Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Mastercard Obchodník roku 2021 Zachumlejte miminko do tepla

Život 90

Život 90

V ŽIVOTě 90 již 30. rokem pomáhají seniorům v tom, aby mohli co nejdéle plnohodnotně žít v prostředí vlastního domova. V centru Prahy provozují komunitní centrum pro seniory a jejich blízké, své služby poskytují 24 hodin denně, 365 dní v roce. Seniorům poskytují bezplatné poradny, kurzy, přednášky, jedinou nonstop bezplatnou linku důvěry pro seniory v ČR, pobytovou službu, pečovatelskou službu a tísňovou péči. Ta byla v minulém roce odbornou studií vyhodnocena jako ta nejlepší v České republice. V rámci dobrovolnického programu nabízejí seniorům přátelské návštěvy, hovory nebo dopisování.

5 položek
ŽIVOT 90 - Pomozte osamělým seniorům a seniorkám zůstat v bezpečí
Charitativní projekt - V České republice žije více jak půl milionu osamělých seniorů a seniorek. Ve skupině lidí nad 80 let je to každý druhý. V ŽIVOTě 90 každý den pomáhají 1500 starších lidí, a to především díky lince důvěry Senior telefon a službě Tísňové péče, která dohlíží na jejich bezpečí. Přispějte prosím na tento projekt a zařiďme společně, aby se nikdo necítil sám a aby se starší lidé ve svých domovech cítili v bezpečí. Projekt za 100 000 Kč.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZ00120
Život 90
Charitativní projekt -v ŽIVOTě 90 již 30. rokem pomáhají seniorům v tom, aby mohli co nejdéle plnohodnotně žít v prostředí vlastního domova. V centru Prahy provozují komunitní centrum pro seniory a jejich blízké, své služby poskytují 24 hodin denně, 365 dní v roce. Seniorům poskytují bezplatné poradny, kurzy, přednášky, jedinou nonstop bezplatnou linku důvěry pro seniory v ČR, pobytovou službu, pečovatelskou službu a tísňovou péči.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZI0042
ŽIVOT 90 - Podpořte skupinu starších LGBTI+ lidí
Charitativní projekt - V ŽIVOTě  90 chtějí, aby senioři a seniorky i ve stáří žili plnohodnotně, svobodně a mohli být sami sebou. Pomáhají proto i starším LGBTI+ lidem, kteří patří ve společnosti k neviditelné menšině a často trpí osamělostí. Podpořte tento projekt a pomozte ŽIVOTu 90 organizovat kulturní a osvětové akce, vzdělávací workshopy pro zaměstnance sociálních služeb a pořádat podpůrné skupiny pro LGBTI+ seniory a seniorky. Projekt za 50 000 Kč.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZ00121
Život 90 - koordinační centrum pomoci pro seniory v Praze z důvodu pandemie koronaviru COVID-19
Charitativní projekt - ŽIVOT 90 zřídil v souvislosti s koronavirovou krizí Koordinační centrum pomoci pro seniory z celé Prahy. V rámci centra propojují osamělé seniory s dobrovolníky tak, aby se pomoci dostalo všem potřebným. Dobrovolníci seniorům zajišťují nákupy, vyzvedávají léky nebo venčí domácí mazlíčky, tak aby senioři mohli zůstávat v bezpečí svých domovů. Za tímto účelem byla zřízena i non-stop krizová linka pro seniory. Projekt organizace ŽIVOT 90 za 45 000 Kč.

Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00059
Život 90 - Výstava příběhů starších LGBTI+ lidí
Charitativní projekt - v ŽIVOTě  90 bojují proti tomu, aby starší lidé zůstávali v izolaci a snaží se je zapojovat do společenského dění. Podporují i LGBTI+ starší, kteří patří ve společnosti k neviditelné menšině a často trpí osamělostí, a to formou podpůrné skupiny.  Připravují výstavu, ve které budou vyprávět příběhy starší generace queer lidí a pokusí se tak na tuto skupinu upozornit a dostat toto téma do povědomí široké veřejnosti. Projekt organizace ŽIVOT 90 za 50 000 Kč. Výstava byla spuštěna, přestože se na Souhvězdí pomoci cílová částka nevybrala.

Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZI0057

Život 90

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Nakup zboží ve více lidech a získej parádní slevu!

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi