Rychlé dárky do obálky BabyWeeks

Xiaomi Mi Smart Band 6 (RECENZE) – perfektní náramek s ještě větším displejem

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno • Autor: Daniel Hlas

Šestá generace světově nejpopulárnějšího fitness náramku dorazila dříve, než se čekalo. Xiaomi Mi Smart Band 6, známý pod zjednodušeným názvem Xiaomi Mi Band 6, nahradil předchozí generaci po pouhých devíti měsících, čímž vzbudil logickou otázku, zda vůbec přináší dostatek změn. Odpověď na to nabízí zde uvedená recenze, která vám prozradí vše potřebné.

Xiaomi Mi Band 6; xiaomi mi smart band 6; xiaomi; fitness náramkek; chytrý náramek; nositelná elektronika; wearables;


Xiaomi Mi Band 6 (RECENZE) – OBSAH

 1. Nárůst displeje v hlavní roli
 2. Nadílka sportovních režimů
 3. Zaostřeno na kyslík
 4. Dobrá výbava a omezená výdrž
 5. Xiaomi Mi Band 6 (RECENZE) – varianty, dostupnost a cena

Nárůst displeje v hlavní roli

Xiaomi Mi Band 6 se nese ve znamení mezigeneračního zvětšení. Půlmilimetrový rozdíl je ale prakticky nepostřehnutelný a současný rozměr 47,4 × 18,6 mm tak stále perfektně sedne i na drobnější zápěstí. Extrémně nízká je také váha 12,8 gramu, která naši ruku nezatíží ani v nejmenším. Jedinou výtkou tak může být tloušťka 12,7 mm, jež oproti konkurenci přece jen lehce zaostává. Z hlediska materiálu se pak setkáváme s polykarbonátovou konstrukcí doplněnou výborně zpracovaným polyuretanovým řemínkem, který je zároveň náramně pohodlný.

Největší chloubou šesté generace je ale 1,56" displej, který znamená takřka 50procentní nárůst. A zatímco okolní rámečky zůstaly zachovány, odstraněna byla dosud nevyužitá plocha v horní i dolní části. Z tohoto důvodu chybí ovládací tlačítko a kompletní interakce tak probíhá skrze dotykovou obrazovku, což někdy způsobuje zdlouhavější přechod na úvodní obrazovku

Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi;
Přehled informací o denní aktivitě na fitness náramku Xiaomi Mi Band 6.

Vraťme se ale k displeji. Ten je založen na technologii AMOLED a pochlubit se může špičkovým barevným podáním, věrnou černou i nepřekonatelnými pozorovacími úhly. Famózní je také rozlišení a z toho vycházející jemnost 326 PPI, která patří mezi nejlepší na trhu. Čitelnost na slunci není ideální, vzhledem k relativně slušné svítivosti až 450 nitů však není ani vyloženě problematická. Škoda jen, že ani Xiaomi Mi Band 6 nepřináší automatickou úpravu jasu dle okolního prostředí.

Obdivuhodná je rovněž nabídka více než 80 ciferníků, byť značná část vychází z animovaných postaviček či hravého až dětského stylu. O to povedenější jsou ale tři základní ciferníky, které umožňují editaci zobrazovaných dat, abychom měli všechny žádané informace přímo na očích. Některé ciferníky jsou navíc pohyblivé a vůbec poprvé zde najdeme i možnost umístit vlastní fotografii na pozadí. Vzhledem k zachovaným černým rámečkům ale vypadají nejlépe ciferníky s tmavými okraji, které s hranami Xiaomi Mi Band 6 perfektně splynou. Potěší rovněž přítomnost tvrzeného sklíčka s vrstvou proti ulpívání otisků prstů a jistým minusem tak může být snad jen chybějící funkce Always-On.

Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi; Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi; Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi;
Nahoře základní ciferník, dole menu a funkce sledování menstruačního cyklu.

Nadílka sportovních režimů

Xiaomi Mi Band 6 nepřetržitě počítá veškeré naše kroky, ušlou vzdálenost i množství spálených kalorií. Mnohem zajímavější je ale ukazatel PAI, který hodnotí množství celkové aktivity ve vztahu k našemu pohlaví a věku, takže snadno zjistíme, zda máme dostatek aktivity pro zachování pevného zdraví. Dlouho očekávaná GPS u Xiaomi Mi Band 6 naopak chybí, využít nicméně můžeme GPS připojeného telefonu, což sice není ideální při běhání „nalehko“, náramku ale ušetříme mnoho energie.

Nepřehlédnutelného navýšení se dočkal rovněž počet sportovních režimů, kde místo původních jedenácti vybíráme rovnou ze 30 různorodých aktivit. Pro příznivce méně rozšířených sportů může jít o rozhodující inovaci, kvůli které se Xiaomi Mi Band 6 konečně vyplatí. V průběhu sportování vidíme všechny důležité informace včetně ušlé vzdálenosti, rychlosti, počtu kroků, spálených kalorií nebo srdečního tepu se zařazením do určitého pásma. Teprve na konci aktivity se ale můžeme těšit na podrobné vyhodnocení s přehlednými grafy a při použití GPS i zobrazenou trasou na mapě. Příjemné je také automatické pozastavení záznamu aktivity, pokud se fyzicky skutečně zdržíme (třeba na přechodu).

Xiaomi Mi Smart Band 6 přitom automaticky rozpozná chůzi, běh, cyklistiku nebo eliptický a veslovací trenažér, čímž nám ušetří nejednu zbytečnou interakci. Tuto detekci je nicméně nutné aktivovat u každé aktivity zvlášť a počítat musíme i s redukovanou výdrží baterie. Mezi sportovními režimy najdeme také plavání, které dokáže zhodnotit hned pět plaveckých stylů. Za odolnost vůči dešti, sprchování či ponoření do menší hloubky přitom vděčíme přítomné vodotěsnosti 5 ATM, byť ani ta nás neochrání před hlubším potápěním či saunou.

Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi; Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi; Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi;
Nahoře menu, dole funkce počasí a jeden z dostupných ciferníků na fitness náramku Xiaomi Mi Band 6.

Zaostřeno na kyslík

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 zanalyzuje více fyziologických funkcí než kdykoliv předtím. V první řadě je k dispozici celodenní měření srdečního tepu, které určí klidový tep a upozorní i na nezvykle vysoké hodnoty. Záznamu neunikne ani stres, který je počítán z variability srdeční frekvence. Překvapivý je proto výklad výrobce, dle kterého jde o údaj odpovídající psychickému stresu, přestože v praxi data reagují zejména na zátěž fyzickou (včetně onemocnění). Ať tak či onak, připravena jsou také 1–5minutová dechová cvičení, kterými nás provedou animace nebo vibrace umožňující zavření očí.

Mnoho informací získáme také o vlastním spánku, ať už jde o jeho trvání, fáze, dýchání, pravidelnost napříč dny, nebo zhodnocení celkové kvality. Neméně zajímavá jsou rovněž doporučení k lepšímu odpočinku či srovnání s uživateli stejného věku a pohlaví. Nečekaně přesně jsou zaznamenána i denní zdřímnutí, a přestože dle výrobce ve spánku můžeme měřit i SpO2, mně osobně se tuto funkci nepodařilo nalézt.

SpO2 neboli měření okysličení krve ale kdykoliv aktivujeme ručně a je to vůbec poprvé, co tuto funkci vidíme na zařízení Xiaomi Mi Band. Šestá generace tím dohnala konkurenční Amazfit Band 5 s jinak téměř shodnou výbavou a konečně se nám tak naskýtá možnost vědět, zda máme nakročeno ke zdravotním komplikacím, ať už vlivem nemoci, nebo nedostatku kyslíku v okolí. Zapomenout nesmíme ani na sledování menstruačního cyklu, které jsem si v rámci recenze cvičně aktivoval. Mobilní aplikace i náramek pak nabízí přehled o menstruačním či ovulačním období, odhad termínu příští menstruace nebo možnost zaznamenat doprovodné symptomy typu bolest, krvácení a náladovost. Možná jsou také upozornění před začátkem zmíněných fází.

Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi; Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi;
Nahoře ukazel PAI, dole vyhodnocení chůze v mobilní aplikaci Mi Fit.

Zobrazit podobu mobilní aplikace Mi Fit

Dobrá výbava a omezená výdrž

Nabídka každodenních funkcí zůstala u poctivého základu, do kterého spadá budík, kalendář, stopky, časovač, světový čas, ovládání fotoaparátu, prozvonění smartphonu nebo hledání náramku, který však zvládá pouze jemné vibrace. Ovládat můžeme také hudbu a videa spuštěná v telefonu, byť některé přehrávače interakci brání. Užitečné je rovněž zobrazení aktuálního a předpovídaného počasí, kde lze lokalizovat i menší města, což v nositelné elektronice stále není samozřejmostí. Dále Xiaomi Mi Band 6 zvládá vyžadování kódu při opětovném nasazení nebo odemknutí telefonu se systémem MIUI, který je typický pro značku Xiaomi. Co naopak chybí, jsou bezkontaktní platby či možnost ovládat chytrou domácnost.

Xiaomi Mi Band 6 nás upozorní i na SMS, zprávy z aplikací nebo příchozí hovory, které lze odmítnout, nebo u telefonů s Androidem vypnout jejich vyzvánění. Velkým plusem je rovněž stoprocentní podpora české diakritiky a vykreslení většiny smajlíků. Vytvořit můžeme také vlastní styly vibrací pro hovor, SMS, budík nebo aplikace, mezi kterými však již rozlišovat nelze. A protože notifikace často vyžadují mnohostranné nastavování telefonu, nabízí mobilní aplikace Mi Fit diagnostiku případných problémů s nabídkou možného řešení. Škoda jen, že na příchozí zprávy nelze nikterak reagovat, neboť alespoň předpřipravené odpovědi by se mnohdy hodily.

Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi; Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi; Xiaomi Mi Band 6; Xiaomi Mi Smart Band 6; fitness náramek; Xiaomi;
Podoba magnetické nabíječky a zadní strana fitness náramku Xiaomi Mi Band 6.

Ani tentokrát jsme se nedočkali českého prostředí v samotném náramku, přestože mobilní aplikace s češtinou nemá nejmenší problém. Ocenit zato musíme dokonale stabilní chod a solidní výkon, kde jedinou výjimku tvoří lehké trhání při rychlém listování v menu. O připojení se pak stará Bluetooth 5.0 a kompatibilitu zajistíme chytrým telefonem se systémem Android 5.0, iOS 10.0 nebo novější verzí.

Obtížnější je nicméně zhodnotit baterii. Ta v případě šesté generace sice měla vydržet až 14 dnů běžného užívání při nepřetržitém měření tepu, stresu a několikadenním testování SpO2 ve spánku, nám ale náramek Xiaomi Mi Band 6 vydržel necelých 7 dnů. To je proti předchozím generacím znatelná ztráta, byť v rámci nositelné elektroniky stále nejde o špatnou hodnotu. Baterii ve prospěch funkcí či displeje ostatně obětují i nejprodávanější chytré hodinky na světě – Apple Watch – a ani z našeho pohledu rozhodně nejde o špatnou taktiku. Na rozdíl od čtvrté generace je navíc přítomna magnetická nabíječka, kterou stačí připnout na zadní stranu, aniž bychom museli sundávat řemínek.

Srovnání fitness náramků Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 5 Xiaomi Mi Band 6
Měření okysličení krve × ×
Ciferník s vlastní fotografií × ×
Počet sportovních režimů 6 11 30
Velikost displeje 0,95 palce 1,1 palce 1,56 palce
Jemnost displeje 282 PPI 290 PPI 326 PPI
Standardní výdrž baterie 20 dnů 14 dnů 14 dnů

Zobrazit podrobnější srovnání

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 5 Xiaomi Mi Band 6
Rozlišení displeje 120 × 240 px 126 × 294 px 152 × 486 px
Maximální svítivost displeje 400 nitů 450 nitů 450 nitů
Rozměry zařízení ? 46,95 × 18,15 × 12,45 mm 47,4 × 18,6 × 12,7 mm
Podporované systémy Android 4.4, iOS 9.0 a novější Android 5.0, iOS 10.0 a novější Android 5.0, iOS 10.0 a novější
Podoba nabíječky xiaomi mi band 6; fitness náramek xiaomi mi band 6; fitness náramek xiaomi mi band 6; fitness náramek

Xiaomi Mi Band 6 (RECENZE) – varianty, dostupnost a cena

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 je dostupný výhradně v černé barvě, design ale můžeme modifikovat samostatně prodejnými řemínky, které lze pořídit v odstínu modré, žluté, oranžové, olivové nebo slonovinové. Xiaomi Mi Band 6 je na pultech obchodů dostupný již nyní, a to za překvapivě nízkou cenu 1 190 Kč. Celkově vzato tak nabízí jeden z nejlepších poměrů cena/výkon, kterému v současné době může konkurovat jen málokdo. Zvážit je nicméně třeba i předchozí generaci, která za citelně nižší cenu nabízí velmi podobnou výbavu (viz srovnání výše).

Xiaomi Mi Band 6; fitness náramek; wearables;

Xiaomi Mi Smart Band 6

Chytré hodinky

Náramek Xiaomi Mi Band 6 představuje další krok vpřed v přirozené evoluci, která přináší výrazně větší displej, obstojnou nabídku ciferníků, rozšířený počet sportovních režimů i měření okysličení krve. Přelomové inovace sice chybí, Xiaomi Mi Band 6 má přesto dobře našlápnuto k obhajobě titulu nejpopulárnějšího fitness náramku světa.

Klady

 • Nadčasový design
 • Bezkonkurenční displej
 • Rozsáhlý výběr ciferníků
 • 30 sportovních režimů
 • Magnetická nabíječka
 • Špičkový poměr cena/výkon

Zápory

 • Prostředí náramku není v češtině
 • Chybí GPS i bezkontaktní platby
 • Manuální nastavování jasu
 • Na zprávy nelze odpovídat
 • Od baterie jsme čekali více
Michal Mikle

Daniel Hlas

Po absolvování IT střední školy a filozofie na FF OSU, pokračuji studiem psychologie na FF UPOL. Právě poznávání věd technických a humanitních, dvou zdánlivě protikladných světů, je mi inspirací v životě i autorské tvorbě. V rámci více než desetileté publikační činnosti jsem psal o všemožných žánrech, od počítačových her přes software a hardware až po recenze knih nebo sportovní potřeby.

Dříve publikované preview

Na očekávané konferenci Xiaomi 2021 New Product Launch jsme se dočkali představení řady různorodých produktů, mezi nimiž nechyběly ani nové smartphony, WiFi router nebo již šestá generace nejpopulárnějšího fitness náramku na světě. Xiaomi Mi Band 6, oficiálně nazvaný Xiaomi Mi Smart Band 6, svého předchůdce nahrazuje po pouhých devíti měsících, čímž vzbuzuje logickou otázku, zda vůbec přináší dostatek změn. Odpověď nabízí následující řádky.

Xiaomi Mi Band 6 – OBSAH

 1. Nárůst displeje v hlavní roli
 2. Solidní výbava bez velkého překvapení
 3. Rozšířená sportovní nabídka
 4. Dlouho očekávané měření okysličení krve
 5. Xiaomi Mi Band 6 – varianty, dostupnost a cena

Famózní displej v roli lákadla

Nejvýraznější inovací fitness náramku Xiaomi Mi Band 6 je nápadné zvětšení displeje, který mezigeneračně vyrostl z 1,1 na 1,56 palce. To dle výrobce sice činí rozdíl 50 %, matematický výpočet ale ukazuje na zhruba 42 %. Na displeji v každém případě uvidíme více informací než kdykoliv předtím a větší obraz určitě ocení i starší uživatelé, kteří si u fitness náramků často stěžují na příliš drobné a špatně čitelné písmo.

Navýšeno bylo také rozlišení a s 152 × 486 pixely se můžeme těšit na dosud nejjemnější obraz odpovídající 326 PPI, který zdárně konkuruje i nadstandardním displejům chytrých hodinek. Ani tato špičková hodnota nicméně neznamená kdovíjak velké zdokonalení, neboť již Xiaomi Mi Band 5 se mohl pochlubit číslem 290 PPI. Relativně vysoká zůstala také svítivost a oproti 4. generaci si tak užijeme skvělou čitelnost i na přímém slunci. Displej se dle očekávání zakládá na technologii AMOLED, jejíž zásluhou můžeme počítat se živými barvami, věrnou černou i výtečnými pozorovacími úhly. Znamenitého obrazu si užijeme dosyta i díky obzvláště široké nabídce 130 ciferníků, mezi nimiž nechybí ani možnost umístit na pozadí vlastní libovolnou fotografii.

Xiaomi Mi Band 6; xiaomi mi smart band 6; xiaomi; fitness náramkek; chytrý náramek; nositelná elektronika; wearables;
Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 umožňuje použití vlastní fotografie na pozadí. Na očích tak můžeme mít třeba svého domácího mazlíčka.

Změnu hlásí také rozměr a Xiaomi Mi Band 6 je s 47,4 × 18,6 mm nepatrně vyšší a zároveň užší. Tloušťka 12,7 mm naopak zůstala téměř stejná a je možná škoda, že výrobce nezapracoval na alespoň částečném zeštíhlení. Doslova každého ale potěší mimořádně nízká váha (12,8 g), díky níž nás Xiaomi Mi Band 6 nezatíží ani v nejmenším. Přítomný řemínek je přitom vyměnitelný a vedle základní černé si budeme moci vybrat i z dalších sedmi barev. Původní černá nicméně láká svým antibakteriálním materiálem, který má zlikvidovat až 99 % baterií.

Solidní výbava bez velkého překvapení

Prakticky jedinou oblastí, která nedoznala žádných změn, jsou chytré funkce pro všední život. Stále však máme k dispozici více než slušnou výbavu obsahující budík, předpověď počasí, stopky, časovač, ale i vyhledání nebo odemčení chytrého telefonu. Na smartphonu pak lze ovládat rovněž spoušť fotoaparátu nebo právě přehrávaná média. Přímo do Xiaomi Mi Band 6 ale dle očekávání hudbu nahrávat nelze, a samostatný poslech bez telefonu v dosahu tak bohužel možný není.

Přijít pochopitelně nemůžeme ani o upozornění na zprávy, SMS či příchozí volání, byť možnost jakýchkoliv odpovědí bude na Xiaomi Mi Band 6 pravděpodobně scházet. Řada funkcí je pochopitelně podmíněna připojením k chytrému telefonu, který musí obsahovat Android 5.0, iOS 10 nebo novější verzi operačního systému. Oficiální stránky zároveň zobrazují rozměrnou tabulku, která má zdůraznit plnou a rovnocennou podporu všech funkcí na obou systémech. O spojení se pak stará Bluetooth 5.0 BLE, který zaručuje solidní dosah i nadstandardně spolehlivý chod.

Beze změny očividně zůstala také výdrž baterie, která stejně jako pátá generace slibuje 14 dnů běžného užívání a 19 dnů v úsporném režimu. Zachována byla i magnetická nabíječka, díky které již nemusíme sundávat pásek jako u čtvrté generace. Celkové dobíjení přitom nemá trvat déle než pouhé 2 hodiny.

Xiaomi Mi Band 6; xiaomi mi smart band 6; xiaomi; fitness náramkek; chytrý náramek; nositelná elektronika; wearables;
Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 má vyměnitelné řemínky, díky čemuž ho můžeme dokonale sladit s jakýmkoliv oblečením.

Rozšířená sportovní nabídka

Xiaomi Mi Band 6 samozřejmě nepřekvapí ani schopností zaznamenávat kroky, ušlou vzdálenost nebo spálené kalorie. Upozorněni jsme rovněž na příliš dlouhé sezení, takže se můžeme včas protáhnout a udělat tak něco pro své zdraví. Se sledováním pohybu souvisí také jedinečný ukazatel PAI (Personal Activity Index), který na základě srdečního tepu a charakteristik uživatele ohodnotí každodenní množství celkové aktivity. Z jediného čísla pak vyčteme, zda máme dostatek pohybu k udržení pevného zdraví, na základě čehož můžeme upravit další plány.

Značného zlepšení jsme se dočkali také v počtu sportovních režimů, kterých mezigeneračně přibylo z 11 na rovných 30. Rozšířen byl rovněž počet automaticky rozpoznaných aktivit, kde vedle chůze a běhu nově najdeme také běžecký pás, cyklistiku nebo eliptický a veslovací trenažér. Díky vodotěsnosti do pěti atmosfér navíc není problém ani plavání či šnorchlování v plaveckém bazénu, přičemž Xiaomi Mi Band 6 dokonce automaticky rozezná hned čtyři nejčastější plavecké styly.

Xiaomi Mi Band 6; xiaomi mi smart band 6; xiaomi; fitness náramkek; chytrý náramek; nositelná elektronika; wearables;
Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 podporuje více sportovních režimů než kdykoliv předtím.

Dlouho očekávané měření okysličení krve

Přestože na prvních čtyřech generacích Xiaomi Mi Band pracovaly společnosti Amazfit a Xiaomi společně, u páté řady došlo k rozdělení, následkem čehož vydala každá značka své vlastní zařízení. Fitness náramku Xiaomi Mi (Smart) Band 5 ale ve srovnání s Amazfit Band 5 scházelo čím dál populárnější měření okysličení krve (SpO2) a není tak divu, že šestá generace tuto funkci konečně doplňuje. V mnohých situacích si tak můžeme ověřit, jak na tom s kyslíkem ve skutečnosti jsme, což se hodí nejenom ve vyšších nadmořských výškách, ale i u lidí se ztíženým dýcháním, ať už vlivem specifické činnosti, zdravotního stavu, nebo třeba nasazeného respirátoru.

Tím sledování zdravotních funkcí ale zdaleka nekončí. Přítomno je totiž nepřetržité monitorování srdečního tepu včetně upozornění na abnormální hodnoty pomocí vibrací. Očekávat lze rovněž snímání stresu (tj. zátěže organismu), sledování menstruačního cyklu nebo podrobnou analýzu spánku. U toho je změřena nejen celková doba, ale i jednotlivé fáze a nechybí ani vyhodnocení kvality dýchání či již zmíněné okysličení krve. Díky informacím o svém spánku pak vždy víme, s jakým množstvím energie můžeme přes den vlastně počítat.

Xiaomi Mi Band 6; xiaomi mi smart band 6; xiaomi; fitness náramkek; chytrý náramek; nositelná elektronika; wearables;
Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 nabízí hned 8 barevných variant řemínků.

Xiaomi Mi Band 6 – varianty, dostupnost a cena

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 si můžeme pořídit pouze ve variantě s černým páskem, přičemž výrobce slíbil možnost samostatného dokoupení dalších sedmi barevných řemínků. Vedle základního modelu sice byla představena i varianta s NFC, ta ale s nejvyšší pravděpodobností zůstane opět dostupná pouze v domovské Číně. Cena je stanovena na 44,99 euro, v přepočtu asi 1 200 Kč, čímž se od minulé generace naštěstí příliš neliší. O tom, kdy bude Xiaomi Mi Band 6 dostupný na globálním trhu, v tuto chvíli nemáme podrobnější informace. V nejbližší době ale výrobce zajisté prozradí více.

Parametry fitness náramku Xiaomi Mi Band 6


Konstrukce
Rozměry 47,4 × 18,6 × 12,7 mm
Materiál konstrukce polykarbonát
Materiál řemínku TPU se zapínáním ze slitiny hliníku
Hmotnost 12,8 g
Vodotěsnost 5 ATM

Displej
Technologie AMOLED
Úhlopříčka 1,56"
Rozlišení 152 × 486 px
Jemnost 326 PPI
Maximální svítivost 450 nitů
Ochranné sklo tvrzené, s vrstvou proti ulpívaní otisků prstů

Funkce
Měření stresu      ✓      
Měření okysličení krve
Počet sportovních režimů 30
Družicové polohové systémy ×
Bezkontaktní platby ×

Ostatní
Kapacita baterie 125 mAh
Výdrž baterie při častém užívání 5 dnů
Standardní výdrž baterie 14 dnů
Výdrž baterie při úsporném užívání 19 dnů
Konektivita Bluetooth 5.0
Kompatibilní systémy Android 5.0, iOS 10.0 a novější
i Mohlo by vás zajímat

Xiaomi Mi Band 6 představuje další krok vpřed v přirozené evoluci, která přináší řadu vítaných inovací i přes svůj nečekaně brzký příchod. Vedle výrazně většího displeje a omračující nabídky ciferníků můžeme počítat i s rozšířenými sportovními funkcemi nebo SpO2, využitelným v řadě rozmanitých situací. Možná nejde o nic vysloveně přelomového, Xiaomi Mi Band 6 má přesto dobře našlápnuto k obhajobě titulu nejpopulárnějšího fitness náramku světa.   

Xiaomi Mi Smart Band 6 - Fitness náramek
-9%
Xiaomi Mi Smart Band 6
Fitness náramek - unisex, s přímým měřením tepu ze zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, připojení pomocí Bluetooth, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s iOS a Android

-9% 1 199,-
1 089,- bez DPH 900,-
Koupit
Můžete mít ihned na 36 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI6000a
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi