varné desky Amica

Vybíráte vestavnou troubu a varnou desku – OBSAH

 1. Než začnete vybírat
 2. Typy varných desek
 3. Varné desky Amica umí víc, než byste čekali.
 4. Typy vestavných trub
 5. Trouby Amica se mohou pochlubit všemi funkcemi, které vám moderní elektrická trouba může nabídnout.
 6. Nenechte si zkazit radost z pečení úmorným čištěním trouby. Jde to i jinak.
 7. Vyberte si vestavný set trouby a varné desky přesně podle vašich představ.

Než začnete vybírat

Sporák je bezpochyby nejdůležitějším spotřebičem v celé kuchyni. Jedná se o kombinaci varné desky a trouby, přičemž si je můžete vybrat zvlášť nebo v setu. Než se ale pustíte do hledání toho pravého spotřebiče, ujasněte si několik základních věcí.

Elektřina, nebo plyn?

Zdroj energie vestavné trouby a varné desky závisí na vašich možnostech a na tom, co preferujete. Můžete si vybrat spotřebič plynový či elektrický nebo kombinovaný. V dnešní době se plynové trouby už takřka nevyrábí. Takže se můžete rozhodnout, zda si pořídíte elektrickou troubu s plynovou nebo elektrickou varnou deskou. Výhodou vaření na plynu je téměř okamžité ohřátí hrnce a snadná a okamžitá regulace teploty. Naproti tomu moderní elektrické varní desky jsou více praktické, úsporné a bezpečnější.

Spotřeba energie

Energetická náročnost trouby a varné desky je parametr, kterého se vyplatí si všímat, protože se významně podílí na celkové spotřebě energií v domácnosti. Třídu energetické náročnosti každého modelu naleznete na energetickém štítku, kdy jednotlivé třídy jsou označeny písmeny A až G. Třída A značí nejúspornější třídu, zatímco třída G tu nejméně úspornou. V třídě A najdeme ještě podtřídy, tedy A až A +++. U všech kuchyňských spotřebičů Amica je energetická třída A samozřejmostí.

Rozměry

Vždy je dobré znát přesné rozměry dříve, než začnete vybírat. Standardní rozměry trub mají šířku a výšku kolem 60 cm a hloubku 50 až 60 cm. Spotřebiče těchto rozměrů se bez problémů vejdou do běžného kuchyňského nábytku. Je dobré si všímat také vnitřního objemu trouby, abyste nebyli nepříjemně zaskočeni malou kapacitou. U vestavných trub Amica je běžný vnitřní objem kolem 65 l, což z nich činí dostatečně velké trouby, aby uspokojily nároky celé rodiny. Pak je dobré ujasnit si také počet varných ploch na varné desce.

Výbava a funkce trouby a varné desky

Na začátku je dobré si ujasnit, zda chcete zcela základní modely, které se drží svých původních úkolů, jenž mají plnit, nebo byste si rádi vaření a pečení ještě více zjednodušili a zpříjemnili a dopřáli si díky novým funkcím také více volného času a pohodlí.

Celkový design

Design je čistě osobitá záležitost. Můžete si zvolit design moderní, rustikální či retro. Každopádně vzhled trouby a varné desky by měl vždy zapadnout do celkového vzhledu kuchyně.

Amica dělá kouzlo domova
Kouzlo domova vytváříte spolu s domácími spotřebiči, které vám budou stát po boku každý den. Proto vybírejte pečlivě a spolehněte se na ověřenou značku Amica.
i Snaha po neustálém zlepšování a zdokonalování svých produktů, a především touha uspokojit zákazníka, vypracovaly značku Amica na špičkového výrobce domácích spotřebičů. Více než 70 let tradice a zkušeností činí z produktů Amica spolehlivé a efektivní spotřebiče, které nachází své místo v domácnostech po celé Evropě. Koupí varné desky a pečící trouby značky Amica si pořídíte do své kuchyně produkty jedné z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších značek v kategorii velkých domácích spotřebičů.

TYPY VARNÝCH DESEK

 • Plynová varná deska

Plynová varná deska má stále své kouzlo a nesporné výhody. Jsou to především nízké pořizovací a provozní náklady a okamžitá regulace teploty. Plynová varná deska také krásně zapadne do celkového retro designu vaší kuchyně, pokud ji plánujete postavit v tomto duchu. Jestli se ale budeme bavit z pohledu všech uhlů, musíme zmínit také nižší míru bezpečnosti, kvůli vyššímu riziku popálení. Rovněž údržba je náročnější v porovnání s varnou deskou sklokeramickou nebo indukční.

 • Sklokeramická varná deska

Jedná se o vysoce odolnou varnou desku se zabudovanými topnými spirálami, které sálají teplo a zahřívají tak přiložený hrnec. Jejich největší výhodou je možnost využití zbytkového tepla, tj. i po vypnutí plotýnka ještě nějakou dobu hrnec dále ohřívá. Sklokeramické varné desky poměrně rychle dosáhnou požadované teploty (ovšem ne tolik, jako deska indukční). Jsou tu ale také tepelné ztráty spojené s rozehříváním po zapnutí. Pokud vám hrnec přeteče, jídlo se na desku okamžitě připálí. Nicméně díky hladkému sklokeramickému povrchu desku lehce vyčistíte.

 • Indukční varná deska

Indukční varná deska představuje nejúspornější a nejmodernější typ vaření. Chcete-li dlouhodobě uspořit za elektrickou energii a zároveň zvýšit komfort při vaření, indukční varná deska je nejlepší volbou. Její design je stejný jako u sklokeramické desky, ale princip ohřevu je zcela odlišný. K ohřívání je použito elektromagnetické technologie, odkud vychází také potřeba použití nádobí z magnetického kovu. K ohřevu hrnce dochází až ve chvíli, kdy ho na desku položíte. Dno hrnce se zahřívá téměř okamžitě a teplo vzniká pouze a přímo na ploše nádoby, zatím co samotná deska zůstává chladná. Proto vaření na indukční desce je tím nejefektivnějším a nejbezpečnějším vařením dnešní doby. Pokud se smíříte s počáteční vyšší investicí a nutností pořídit si nádobí vhodné pro indukci, nadále už budete využívat jen benefity, které indukční varná deska nabízí.

Varné desky Amica umí víc, než byste čekali

Sklokeramické a indukční varné desky Amica jsou pokročilejší, než si můžete myslet. Mohou se pochlubit nejen skvělým výkonem a krásným designem, ale také funkcemi, díky kterým bude pro vás vaření jednodušší a časově méně náročné.

 • Funkce Booster umožňuje téměř okamžité dosažení maximální teploty ohřevu varné plochy a její návrat na předvolenou úroveň, jakmile přijde jídlo do varu. S funkcí Booster zjistíte, kolik času se dá ušetřit a využít zcela jinak než čekáním u plotny.

Chci si prohlédnout varné desky s funkcí Booster

 • Časovač vám poslouží chcete-li nechat varnou desku, ať vaření ohlídá za vás. Nastavíte potřebnou dobu pro přípravu jídla v hrnci a po uplynutí této doby se deska sama vypne a zvukovým signálem vás na to upozorní. Neocenitelná pomůcka, pokud nechcete mít plnou hlavu starostí a myslet na všechno.

Chci si prohlédnout varné desky s časovačem

 • Přednastavené programy jsou velmi oblíbenou funkcí. Chcete mít jistotu, že jste zvolili tu správnou teplotu pro rozehřátí másla nebo pro přípravu rýže? Moderní varná deska se vám o to postará. Varné desky Amica disponují přednastavenými programy 42 °C, 70 °C a 94 °C, kdy první teplota je ideální právě pro rozehřátí másla či čokolády, druhá teplota zajistí perfektní ohřátí polévek a omáček a teplota 94 °C je přesně taková, kterou potřebují rýže a těstoviny pro svoji delikátní přípravu.

