We are into Winter Sports Stormred

Čističky TrueLife zvýší kvalitu vzduchu každé domácnosti

Catalogue

Sponsored article

Aktualizováno

Dýchat čistý vzduch už dávno není samozřejmost. Kvalita vzduchu se neustále zhoršuje nejen ve velkých městech. Výhrou v dnešní době už není ani bydlení na venkově. Naše zdraví neohrožují jen nečistoty, chemické výpary a prach, denně jsme totiž vystaveni nebezpečným virům a bakteriím a nemilosrdně na nás útočí také různé alergeny. Kvalita vzduchu je téma, které rezonuje českou společností nejen v souvislosti s pandemií koronaviru. Řešením jsou inovativní čističky vzduchu TrueLife. V čem jsou právě čističky vzduchu TrueLife výjimečné a jaké další produkty tato značka vyrábí? Přečtěte si náš článek, ve kterém vám detailně představíme unikátní čističky, zvlhčovače, odvlhčovače a difuzéry TrueLife.

Čističky vzduchu TrueLife

Čističky vzduchu TrueLife – OBSAH

 1. 7 hlavních důvodů, proč si pořídit čističku vzduchu TrueLife
 2. Optimální vlhkost vzduchu je pro naše zdraví zásadní
 3. AIR difuzéry TrueLife krásně provoní celý byt

7 hlavních důvodů, proč si pořídit čističky vzduchu TrueLife

Všichni máme právo dýchat čistý vzduch bez ohledu na to, kde žijeme. Realita je navíc taková, že ani adresa pod horami není zárukou lepšího ovzduší. Co s tím? Nemusíte se smířit se svým osudem. Čistý vzduch si můžete dopřát ve svém bytě nebo domě i uprostřed rušného města. Naštěstí existuje způsob, jak ulevit namáhané dýchací soustavě. Řeč je samozřejmě o čističkách vzduchu. Téma čištění vzduchu je vzhledem k stále probíhající pandemii koronaviru velmi diskutované a nabídka čističek je široká. Jak si vybrat nejlepší čističku vzduchu a proč byste měli zvolit právě čističku TrueLife?

Výhody čističek vzduchu TrueLife

 1. Bezkonkurenční poměr ceny a kvality – pro většinu spotřebitelů je právě tento bod rozhodujícím faktorem výběru. A přesně toto kritérium splňují čističky značky TrueLife. Čističky vzduchu TrueLife disponují kombinací pokročilých funkcí, které konkurence běžně nabízí za mnohem vyšší ceny.
 2. Jsou vybaveny několikanásobným filtrem – to znamená, že nemusíte dokupovat jednotlivé filtry zvlášť.
 3. Jsou opatřeny unikátním HEPA13 filtrem, který zachytí až 99,9 % částic, které jsou větší než 0,3 mikronu. Bez potíží zachytí bakterie, viry, pyly, částečky zvířecí srsti a odumřelé kůže, spóry plísní a kouř.
 4. Technologie UVCAir ® – součástí je také sterilizační UV lampa, která uvolňuje 185 až 270 nm krátkovlnné ultrafialové záření. To efektivně ničí mikroby a viry. Lampa také přispívá k zlepšení ovzduší v domácnosti.
 5. Technologie IonTrue ® – obsahují ionizátor, který zvyšuje koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Záporné ionty prospívají našemu zdraví. Dokážou nás zbavit únavy, zlepšují soustředění, zpomalují proces stárnutí a usnadňují dýchání. Takto ošetřený vzduch připomíná čistý vzduch po dešti.
 6. Chytrá domácnost – čističky lze připojit na WiFi a ovládat přes mobilní aplikaci.
 7. Disponují aktivním uhlíkovým filtrem – ten vás velmi účinně zbaví zápachu z vaření či cigaretového kouře.

i

Čističky vzduchu TrueLife vyčistí prostor o rozměrech 120 – 350 m³ za hodinu (závisí na modelu). Čističku lze jednoduše přenášet z místnosti do místnosti. Díky ní můžete zlepšit kvalitu vašeho spánku, psychiku a má pozitivní vliv i na soustředění.

Pro koho je čistička vzduchu ideálním řešením?

Čistička vzduchu dokáže významně ulevit astmatikům a alergikům, protože zachytí a odfiltruje alergeny, pyly, plísně, zvířecí alergeny atd. Ocení ji ale prakticky každý člověk, který chce udělat něco pro své zdraví a dýchat čistší vzduch. Díky uhlíkovému filtru navíc zbavíte vaši domácnost nepříjemných pachů.

Truelife čistička vzduchu
Inovativní čističky vzduchu TrueLife jsou vybaveny několikanásobným filtrem.

Optimální vlhkost vzduchu je pro naše zdraví zásadní

Jak se říká: „Všeho moc škodí.“ Našemu zdraví neprospívá nadměrná vlhkost ani příliš suchý vzduch v bytě. Optimální vlhkost v interiérech se pohybuje od 40 – 50 %. Realita je ale taková, že těchto hodnot dosáhne málokterá česká domácnost. Ať už se potýkáte s vysokou vlhkostí, nebo vás naopak trápí suchý vzduch, nemusíte se trápit. Řešení je velmi snadné. Pořiďte si domů přístroj pro regulaci vlhkosti.

Odvlhčovače TrueLife

Vysoká vlhkost je ideálním prostředím pro vznik a rozvoj plísní. Plísně nejsou jen estetickým problémem, ale představují nebezpečné zdravotní riziko. Zbavit se jich není navíc vůbec snadné. Je to běh na dlouhou trať s nejistým výsledkem. Odvlhčovače se osvědčily jako účinný prostředek v boji proti nadměrné vlhkosti. Odvlhčovač TrueLife nasaje vzduch a s pomocí kondenzátoru z něj odstraní vlhkost. Vodu zachycuje nádržka. Odvlhčovač umístěte do problémových míst (sklep, prádelna, koupelna), kde je vlhkost nejvyšší.

Odvlhčovače mají:

 • Funkci AirFrost, která zabraňuje tvorbě námrazy na odvlhčovači,
 • turbo režim (např. pro sušení prádla),
 • uhlíkový filtr, který eliminuje pachy.

Používáním odvlhčovače dokážete předcházet těmto problémům:

 • Plísním a zatuchlým pachům,
 • kondenzaci oken,
 • zkrouceným podlahám nebo poškozenému nábytku.
TrueLife odvlhčovač vzduchu 
Odvlhčovače TrueLife efektivně odstraní nadměrnou vlhkost ze vzduchu.

Zvlhčovače TrueLife

Nadměrná vlhkost vzduchu je nežádoucí kvůli vzniku plísní. Možná si ale říkáte, že suchý vzduch nepředstavuje významné zdravotní riziko. Jak se tedy na vašem zdraví podepíše extrémně suchý vzduch? Suchý vzduch ovlivňuje negativně především sliznice a pokožku. Dále působí na naši obranyschopnost a může vyvolat kašel. Reálné zdravotní riziko představuje především pro alergiky, astmatiky nebo atopiky. Suchý vzduch ovlivňuje i kvalitu vašeho spánku. Proto je obzvlášť v zimě velmi důležité vzduch efektivně zvlhčovat zvlhčovačem Truelife, jelikož v topné sezóně dokáže vlhkost vzduchu klesnout až na 20 %.

Zvlhčovače mají:

 • Nízkou spotřebu energie,
 • ultrazvukovou technologií,
 • zásobníky na esenciální oleje,
 • funkci spánkový režim, takže jsou minimálně hlučné.

i

Odvlhčovače i zvlhčovače TrueLife lze nastavit na požadovaný stupeň vlhkosti, kterou pak přístroje udržují.

Truelife zvlhčovač vzduchu 
Suchý vzduch škodí sliznici a pokožce. S pomocí zvlhčovače TrueLife dosáhnete optimální vlhkosti.

AIR difuzéry TrueLife krásně provoní celý byt

Vůně domova získává zcela nový rozměr. Aroma difuzér TrueLife provoní váš domov příjemnou vůní podle vašeho výběru a eliminuje nepříjemné pachy. Díky technologii OilFlow ® stačí přidat jen 2 až 3 kapky esenciálního oleje na celou nádrž. Ultrazvukový difuzér slouží i jako zvlhčovač vzduchu. Stačí stisknout jedno tlačítko a difuzér začne do vzduchu uvolňovat páru. Díky tomu dosáhnete optimální vlhkosti vzduchu. A tím nabídka difuzérů TrueLife zdaleka nekončí. Difuzér AIR D9 Smart má v sobě zabudovaný reproduktor pro přehrávání hudby. Prostřednictvím technologie Bluetooth můžete připojit váš telefon a poslouchat tak hudbu, kterou máte rádi.

i

Difuzéry TrueLife jsou originálním bytovým doplňkem, který na první pohled zaujme svým nápaditým designem. Navíc je tělo modelu D7 Bamboo vyrobeno z pravého bambusového dřeva. Dokážou také měnit barvy a střídat 7-14 barevných efektů. Lze u nich také navolit intenzitu páry.

Aroma difuzéry TrueLife
S Aroma difuzérem TrueLife navodíte příjemnou relaxační atmosféru.

Čističky vzduchu TrueLife dokážou efektivně zbavit vzduch škodlivin, nečistot, prachu, alergenů, virů, bakterií a pachů. Jsou ideálním řešením pro astmatiky a alergiky. Představují ideální poměr mezi cenou a kvalitou. Značka TrueLife vyrábí také zvlhčovače, odvlhčovače a Aroma difuzéry.

0
Print
P-DC1-WEB14
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info