Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,193 Results
4.9 198×
Watch Price/Availability
LINTEO cotton buds 160 pcs
Cotton Swabs - eco-friendly, made of 100% cotton and recycled paper - from 0.16 Kč/1 pc(s)
  from  22,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VAT0042
4.6 173×
Watch Price/Availability
Tefal Turner Bienvenue 2743712
Spatula - heat resistant up to 220 °C, can be washed in a dishwasher, ideal for non-stick surface dishes
  73,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAY40a67
4.7 141×
Watch Price/Availability
BANQUET Strainer A03258
Colander - depth 24cm, height 11.5cm, material thickness 0.35mm, weight 230g
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VEP032a024
4.5 31×
Watch Price/Availability
LAMAX Prism AMOLED Rose Gold
Smart Watch - women's,, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof IP68, case material: zinc
  1,489,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LMXWparg
4.8 19×
Watch Price/Availability
MORA OP 531 W
Extractor Hood sub-mounting, energy class C, suction performance 178 m3/h, performance settings: 3, filter type: fat, width: 50 cm
  1,780,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: MORDG020
4.9 146×
Watch Price/Availability
Solight Extension cord, 3 sockets, white, switch, 3m
Extension Cable - 3m, male connectors: 1× E/F-type plug, female connectors 3× fork Type E, with switch, bent connector ends
  164,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UD985v2
4.8 29×
Watch Price/Availability
Vilgain Organic Peanut Butter 1000 g Crunchy
Nut Butter - - 249 Kč/1 kg
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil081
4.5 12×
Watch Price/Availability
LINTEO PK MIDI white 12pcs
Hand Paper Towels - two-layer
  from  459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PRU009
4.6 108×
Watch Price/Availability
Expres Menu Spanish bird 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 569 kJ, weight 600g - 515 Kč/1 kg
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem144
3.3 13×
Watch Price/Availability
Diterpex Rapid 30 vega capsules
Dietary Supplement - combinations of active ingredients such as. 10% forskolin root extract (250 mg), 50% hydroxycitric acid fruit extract (150 mg) and caffeine (120 mg) in 1 capsule, suitable for vegans, 30 vegetable capsules
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTks160
4.9 88×
Watch Price/Availability
Double-sided adhesive NANO tape 30mm x 1m x 1,5mm
Duct Tape - reversible, tape width of 30mm, roll of 1m - 47 Kč/1 m
  47,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MOTO33403
3.8 4×
Watch Price/Availability
ROJAPLAST Flower stand - STAND
Flower Stand outdoor, standing, material: wood, dimensions: 125 × 55 × 40 cm (H × W × D), colour: brown
Amazing Deal 1,619,- Save 171,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROJAza011
4.6 49×
Watch Price/Availability
Kolimax, Dough roller, length 44,5 cm, diameter 6,5 cm
Rolling Pin -
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KOLVA553
5.0 1×
Watch Price/Availability
GILLETTE Venus Pro ComfortGlide Sugarberry + 3 heads and wall holder
Razor - with replaceable heads, women's, 5 blades, moisturising strip and ergonomic handle
  659,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1212
4.3 61×
Watch Price/Availability
Pandy Candy 50 g fluffy clouds
Sweets - 50 g, 140 kcal / 100 g
  from  37,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpan002
4.6 14×
Watch Price/Availability
BANQUET LORA 750ml with Lid, Burgundy, Glass
Storage Jar - material: glass, volume 0,75 l, silicone sealing, microwave ovens and dishwashers, dimensions: 15,5cm×15,5cm×6,5cm, 1 pc(s)
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BANDO741
4.8 27×
Watch Price/Availability
KORES Glue stick 2 × 20 g
Glue stick - - 595 Kč/100 g
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS002a
4.6 10×
Watch Price/Availability
27" AOC Q27B35S3
Monitor - IPS, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 120 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 1 ms, Adaptive-Sync, HDMI and DisplayPort, VESA
Discounted -2 % 3,290,- 3,390,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WC118a12b25
4.9 13×
Watch Price/Availability
Vilgain Organic peanut butter powder 200 g
Nut Butter - - 1,195 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil183
4.7 99×
Watch Price/Availability
Yonex Super Grap white
Tennis Racket Grip Tape - top wrapping, thickness: 0,6 mm, made of polyurethane, 3 pc(s) in package, white colour
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT391
4.8 35×
Watch Price/Availability
CENTROPEN marker 8566 black
Marker , round tip, width 2,5, 1 in package
  49,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CEN122
4.4 93×
Watch Price/Availability
Express Menu Boiler goulash 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 540 kJ, weight 600g - 348 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem142
4.8 1,124×
Watch Price/Availability
TESORI d'ORIENTE Hammam 760 ml (38 washes)
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier, softens laundry and perfumed, floral fragrance, 38 Washes washes, volume of 760 ml - 1.83 Kč/washing - from 91 Kč/1 l
Discounted -6 % 69,- 74,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2301
4.9 90×
Watch Price/Availability
Alpro soy drink with vanilla flavour 1l
Plant-based Drink - soy, with flavour of vanilla - from 79 Kč/1 l
  from  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdan0004

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches