Extrifit

We can deliver Extrifit products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?

Continue

7 reasons to shop for Extrifit products on Alza.cz

  • We have a wide network of stores across the Czech Republic, where we follow all hygiene measures, as well as contactless AlzaBoxes (pick-up points).
  • You can see the availability of each item right away. Don't forget that we deliver on weekends too.
  • We accept most payment methods, including contactless and cryptocurrency.
  • You can easily return or exchange your product at any of our AlzaBoxes.
  • Need assistance? Our customer support is available 24/7.
  • We complement our range with accessories and additional services.
  • You'll find all the essential information for each product, and for some, user reviews to help with your selection.

What to consider when choosing Extrifit goods?

When making your selection, don't forget to consider a few aspects that will help you choose the right product. In the left menu, you can use the parametric filter to narrow down the offer to match your preferences. We also recommend sorting Extrifit products by popularity or price.

Extrifit brand names you'll find in our offering

Hide description
235 Results
5.0 5×
Watch Price/Availability
Extrifit Protein Pancake 20% 10 x 50 g banana chocolate
Směs na palačinky - ; energy values per 100g: 398 kcal - 538 Kč/1 kg
  269,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTsupl0586
4.9 8×
Watch Price/Availability
Extrifit Aminofree Peptides 400 g raspberry
Amino Acids complex with raspberry flavour - 1,863 Kč/1 kg
  745,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTsupl0506
4.0 1×
Watch Price/Availability
Extrifit Protein Pudding Isolate 900 g chocolate
Pudding - - 1,332 Kč/1 kg
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPText356
Watch Price/Availability
Extrifit Maltox 100 1500 g
Gainer -, energy value: 390kcal/100g - 119 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPText17
Watch Price/Availability
Extrifit Fatherm Shot 15 × 90 ml black currant
Fat burner - complex, blackcurrant flavour, volume of the package: 1350 ml package weight 1780 g - 459 Kč/1 l
  619,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPText324
Watch Price/Availability
Extrifit Dextrose 100 1500 g
Gainer -, energy value: 364kcal/100g - 93 Kč/1 kg
Amazing Deal 139,- Save 20,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPText16
Watch Price/Availability
Extrifit Magnezz Shot! 15 × 90 ml lime
Magnesium - a dose of magnesium in a unique citrate-malate form, enriched with a high dose of vitamin B6 for maximum effect
Great price 440,- Save 35,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: EXTRmin001
Watch Price/Availability
Extrifit Fatherm Shot 15 × 90 ml lemon
Fat burner - complex, lemon flavour, volume of the package: 1350 ml package weight 1780 g - 459 Kč/1 l
  619,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPText325
Watch Price/Availability
Extrifit WPC 80 CFM Instant Natural 1000 g
Protein - 1,199 Kč/1 kg
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPText352
Watch Price/Availability
Extrifit Palatinox 100 1500 g
Gainer -, energy value: 378kcal/100g - 306 Kč/1 kg
  459,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPText18
Watch Price/Availability
Extrifit Beef Hydro Peptides 420 cps
Amino Acids Pure bovine peptides isolated from premium HydroBEEF™ bovine hydrolysate. - 1,816 Kč/1 kg
  799,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTami001
Watch Price/Availability
Extrifit ZMB 6! Premium!, 120 cps
Minerals - night classic ZMA in an improved form, magnesium (300 mg), zinc (15 mg), vitamin B6 (7 mg), selenium (55 mcg in a daily dose)
  489,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: EXTmin001
Watch Price/Availability
Extrifit Super Hydro 80 DH 32 2000 g chocolate
Protein - 1,150 Kč/1 kg
  2,299,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPText347
Watch Price/Availability
Extrifit Liver Detox Max 120 caps
Dietary Supplement - a blend of garlic, milk thistle and ginger, vegan, 120 capsules
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: HEALaaa0988
Watch Price/Availability
Extrifit Whey Hydro Peptides 420 cps
Amino Acids Pure whey peptides from enzymatically hydrolysed concentrate with the highest degree of hydrolysis DH 32. - 1,850 Kč/1 kg
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTami002
Watch Price/Availability
Extrifit Protein Caffe Isolate 1000 g
Protein - 1,649 Kč/1 kg
Discounted -15 % 1,649,- 1,944,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPText346
4.6 89×
Watch Price/Availability
Extrifit Agrezz 20,8 g mango - pineapple
Anabolizer special, in powder form, 20.8g, mango, pineapple flavour
  from  39,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTsupl0464
4.6 89×
Watch Price/Availability
Extrifit Agrezz 20,8 g wild strawberry & mint
Anabolizer Special, in powder form, 20,8g, strawberry flavour, mint
  from  39,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTsupl0467
4.6 89×
Watch Price/Availability
Extrifit Agrezz 20,8 g orange
Anabolizer special, in powder form, 20,8g, orange flavour
  from  39,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTsupl0465