Lenovo IdeaCentre Q180

(9x)
Mini počítač Intel Atom D2700, RAM 2GB DDR3, AMD Radeon HD6450a 512MB, HDD 320GB 5400 otáček, USB klávesnice a myš, USB 3.0, HDMI, Bez operačního systému
Cena bez DPH 4 416,-
Cena s DPH 5 299,-
Běžná cena 5 999,-
Ušetříte 12% / 700,-
Měsíčně od 530,-
25
Garantujeme doručení Zítra na pobočce
Skladem > 5 ks
(za 5h na pobočce Holešovice)
Koupit
Kód: TI311d
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo: 57302907
Odeslat příteli Přidat k oblíbeným Hlídací pes Helpdesk Vytisknout

Lenovo IdeaCentre Q180

Atraktivně řešený a nejnovějším úsporným procesorem vybavený multimediální mini počítač značky Lenovo jako zařízení přínašející dostatek výkonu i pro zábavu a snadno ho umístíte kamkoliv. Lehce zapadne na Váš pracovní či domácí stůl nebo po boku televize a nezabere drahocenné místo. Výhodou Lenovo IdeaCentre Q180 je také výbava zahrnující pevný disk s vysokou kapacitou 500 GB a přibalena je i stylová klávesnice s optickou myší. Tato verze mini počítače je dodávána bez operačního systému, takže si sami dokoupíte systém dle Vašich požadavků.

Uvnitř Lenovo IdeaCentre Q180 se skrývá nová platforma "Cedar Trail" reprezentovaná skvěle navrženým dvoujádrovým procesorem Intel Atom D2700, který dodá dostatek výpočetního výkonu pro svižný chod, ale také poskytne ekonomickou návratnost, díky energetické úspornosti oproti velkým stolním počítačům. Navíc je k němu přidaná vyspělá grafická karta AMD Radeon HD6450a opatřená vlastní pamětí o kapacitě 512 MB. Takže si užijete multimédia i počítačové hry, pokud nebude nároční na grafické zpracování.

Parametry a specifikace:

Procesor:
Intel Atom D2700 s frekvencí 2,13 GHz
1 MB L2 Cache
2 jádra, 4 thready
Max TDP: 10 W

Operační paměť:
2 GB DDR3 1066 MHz

Grafická karta:

AMD Radeon HD6450a s 512 MB vlastní paměti

Pevný disk:
320 GB
5400 RPM

DVD mechanika:
Bez mechaniky

Multimédia:
Zvukový kodek (podpora 7.1 a 5.1 kanálového)

Komunikace:
WiFi 802.11b/g/n
LAN 10/100/1000 Mbps

Rozhraní:
2x USB 3.0
4x USB 2.0
1x VGA
1x sluchátka/reproduktory
1x Čtečka paměťových karet 8v1 (včetně SDXC)
1x Napájení

Zdroj:
65 W

Rozměry:
155 x 192 x 22 mm

Operační systém:

Bez OS

Příslušenství:

Klávesnice + myš
Poznámka:
Změna konfigurace je ve většině případů možná, nicméně je třeba uschovat si původní komponenty pro případnou reklamaci. Máte-li zájem o konfiguraci na míru, využijte naší služby ALZA INDIVIDUAL .

Fotogalerie - Lenovo IdeaCentre Q180


Příklad splácení:
cena zboží 11 000 Kč s přímou platbou 1 100 Kč. Výše úvěru 9 900 Kč, počet měsíčních splátek 10, výše měsíční splátky 1 100 Kč, celkem zaplatíte 11 000 Kč, roční úroková sazba 23,56 %, RPSN 26,27, úvěr bez pojištění schopnosti splácet.

Hodnocení

Hodnotilo 9 uživ.
Hodnocení zboží uživateli stránek Heureka.cz a Alza.cz.

Chcete-li hodnotit zboží, napište recenzi.
Napište uživatelskou recenzi
Recenze Lenovo IdeaCentre Q180
Uživatelské recenze Lenovo IdeaCentre Q180
Zakaznik 23.4.2012
  • Samozřejmě velikost.
  • Vybavení za tu cenu ujde.
  • Některé kabely musí být zapojeny trvale vepředu...
  • Tlačítko zapínání.
  • Dál nevím, je doma zapojen týden...

Hodnocení uživatele

Robert 15.4.2012
Využívám jako HTPC a jsem velmi spokojen. Velmi kompaktní a povedený design. Při koupi dálkového ovladače s klávesnicí od Lenova N5902A nemám potřebu používat velkou klávesnici a myš. S usb DVB-T tunerem napojeným na střešní anténu pracuje ve Windows Media Centru naprosto spolehlivě a svižně i ve full HD. Po zkušenosti s Multimedialnim centrem od Evolve, které se u mě ohřálo jen den, je toto mini PC daleko lepší, rychlejší, stabilnější a daleko lépe zvládá úlohu HTPC. Dle mého názoru za tyto peníze skvělá volba.
  • Využití jako HTPC
  • Design
  • Rozměry
  • Lehce se zahřívá, ale při těchto rozměrech se není čemu divit.
  • Nic dalšího zatím nemám

Hodnocení uživatele

Zákazník 4.4.2012
  • Na XBMC je to temer dokonale
  • Designove povedene
  • Lepsi by byla grafika od nVidia

Hodnocení uživatele

Zákazník 15.2.2012
  • Skvělý mini PC, minimální spotřeba, malá velikost, hezky zpracovaný a díky pasivnímu chladiči s malým ventilátorem téměř neslišitelný. Ideální pro připojení k TV do obýváku. Kvalitně zpracovaná klávesnice.

Hodnocení uživatele

Customer 13.2.2012
     
  • The website said the hard drive was 500GB not 320. It is said in several places, both in
  • Czech and English.

Hodnocení uživatele


Email (login):
Heslo:
Přihlásit
Nová registrace Zapomenuté heslo SSL
WWW5