Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,205 Results
4.3 76×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted corn with honey 500 g
Corn - intense delicious flavour and great crunch, unique combination of honey and mustard, provides the body with quick and easily accessible energy, in eco-friendly resealable packaging, weight 500 g - 198 Kč/1 kg
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery233
4.5 201×
Watch Price/Availability
Rapture VENOM V2, white
Gaming Mouse - wired, optical, 12000DPI, 7 buttons, braided cable, interchangeable covers and weight, RGB backlighting, cord length: 1.8m, USB, white
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGM011C
4.7 118×
Watch Price/Availability
Magic Reading 2.0 Electronic Albi Pencil R50
Tolki , includes electronic pen, suitable from 3 years
  1,279,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAbz35779
4.5 28×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 2,657 Kč/1 kg
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv039
4.6 165×
Watch Price/Availability
AlzaErgo CMT120 White
Cable Organiser - 1 piece in the package, material steel, suitable for mounting on AlzaErgo positioning tables, can be screwed under any table top of suitable dimensions
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEY0653d
4.5 134×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Table ET2 black + top 120×80 cm laminate black
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, width 100–160cm, height 73–123cm, 1 motor with a speed of 38mm/s and noise level up to 50dB, button controls, memory for up to 3 positions, anti-collision system with adjustable sensitivity, timer to remind you to change your working position, load capacity 80kg, power cable length 3m, includes a black desktop measuring 120 × 80 × 1.8cm (W×D×H), without pre-drilled holes
Great price 8,689,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BUNAEY0807r
4.5 134×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Table ET2 black + top 140×80 cm laminate black
Height Adjustable Desk - rectangular, with dimensions 123×140×80 cm (H × W × D), board made of chipboard, steel construction, total weight 37,7 kg
Great price 8,979,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BUNAEY0807s
4.5 134×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Table ET2 black + top 160×80 cm laminate black
Height Adjustable Desk - rectangular, with dimensions 123×160×80 cm (H × W × D), board made of chipboard, steel construction, total weight 38,8 kg
Great price 9,379,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BUNAEY0807t
4.5 134×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Table ET2 black + board 140×80 cm bamboo rounded
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, width 100–160 cm, height 73–123 cm, 1 motor with a speed of 38 mm/s and a noise level of up to 50 dB, button control, memory for up to 3 positions, anti-collision system with adjustable sensitivity, a timer to remind you to change your working position, load capacity 80 kg, length of the supply cable 3 m, including a bamboo table top with rounded corners measuring 140 × 80 × 1.9 cm (W×D×H), without pre-drilling
Great price 10,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BUNAEY0807p
4.5 134×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Table ET2 black + 120×80 cm bamboo rounded top
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, width 100–160 cm, height 73–123 cm, 1 motor with a speed of 38 mm/s and a noise level of up to 50 dB, button control, memory for up to 3 positions, anti-collision system with adjustable sensitivity, a timer to remind you to change your working position, load capacity 80 kg, length of the supply cable 3 m, including a bamboo table top with rounded corners measuring 120 × 80 × 1.9 cm (W×D×H), without pre-drilling
Great price 9,779,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BUNAEY0807m
4.8 1,068×
Watch Price/Availability
Tefal Wok 28 cm + lid Daily Cook G7309955
Wok Pan - stainless steel, round, compatible with electric, gas, glass-ceramic and induction cooktop type, temperature indicator, oven safe, dishwasher safe and non-stick surface, stainless steel exterior surface, ergonomic, stainless steel handle, reinforced bottom, oven-safe up to 175 °C, lid included, height 8 cm, top rim diameter 28 cm, black, silver and transparent colour
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFWO123
4.8 424×
Watch Price/Availability
Siguro Essentials SC210W Digital, White
Bathroom Scale - load capacity: 180kg, accuracy 100g, automatic on and off, overload and low battery indicator, glass weighing surface, backlit LCD display 74x28.5mm, 4 sensors, dimensions: 2.1x31x30cm, power supply 2xAAA (in package), 3-year warranty
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGRSCP140
3.0 2×
Watch Price/Availability
55" LG 55QNED7EB3C
Television - SMART, 139cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), Direct, HDR10 and HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 1× USB, USB recording, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, game mode, voice control, Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, webOS, VESA 300×200, 20 W speaker(s), Dolby Digital AC3, E
Buy with code 2026ALZAEXTRA15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 9,990,-
Discounted -1 % 11,753,- 11,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: WK6016c71
4.1 21×
Watch Price/Availability
LEGO® Icons 11373 Lord of the Rings: the Helmet of Sauron
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Fantasy and Movies and TV shows, launched in 2026 - new releases, 538 pc(s)
  1,599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO11373
4.8 2,097×
Watch Price/Availability
AlzaPower extension cord 230V 5 sockets switch 2m black
Extension Cable
Great price 209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APLV00065
4.9 167×
Watch Price/Availability
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 250g
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes perfectly with coffee or wine, practical resealable packaging - 716 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_CN_250B04
4.9 554×
Watch Price/Availability
TP-LINK TL-SG108
Switch - 8 port, QoS, desktop
  739,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP666v
4.9 959×
Watch Price/Availability
Xiaomi 15T Pro 12GB/256GB Black
Mobile Phone 6,83" P-OLED 2772 × 1280, 144Hz, processor MediaTek Dimensity 9400+ 8-core, RAM 12 GB, internal memory 256 GB, main camera with optical zoom and variable aperture 50 Mpx (f/1,62) + 50 Mpx (f/3) + 12 Mpx (f/2,2), selfie camera 32 Mpx, optical (ois) and electronic (eis) stabilization, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, fingerprint reader in screen, Dual SIM + eSIM, water resistant IP68, unlocked, quick charging 90W, wireless charging 50W, battery 5500 mAh, Android 15
  14,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XI307b1
4.9 39×
Watch Price/Availability
NATIOS Vitamin D3 & K2 (MenaQ7 MK-7), 2000 IU & 75 mcg, 100 capsules
Vitamins - Vitamins D3 and K2 offer a powerful combination of two important vitamins that are key not only for maintaining bone health, but also for boosting immune function
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnati005
4.7 103×
Watch Price/Availability
Amazon Kindle 2024 16GB (without ads) Matcha
E-Book Reader - 6" backlit touchscreen E Ink display, internal storage 16 GB, no memory card support, connector USB-C, custom operating system
  3,449,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MD050c174c4a
4.8 323×
Watch Price/Availability
Bery Jones Para nuts 250g
Nuts - natural para, 250 g - 956 Kč/1 kg
Great price 239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTks150
Sage SES985BTR Espresso - Lever Coffee Machine Free delivery
Alzaboxes and stores
3.9 8×
Watch Price/Availability
Sage SES985BTR Espresso
Lever Coffee Machine - pressure 15bar, water container volume 2,3l, hot water function, prepares two cups at once, one-touch beverage preparation, user profiles, automatic shutdown, favorite beverage settings and smart, input power 1600W, number of coffee beverages:, width 38,1cm, height 42,5cm, depth 36,8cm, weight 12,1kg, colour: black
  47,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAGPK97
3.9 106×
Watch Price/Availability
IMMAX NEO LITE Smart 5 m, RGB, WiFi, TUYA, remote control + prodloužená záruka o 1 rok ZDARMA
LED Light Strip - smart, 500 cm, dimmable, self-adhesive, with remote control, 150 LED(s), adjustable light colour, mains power supply, compatible with Apple Siri shortcuts, Google Home, Tuya, Lidl Home, Smartlife, Nedis SmartLife and Immax NEO PRO, supported OS: Android and iOS, mobile app in Czech, one piece in package
  from  400,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: IMMX24070
4.4 96×
Watch Price/Availability
Philips Series 2200 EP2224/10 + dárek za recenzi
Automatic Coffee Machine - kinds of beverages, pressure: 15 bar, hot water function, prepares two cups at once and one-touch beverage preparation, 1,8l water reservoir, coffee bean container of 275g, 12 grinding levels, power: 1500W, width: 24,6cm, height: 37,7cm, depth: 43,3cm, weight: 7,5kg, grey colour
Buy with code 2026ALZAEXTRA15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 6,459,-
  7,599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIatk42

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches