Cheap wine Storage & Serving

On this page you will find wine Storage & Serving at the lowest prices, more so all wine Storage & Serving ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Orion Stainless Steel Funnel, Mini marked at 50 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
984 Results
5.0 1×
Watch Price/Availability
Gastro Glass for sparkling wine 150 ml
Glass - for champagne, on stem, glass volume 150 ml, material plastic - 277 Kč/1 pc(s)
  277,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: GAShro406
4.3 5×
Watch Price/Availability
Toro 270103 Stainless steel wine cooler
Beverage Cooler - stainless steel, practical handles, serves to maintain the temperature of the wine or the sparkling wine when served
  277,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LOCLO0979
Watch Price/Availability
B. BOHEMIAN SPINOZA Glasses for sparkling wine and prosecco 210 ml 4 pcs
Glass - for champagne, tall, 4 pieces in package, glass volume 210 ml, material lead-free crystal - 70 Kč/1 pc(s)
  278,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BBOSK770
5.0 5×
Watch Price/Availability
RONA Set of wine glasses Burgundy 760 ml 2 pcs MAGNUM
Glass - for red wine, on stem, 2 pieces in package, glass volume 760 ml, material lead-free crystal - 140 Kč/1 pc(s)
  279,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RONSS106
Watch Price/Availability
RONA Set of wine glasses Bordeaux 740 ml 2 pcs MAGNUM
Glass - for white wine, on stem, 2 pieces in package, glass volume 740 ml, material lead-free crystal - 140 Kč/1 pc(s)
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RONSS342
5.0 1×
Watch Price/Availability
Beverage dispenser 2 cl glass Gastro
Scoop manual, 2 cl, material glass
  279,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GASzon041
4.8 5×
Watch Price/Availability
RONA Bordeaux wine glasses 920 ml GRACE 2 pcs
Glass for red wine - 140 Kč/1 pc(s)
  279,-
Currently Unavailable
Order Code: JTFSK031
Watch Price/Availability
H&L Wine glass Shade - 310 ml, grey, textured finish
Glass - for white wine, on stem, glass volume 310 ml, material glass - 280 Kč/1 pc(s)
  280,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: HLsklen04
Watch Price/Availability
APS Glass bottle for bitter
Liquor Bottle - spout made of cork and stainless steel, ideal for herbal liqueurs, 0,1 l, height 130 mm, length 50 mm, width 50 mm, stainless steel
  280,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: APSkuch02
Watch Price/Availability
Gastro Wine cooler
Beverage Cooler bottle container, double walled, plastic 11,5 × 23cm
  284,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: Gastrz283
Watch Price/Availability
Stainless steel ice tongs 19 cm
Ice Tongs made of 18/10 stainless steel, polished finish, practical teeth
  286,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: GASzon054
4.8 35×
Watch Price/Availability
Crystalex champagne glasses LARA 220ml 6pcs
Glass - suitable for cold drinks, dishwasher safe, not to be used in microwave, Czech manufacture - 48 Kč/1 pc(s)
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CRYLA030
Watch Price/Availability
Bohemia Class White Wine Glasses 6pcs
Glass - 48 Kč/1 pc(s)
New arrival 289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOHSK686
Watch Price/Availability
Bohemia Class Red Wine Glasses 6 pcs
Glass - 48 Kč/1 pc(s)
New arrival 289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOHSK1693
4.7 3×
Watch Price/Availability
Berndorf Wine gift set 3 pcs
Wine Set - 3 pcs, in a combination of stainless steel, wood and rubber gasket, opening the wine, pouring wine, wine closing, corkscrew in the package, stopper and funnel, corrosion-resistant metal parts, suitable for home and professional use
  289,-
Currently Unavailable
Order Code: BERSAV435
Watch Price/Availability
Bohemia Class Champagne Flutes 6pcs
Glass , set of 6 champagne glasses, lead-free crystal, volume 220 ml, Czech product, dishwasher safe - 48 Kč/1 pc(s)
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CRYSS1679
4.8 16×
Watch Price/Availability
Orion Empire 245 ml wine glass 6 pcs
Glass - material: glass. Dimensions: volume: 0,245l, dia. 6,5cm, h. 16.5cm. - 48 Kč/1 pc(s)
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORISK454
5.0 1×
Watch Price/Availability
Spout 2pcs brass, cork stopper, SB-card, Classic Westmark
Stopper set of 2, brass, cork plug, SB-card
  292,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: GASzon025
5.0 1×
Watch Price/Availability
Stainless steel spout Westmark Speical 11 cm 2 pcs
Stopper set 2 pcs, stainless steel, inox gastro special
  294,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: GASzon021
4.5 2×
Watch Price/Availability
Balvi Wine cooler Cork 25638
Beverage Cooler - wine sleeve with gel filling, can be put on the bottle after removing from the freezer, velcro closure, 21×40×1 cm
  295,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: ALBmhchla02
4.7 3×
Watch Price/Availability
VS PILBARA SET Wine Cooler and Corkscrew in a Gift Box
Beverage Cooler - wine set in a Vanilla Season gift box, two-lever corkscrew measuring 2.3 × 12.4 × 1.2cm, cooling stick measuring 31.5 × 2.5cm, package dimensions: 21 × 9 × 3.9cm
  296,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: IMI0003
Watch Price/Availability
Nachtmann APERITIVO Set of universal glasses 2 pcs
Glass - for white wine, on stem, 2 pieces in package, glass volume 490 ml, material glass - 150 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NACHSK308
5.0 2×
Watch Price/Availability
BOHEMIA ROYAL CRYSTAL Set of sparkling wine glasses Globo 210 ml 4 pcs
Glass - for sparkling wine (prosecco), on stem, 4 pcs in package, material lead-free crystal - 75 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRCSK76
5.0 3×
Watch Price/Availability
BOHEMIA ROYAL CRYSTAL Set of white wine glasses Globo 490 ml 4 pcs
Glass - for white wine, on stem, 4 pieces per pack, material lead-free crystal - 75 Kč/1 pc(s)
  299,-
Currently Unavailable
Order Code: BRCSK183
Check out products sorted by price starting with the lowest price in the category cheap wine Storage & Serving Check out products sorted by price starting with the highest price in the category best sellers, best wine Storage & Serving You’ll find products sorted by reviews starting from the highest ranked in wine Storage & Serving reviews