Chci si prohlédnout varné desky s přednastavenými programy

 • Funkce udržování tepla dobře poslouží, pokud chcete aby bylo jídlo servírované na stůl vždy teplé. Už žádná studená polévka či připálená omáčka, protože se nějaký člen rodiny opozdil. Stiskem funkce udržování tepla bude plotýnka při 65 °C udržovat vaše jídlo na ideální teplotě, při které se pokrm ani nespálí ani nevystydne, dokud nezačnete servírovat.

Chci si prohlédnout varné desky s funkcí udržování tepla

 • Funkce Pauza vám poskytne možnost přerušit vaření, když si potřebujete odběhnout. Veškerá nastavení zůstanou zachována a jediným stisknutím tlačítka můžete pak proces vaření opět spustit.

Chci si prohlédnout varné desky s funkcí pauza

 • Funkce Bridge vám umožní ze dvou varných zón vytvořit pouze jednu velkou, kterou máte pod kontrolou. Tuto funkci využijete při vaření ve velkém hrnci či v pekáči. Určitě se bude hodit do kuchyně, kde se často zavařuje, kde se jídlo připravuje na pekáči nebo všude tam, kde vaří ve velkých hrncích.

Chci si prohlédnout varné desky s funkcí Bridge

Amica varná deska s funkcí Bridge
Funkce Bridge vám umožní spojení dvou varných zón v jednu velkou, na kterou pak můžete postavit velký hrnec nebo pekáč.
 • Dotykové ovládání, tj. ovládání bez použití knoflíkových ovladačů, je nejen elegantní, ale velmi jednoduché a intuitivní.

Chci si prohlédnout varné desky s dotykovým ovládáním

 • Dětská pojistka zajistí, že vaše dítě varnou desku náhodně nezapne. I když vám zrovna zaběhne do kuchyně bez vašeho dohledu a zláká ho ťukat do varné desky stejně jako maminka, nebezpečí mu nehrozí.

Chci si prohlédnout varné desky s dětskou pojistkou

 • Ukazatel zbytkového tepla vás varuje před horkou varnou plochou. Poté, co vypnete varné pole, symbol zbytkového tepla se rozsvítí a bude vás varovat dokud deska nevystydne.

Chci si prohlédnout varné desky s ukazatelem zbytkového tepla

i Buďte nároční a nedělejte kompromisy. Pořiďte si do své kuchyně nejmodernější varnou desku Amica, která má vše, co varná deska má mít. Indukční varnou desku Amica, která se pyšní tou nejvyšší kvalitou a všemi funkcemi, se kterými bude vaření hračka. Volte elegantní a vysoce funkční indukční varnou desku Amica DI 6421 B.
Indukční varná deska Amica
Čistý design, funkčnost a bezpečnost. To jsou indukční varné desky Amica.

TYPY VESTAVNÝCH TRUB

 • Plynová trouba

Plynovým troubám již odzvonilo a dnes se již velmi málo používají. Teplo v nich je vedeno spodním a vrchním tělesem, které ohřívají prostor v troubě. Dochází tak k nerovnoměrnému ohřevu vzduchu. Nevýhodou plynových trub je také horší možnost regulace teploty.

 • Elektrická trouba s klasickým ohřevem

V elektrické troubě s klasickým ohřevem je vzduch ohříván spodním a horním topným tělesem s tím, že zdrojem energie je elektřina. Tyto klasické elektrické trouby s horním ohřevem umožňují jídlo také grilovat.

 • Horkovzdušná (multifunkční) trouba

Horkovzdušné multifunkční trouby jsou v současnosti bezkonkurenčně nejoblíbenější a není tomu náhodou. Kromě topných těles využívají také ventilátor, který umožňuje rovnoměrný ohřev v celém vnitřním prostoru trouby. Výhodou těchto trub je také snadné ovládání a množství funkcí, které vám poskytnou více možností při přípravě pokrmů.

 • Parní trouba

Parní trouby představují zdravý způsob pečení v páře. Za pomoci páry zůstávají v pokrmech vitamíny a živiny, pára zvýrazní chuť a barvu každé suroviny a dosáhnete s ní lepší šťavnatosti a vláčnosti připravovaných jídel.

Trouby Amica se mohou pochlubit všemi funkcemi, které vám moderní elektrická trouba může nabídnout.

Dnešní moderní trouby dnes již v sobě skrývají široké možnosti příprav těch nejrůznějších pokrmů. Trouby Amica jsou vybavené podle posledních trendů a zde nabízíme přehled těch nejdůležitějších.

 • 10 funkcí pečení – nic není jen černobílé a také příprava různých pokrmů vyžaduje různý způsob pečení. Trouby Amica disponují až 10 funkcemi pečení, máte tedy až 10 způsobů ohřevu podle typu připravovaného jídla. Máte rádi domácí pizzu? Ta potřebuje horký vzduch a dolní ohřev. Milujete dokřupava ugrilované kuřecí? Použijte funkci gril. Potřebujete rychle rozmrazit maso z mrazáku? Stačí nastavit troubu na program rozmrazování. S troubou Amica máte širokou škálu možností pro volbu typu ohřevu a můžete si tak pokaždé nastavit ten správný program pro přípravu vašeho pokrmu.

Chci si prohlédnout trouby Amica s 10 funkcemi pečení

 • Pečící termosonda – už žádné nedopečené nebo vysušené maso. Pečící termosonda v troubě Amica vám to garantuje. Zapíchne se doprostřed masa a kontroluje jeho teplotu uvnitř. Nastavenou teplotu si trouba sama ohlídá tak, aby maso bylo ideálně propečené přesně podle vašeho přání. Díky teplotní sondě v troubách Amica už nikdy nebudete servírovat nedopečené nebo vysušené maso. Právě naopak, pokaždé vykouzlíte steak propečený podle vašeho přání nebo z obyčejného kuřecího masa budete moci bez námahy vykouzlit šťavnatou pochoutku.

Chci si prohlédnout trouby Amica s teplotní sondou

 • Otočný rožeň a gril – Skvělá zpráva pro milovníky grilovaček. Funkce grilu byla u trub Amica vylepšená o otočný rožeň. Máte rádi grilované maso? Díky troubám Amica s otočným rožněm si můžete dopřát dokřupava ugrilované pochoutky kdykoliv. Nemusíte čekat, až k nám opět dorazí léto, abyste si ugrilovali křupavé a šťavnaté masíčko. S funkcí gril a otočným rožněm v troubách Amica grilujte celoročně.

Chci si prohlédnout trouby Amica s otočným rožněm

 • Teleskopické výsuvy plechů – bezkonkurenčně nejpohodlnější a nejpraktičtější vysouvání plechů z trouby umožňují teleskopické výsuvy, kterými jsou trouby Amica vybaveny. Díky nim se i plech zcela vytažený z trouby drží ve stejné výšce a není potřeba ho přidržovat. Teleskopické výsuvy plechů zajišťují vysokou bezpečnost při vyndávání plechů.

Chci si prohlédnout trouby Amica s teleskopickým výsuvem plechů

 • Super rychlý ohřev – s touto funkcí dosáhnete požadované teploty o 20 % rychleji, než je standardní doba ohřevu. 150 °C dosáhne trouba již za 4 minuty. Neztrácejte zbytečně čas, když ho můžete využít efektivněji než čekáním.

Chci si prohlédnout trouby Amica se super rychlým ohřevem

 • Senzorové ovládání – i moderní troubu lze jednoduše a intuitivně ovládat. Díky senzorovému ovládání trouby Amica můžete spotřebič ovládat jemným dotykem, a to zcela intuitivně a jednoduše. Snadno čistitelný povrch ovládacího panelu vám dává dokonalý přehled nad tím, co právě nastavujete.

Chci si prohlédnout trouby Amica se senzorovým ovládáním

 • CoolDoor3 - trojité sklo dveří – Amica bere ohledy i na ty nejmenší, a proto jsou trouby Amica vybaveny trojitým sklem, které zaručí, že se o dvířka zapnuté trouby nikdo nespálí. Pro někoho to může být nepodstatnou záležitostí, ale pro rodiny s dětmi nebo domácími mazlíčky je to neocenitelná „drobnost”.

Chci si prohlédnout trouby Amica s trojitým sklem dveří

Nenechte si zkazit radost z pečení úmorným čištěním trouby

Máte skvělou troubu, ve které se vám jídlo vždy povede, ale radost z výtečného jídla vám kazí pohled na ušpiněnou troubu, kterou je potřeba vyčistit? Tak takto to být nemusí. Nenechte si kazit radost z vaření a pečení úmorným čištěním umaštěné a ušpiněné trouby. Vyberte si troubu, která se čistí snadno nebo dokonce sama.

 • Katalytické čištění - katalytické samočistící desky jsou vždy zárukou jednoduché údržby trouby. Tyto desky absorbují všechny usazeniny mastnoty a nečistot, které vypalují během procesu pečení.

Chci si prohlédnout trouby Amica s katalyckým čištěním

 • Systém Aqualityc - jedná se o velice snadný způsob, jak rychle a jednoduše vyčistit troubu. Do plechu nalijete 0,5 l vody a aktivujete program. Po napaření trouby se snadno zbavíte zaschlých nečistot. Vnitřek trouby je navíc potažen speciální vrstvou AquaRealEase®, díky které se trouba snadno čistí.

Chci si prohlédnout trouby Amica se systémem Aqualityc

i Líbí se vám všechny tyto funkce a rádi byste měli ve své kuchyni pomocníka, který zvládne tolik věcí? Chtěli byste péct v troubě, ve které se vám maso vždy povede podle vašich chutí a po skvělém jídle vás nebude strašit úmorné drhnutí zamaštěné trouby? Stačí si jen vybrat, která z těchto multifunkčních trub Amica nejlépe zapadne do designu vaší kuchyňské linky.
Soft close & Soft open
Díky funkci Soft close & Soft open plynulého zavírání a otevírání dveří se použití trouby Amica stává ještě příjemnější a pohodlnější.

Vyberte si vestavný set trouby a varné desky přesně podle vašich představ

Vestavné sety jsou cenově výhodnější a zaručí vám dokonale sladěný design, přičemž trouba nemusí být umístěná pod varnou deskou. Máte tak k dispozici neomezené kombinace v uspořádání vaší kuchyně.

Amica indukční varná deska DI 6421 SBB
Amica vestavná trouba TIY 110 TOAKX

Moderní a elegantní set elektrické trouby a indukční varné desky, kterému nic nechybí. Majiteli poskytne širokou škálu inovativních funkcí a nastavitelných způsobů přípravy jídla jak na indukční varné desce, která disponuje třemi přednastavenými programy, tak v pečící troubě, kde si můžete vybrat z 10 způsobů ohřevu. Je obzvláště vhodný pro milovníky dokřupava a dozlatova ugrilovaného masa, protože multifunkční trouba se může pochlubit nejen grilem, ale také otočným roštem. Tento set je vybaven všemi bezpečnostními prvky, které zajistí klid a bezpečí celé vaší rodině. Nechybí ani snadné a rychlé čištění pomocí funkce Aqualytic, díky kterému údržba pečící trouby nebude vaši noční můrou.

Indukční varná deska + elektrická multifunkční trouba

Amica varná deska DI 6421 SBB a vestavná trouba TIY 110 TOAKX
 • Senzorové ovládání
 • Funkce Booster
 • Funkce Bridge
 • Funkce Pauza
 • Časovač
 • Přednastavené programy
 • Funkce udržení tepla
 • Zbytkový ukazatel tepla
 • Dětský zámekAmica varná deska DI 6421 SBB a vestavná trouba TIY 110 TOAKX
 • Senzorový programátor
 • 10 funkcí nastavení trouby
 • Otočný rožeň a funkce gril
 • Super rychlý ohřev
 • Čistění systémem Aqualytic
 • Teleskopické výsuvy
 • Trojité sklo dveří

Tento set je sázkou na jistotu a je pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy a rádi využívají vše, co dnešní moderní spotřebiče nabízí. Pro svoji vysokou míru bezpečnosti je rovněž vhodný do domácnosti s malými dětmi, kde bezpečnost je na prvním místě.


Do nabídky

Amica indukční varná deska DI 6311 SB
Amica vestavná trouba FS 18 TOB

Cenově velmi výhodný set trouby a varné desky, který nabízí spojení indukční varné desky a moderní elektrické trouby. Koupí tohoto setu získáte do vaší kuchyně moderní spotřebiče s elegantním, minimalistickým a funkčním designem, který zapadne do každé kuchyně. Bohatá výbava a funkce, díky kterým pečení a vaření půjde jednoduše a s chutí, vás nadchnou. Indukční varná deska vám navíc poskytne nejúspornější způsob vaření a vysokou míru bezpečnosti pro vás a vaše blízké. Snadno čistitelný smalt pečící trouby vám značně usnadní její údržbu.

Indukční varná deska + elektrická trouba

Amica indukční varná deska DI 6311 SB a vestavná trouba FS 18 TOB
 • Funkce udržování tepla
 • Funkce pauza
 • Časovač
 • Dětský zámek
 • Zbytkový ukazatel teplaAmica indukční varná deska DI 6311 a vestavná trouba FS 18 TOB
 • Senzorový programátor
 • 8 funkcí nastavení trouby
 • Super rychlý ohřev
 • Otočný rožeň a gril
 • Teleskopické výsuvy
 • Trojité sklo dveří
 • Snadno čistitelný smalt

Tento set trouby a varné desky je vhodný pro všechny, kteří hledají nejlepší poměr ceny, kvality, moderních funkcí a univerzálního designu.


Do nabídky

Amica plynová varná deska DP 6400 ZX
Amica vestavná trouba TEA 18MC X

Toto ideální spojení elektrické vestavné trouby a plynové varné desky uspokojí všechny, kdo chtějí vařit na plynu a zároveň využívat vlastnosti a funkce moderní elektrické trouby. Plynová varná deska s bezpečnostní pojistkou a elektrickým zapalováním vám poskytne benefity vaření na plynu, zatím co elektrická pečící trouba s 8 funkcemi pečení vám nabízí široké možnosti při pečení různých druhů pokrmů. Nechybí funkce rychlého ohřevu, která výrazně ušetří váš čas, a především pak za zmínku stojí velice snadná údržba díky katalytickým samočistícím deskám v troubě. Velkou výhodou jsou nízké pořizovací a provozní náklady, přičemž si můžete být jisti, že to není na úkor kvality. Vkusné a kvalitní nerezové provedení a praktická výbava jsou zárukou vaší spokojenosti.

Plynová varná deska + elektrická trouba

Amica plynová varná deska DP 6400 ZX a vestavná trouba TEA 18MC X


 • Bezpečnostní pojistka hořáků
 • Elektrické zapalování v knoflíku
 • Smaltové roštyAmica plynová varná deska DP 6400 ZX a vestavná trouba TEA 18MC X
 • Snadné, intuitivní ovládání
 • LED displej
 • 8 funkcí nastavení trouby
 • Super rychlý ohřev
 • Katalytické samočistící desky
 • Boční závěsné lišty plechů
 • Trojité sklo dveří

Tento set trouby a plynové varné desky je pro všechny, kteří chtějí vařit na plynu a i přesto, že nechtějí za spotřebiče utrácet nejvyšší částky, rádi by měli v kuchyni spolehlivé a praktické spotřebiče.


Do nabídky

Amica plynová varná deska DRP 6410 ZAW
Amica vestavná trouba EBR 7331 W AA

Tento jedinečný set multifunkční trouby a plynové varné desky učaruje všem, kteří hledají to správné spojení vkusného retro designu s doladěnými detaily a moderní funkčnosti. Plynová varná deska s litinovými rošty, které platí za nejodolnější současně se snadnou údržbou a multifunkční elektrická trouba s 10 způsoby ohřevu pro snadné a perfektní pečení různých druhů jídel a různými užitečnými funkcemi, tvoří dokonale sladěnou dvojku, která přinese do vaší kuchyně nejen praktické využití, ale vdechne jí nezaměnitelné kouzlo. Trojité sklo dveří zajistí bezpečnost dětí pohybujících se v kuchyni a katalytické samočistící desky vám neskutečně odlehčí při čistění trouby.

Plynová varná deska + elektrická multifunkční trouba

Amica plynová varná deska DRP 6410 ZAW a vestavná trouba EBR 7331 W AA
 • Bezpečnostní pojistka hořáků
 • Elektrické zapalování v knoflíku
 • Odolné litinové roštyAmica plynová varná deska DRP 6410 ZAW a vestavná trouba EBR 7331 W AA
 • Programátor pro automatické ovládání
 • 10 funkcí nastavení trouby
 • Funkce gril
 • Super rychlý ohřev
 • Katalytické samočistící desky
 • Trojité sklo dveří
 • Halogenové osvětlení

Pokud jste hledali vestavný set trouby a varné desky do kuchyně v retro stylu a zároveň jste chtěli, aby vaše nové spotřebiče byly kvalitní a nepokulhávaly za těmi moderními multifunkčními, tak tato dvojka je ta správná volba.


Do nabídky

Vybraný set vestavné trouby a varné desky musí být v dokonalé souhře s celou kuchyňskou linkou, musí být spolehlivý, funkční a snadno ovladatelný. Přesně takové jsou vestavné sety značky Amica. Stačí si jen vybrat ten váš.

4,7 25×
AMICA DS 6401 B
Varná deska - sklokeramická, 4 plotýnky, dětská pojistka, dotykové ovládání a ukazatel zbytkového tepla, rovné hrany, bez rámečku, vestavná, vzhled černé sklo, povrch sklo, připojení 230 V a 400 V, rozměry 5,5 × 57,6 × 51,8 cm (V׊×H), k zapojení spotřebiče je potřeba elektrikář
3 999,-
Skladem > 5 ks
Vyneseme. Namontujeme. Vyber si čas.
Info
Objednací kód: AMIVD008
4,6 16×
AMICA TEA 18MC X
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,5 × 57,5 cm (V׊×H), objem 65 l, vybavena grilem, horním, spodním ohřevem, rozmrazováním, ventilátorem, se závěsnými rošty, příkon 3500 W, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, ochlazovací systém, studené dveře trouby, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, katalytické čištění trouby, energetická třída A, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
Zlevněno -8 %
5 489,- 5 999,-
Skladem > 5 ks
Vyneseme. Namontujeme. Vyber si čas.
Info
Objednací kód: AMTR27
5,0
AMICA DDI 3201 B
Varná deska - indukční, 2 plotýnky, Booster, časovač, dětská pojistka, dotykové ovládání a ukazatel zbytkového tepla, bez rámečku, vestavná, vzhled černé sklo, připojení 230 V, rozměry 4,8 × 30 × 52 cm (V׊×H), k zapojení spotřebiče je potřeba elektrikář
4 669,-
Skladem > 5 ks
Vyneseme. Namontujeme. Vyber si čas.
Info
Objednací kód: AMIVD31
Vytisknout
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací