Sdílej a ušetři HP Jarní úklid a šrotovné

Viera Link

Technologie VIERA Link vám poskytuje možnost kontroly nad všemi multimediálními zařízeními Panasonic pomocí jediného dálkového ovladače. Jednoduše připojte přístroj Panasonic ke svému televizoru a můžete začít. 


 


Mohou to být například přehrávač/rekordér Blu-ray, přehrávač/rekordér DIGA DVD, přenosný DVD přehrávač, videokamera, digitální fotoaparát LUMIX, nebo systém domácího kina. 
 
Zařízení se připojí k televizoru prostřednictvím rozhraní HDMI. Poté použijte dálkový ovladač televizoru k otevření rozšířeného uživatelského rozhraní na obrazovce. Budete moci snadno nastavit svůj systém domácího kina nebo přehrávat z Blu-ray rekordéru a můžete využít i dalších funkcí, ke kterým budete mít přístup prostřednictvím dálkového ovladače svého televizoru.

 


Navíc technologie VIERA Link šetří energii. Funkce automatického přepínání do pohotovostního režimu zjišťuje stav, kdy se zařízení nepoužívá, a následně je automaticky přepíná do úsporného režimu.

Kromě toho dokáže technologie VIERA Link ovládat řadu AV zařízení jiných značek, pokud tato zařízení splňují požadavky standardu HDMI-CEC. Poněvadž je schopnost vzájemné součinnosti jednotlivých zařízení závislá na třetích stranách, nemůže společnost Panasonic převzít zodpovědnost za funkčnost těchto zařízení, pokud by určité funkce nebyly podporovány.


 

0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB27
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi