Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,196 Results
4.9 216×
Watch Price/Availability
PERSIL Discs Colour 70pcs
Washing Capsules all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, 70 pc(s) in package - 8.23 Kč/1 pc(s)
  576,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3270
4.7 87×
Watch Price/Availability
MOVit Energy Tribulus 90 % Anchovy 500 mg 4in1 en, 90 capsules
Tribulus - combination of extracts of St. John's Wort (500 mg), Siberian Ginseng (100 mg), zinc chelate (5 mg) and vitamin B12 (50 μg) in 1 capsule, with 90% saponin content, 90 capsules
Discounted -9 % 299,- 329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmoe030
4.9 631×
Watch Price/Availability
AMD Ryzen 5 5600
CPU - 6-core, 12 threads, 3.5GHz (TDP 65W), Boost 4.4 GHz, 32MB L3 cache, Without integrated graphics chip, socket AMD AM4 , Vermeer, box cooler, AMD Wraith Stealth
  3,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BD740h22b
4.8 265×
Watch Price/Availability
Bery Jones Freeze-Dried Fruit Mix – Strawberry, Banana and Blueberry 100g
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 2,090 Kč/1 kg
Great price 209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery085
4.3 399×
Watch Price/Availability
Remington NE3850
Trimmer - for nose hairs, water-resistant, 4 inserts, battery power supply, controls: with the use of buttons
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: REMIN204
4.8 444×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 1,556 Kč/1 kg
Great price 389,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery234
4.9 1,078×
Watch Price/Availability
LOVELA Baby for White Laundry 4.5l (50 Washings)
Washing Gel - for children's clothing, suitable for white clothing, for sensitive skin and allergy sufferers, 50 wash cycles, volume 4500 ml - 6.58 Kč/pcs - from 73 Kč/1 l
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR816
4.5 297×
Watch Price/Availability
Xerox WorkCentre 3025BI
Laser Printer - multifunctional, black and white, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 20 PPM, print resolution: 600 x 600 DPI, display, AirPrint, USB and Wi-Fi
  3,390,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PX600q1
4.9 166×
Watch Price/Availability
NATIOS Magnesium Malate 1000 mg + B6, 90 veg. capsules, (elemental magnesium 170 mg)
Magnesium - combination of magnesium (170 mg) and vitamin B6 (2 mg) in 1 capsule, 80% absorption, vegan, GMO-free, 90 capsules
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnati001
4.5 28×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 2,657 Kč/1 kg
Great price 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv039
4.3 54×
Watch Price/Availability
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 1kg
Dried Fruit - mango, 1000 g - 529 Kč/1 kg
Great price 529,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DF_1000B05
4.4 13×
Watch Price/Availability
50" TCL 50P7K
Television - SMART QLED, 127cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), Direct, HDR10, HDR10+, Dolby Vision and HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, game mode, voice control, Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, Google TV, VESA 300×300, 20 W speaker(s), DTS:X, DTS Virtual:X and Dolby Atmos, F
+2 gifts with a value of 5,026,-
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 8,792,-
Discounted -1 % 10,990,- 11,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: WK690b9m5
4.9 703×
Watch Price/Availability
AlzaPower extension cord 230V 1 socket 3m white
Extension Cable - E/F forks, 1 type E socket, current load up to 16 A (3 680 W), voltage 230 V AC, child protection caps, wire cross section 1,5 mm², PVC casing, curved ending, length 3 m
Great price 189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APLV00500
4.3 196×
Watch Price/Availability
Rapture NEST Red
Gaming Chair - backrest adjustable from 90° to 150°, height and angle adjustable armrests, cushions to support the cervical and lumbar spine, height-adjustable seat, the backrest can be locked in any position, adjustable rocking resistance, synthetic leather, swivel design, hard castors suitable for carpets, load capacity 120kg
Great price 3,690,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGC0150d
4.8 3,150×
Watch Price/Availability
HP F6V25AE no. 652 Black
Cartridge - ink cartridge for HP Deskjet Ink Advantage 1115, 2135, 3635, 3636, 3775, 3785, 3787, 3788, 3789, 3790, 3835, 4535, 4675, 5075, 5275, yields up to 360 pages
  479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB229x
Watch Price/Availability
NATIOS magnesium mix, morning energy + restful sleep, 90 + 90 capsules
Magnesium - gift set with dietary supplements, contains magnesium in the form of magnesium malate and Magnesium Bisglycinate MagChel Mg +20 in combination with vitamin B6, 180 capsules
  849,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnati001bun
4.5 164×
Watch Price/Availability
Govee TV Backlight 3 Lite TV 55-65" SMART LED backlight RGBICW
LED Light Strip - smart, 360 cm, dimmable, self-adhesive, mains power supply, compatible with Google Home and GOVEE Home, supported OS: Android and iOS, mobile app in English, energy label G, one piece in package
  2,590,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Govee24011
4.6 682×
Watch Price/Availability
Siguro MO-B130S Element
Microwave - freestanding, 1050W power consumption, 20L volume, 700W microwave power, 5 power levels, turntable diameter 25.5cm, defrosting, max. 35 min timer, turntable, sound signal, power cable length 100cm, silver colour, 3-year warranty
Great price 1,599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_MO_B130S
4.8 188×
Watch Price/Availability
BrainMax Performance Magnesium, 1000 mg, Magnesium 200 mg + Vitamin B6 P5P, 100 capsules
Magnesium - Bisglycinate, capsules, for adults and for pregnant women, 100 tablets/capsules
  599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT16459
4.9 228×
Watch Price/Availability
ARIEL Mountain Spring 140 pcs
Washing Capsules all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, 140 pc(s) in package - 7.46 Kč/1 pc(s)
Buy with code CISTO20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 835,-
  1,044,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3190s2
4.1 20×
Watch Price/Availability
CONCEPT SDV1260
Cooktop - glass ceramics, number of hotplates 4, automatic shutdown, child safety lock and residual heat indicator, vertical, without frame, appearance: black glass, surface glass, connection 230 V and 400 V, Rozměry 5 x 56 x 49 cm (V׊×H)
  3,089,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CONVD024
4.8 135×
Watch Price/Availability
Amazon Kindle Paperwhite 2024 16GB (without ads) Black
E-Book Reader - 7" backlit touchscreen display, resolution Full HD 1448 × 1072, internal storage 16 GB, no memory card support, connector USB-C, IP rating IPX8, custom operating system
  4,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MD050c174c1
4.9 1,178×
Watch Price/Availability
Samsung 990 PRO 2TB
SSD M,2 (PCIe 4,0 4x NVMe) , TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 1200TBW
  11,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAS990p5
4.6 268×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi 15C 4GB/128GB Mint Green
Mobile Phone 6,9" IPS 1600 × 720, 120Hz, processor MediaTek Helio G81 Ultra 8-core, RAM 4 GB, internal memory 128 GB, main camera 50 Mpx (f/1,8), selfie camera 8 Mpx, yes (manufacturer does not specify type) stabilization, LTE, USB-C, fingerprint reader, dual SIM + memory card, water resistant IP64, unlocked, quick charging 33W, battery 6000 mAh, HyperOS 2
  3,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XI304b3
 

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches