Deal weeks - Gaming Accessories

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
1,009 Results
4.7 81×
Watch Price/Availability
Eternico Office ErgoFoam Wrist Rest WR10 black
Wrist Rest - material: textile, rubber and memory foam, anti-slip base, size: 31,8 × 2,2 × 8,8cm, black colour
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AET004940a
4.7 2,222×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN XL pink
Mouse Pad and keyboard - size XL, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, colour pink, dimensions 900 × 300 × 4 mm
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP201c
5.0 1×
Watch Price/Availability
34" LG UltraWide 34U601B-B
Monitor - VA, curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 120 Hz, matte display, 8 bit, 5 ms, FreeSync Premium, HDR, HDMI and DisplayPort, VESA
Buy with code 2026ALZAEXTRA10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 4,800,-
  5,333,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WK0658b5
4.3 496×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker black, 700ml
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: black
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom006
4.5 93×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Deer ragout with potato wedges
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 622 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2586
4.5 395×
Watch Price/Availability
AlzaPower MagCore 2in1 USB-A to Micro USB/USB-C 1m Black
Data Cable - USB Hi-Speed 480Mbps, Sync & Charge up to 3A, LED indicator, durable metal body, nylon braid, replaceable magnetic connectors, for mobile phones, tablets and other devices with USB-C or MicroUSB connector, VelcroStrap+
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB082h
4.3 496×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker red, 700ml
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: red
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom004
4.8 1,041×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 1m black
Video Cable reversible HDMI/M, HDMI 2.1 interface, resolution up to UltraHD 8K@50Hz/60Hz (4320p), 4 audio tracks / 32 audio channels, 3D video and HDR support, throughput up to 48Gbps, dynamic synchronisation, interconnecting, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, PVC braid
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB503a
4.7 53×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork ribs with potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 394 kJ, weight 400g - 523 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2590
4.8 1,041×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 3m black
Video Cable reversible HDMI/M, HDMI 2.1 interface, resolution up to UltraHD 8K@50Hz/60Hz (4320p), 4 audio tracks / 32 audio channels, 3D video and HDR support, throughput up to 48Gbps, dynamic synchronisation, interconnecting, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, PVC braid
Great price 329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB503g
4.5 395×
Watch Price/Availability
AlzaPower MagCore 2in1 USB-A to Micro USB/USB-C 1.5m Black
Data Cable - USB Hi-Speed 480Mbps, Sync & Charge up to 3A, LED indicator, durable metal body, nylon braid, replaceable magnetic connectors, for mobile phones, tablets and other devices with USB-C or MicroUSB connector, VelcroStrap+
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB082j
4.7 2,222×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN M grey
Mouse Pad - M size, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, grey colour, dimensions 320 × 270 × 4 mm
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP202g
4.8 4,500×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 5m, White
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 2.0 interface, resolution up to UltraHD 4K @ 50Hz/60Hz (2160p), 4 audio tracks/32 audio channels, throughput up to 18Gb/sec, dynamic synchronisation, interconnection, triple shielding, gold-plated connectors, universal for televisions/laptops/monitors/other devices with HDMI connectors, HDMI certification
Great price 359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB501k
4.8 951×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core USB-A to Micro USB 1m Black
Data Cable , gold-plated connectors, length: 1m, fastener VelcroStrap+,
Great price from  105,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB113b
4.8 1,041×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 1.5m black
Video Cable double-sided HDMI/M, HDMI 2.1 interface, resolution up to UltraHD 8K@50Hz/60Hz (4320p), 4 audio tracks / 32 audio channels, 3D video and HDR support, throughput up to 48Gb/s, dynamic synchronization, interconnect, triple shielding, gold-plated connectors, universal for television, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, PVC braid
Great price 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB503c
4.6 74×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork with dumplings and cabbage
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 584 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2591
4.5 395×
Watch Price/Availability
AlzaPower MagCore 2in1 USB-A to Micro USB/USB-C 2m Black
Data Cable - USB Hi-Speed 480Mbps, Sync & Charge up to 3A, LED indicator, durable metal body, nylon braid, replaceable magnetic connectors, for mobile phones, tablets and other devices with USB-C or MicroUSB connector, VelcroStrap+
Great price from  251,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB082l
4.3 496×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker blue, 700 ml
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: blue
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom005
4.7 2,222×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN XL white
Mouse Pad and keyboard - size XL, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, colour white, dimensions 900 × 300 × 4 mm
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP201b
4.8 1,041×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 2m black
Video Cable reversible HDMI/M, HDMI 2.1 interface, resolution up to UltraHD 8K@50Hz/60Hz (4320p), 4 audio tracks / 32 audio channels, 3D video and HDR support, throughput up to 48Gbps, dynamic synchronisation, interconnecting, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, PVC braid
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB503e
4.8 1,422×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 1.5m Black
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 2.0 interface, resolution up to UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), 4 audio tracks / 32 audio channels, throughput: up to 18Gb/s, dynamic synchronization, interconnect, triple shielding, gold-plated connectors, universal for television, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, HDMI certification
Great price 159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB502b
4.6 1,098×
Watch Price/Availability
AlzaPower MultiCore 4in1 USB 60W 480Mbps 1m White
Data Cable - USB Hi-Speed 480 Mb/sec, Sync & Charge up to 3A, 60W Power Delivery, Quick Charge 3.0, 2x USB-C, 1x MicroUSB, 1x USB-A, gold-plated connectors, VelcroStrap+; for mobile phones, tablets and other devices
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEY0493d
4.9 759×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core HDMI 1.4 High Speed 4K 2m Black
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 1.4 interface, resolution up to UltraHD 4K@30Hz/120 Hz (1080p), 8 audio channels, bandwidth up to 10.2GB/s, interconnect, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors
Great price 129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB500Ci
4.9 759×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core HDMI 1.4 High Speed 4K, 1m, Black
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 1.4 interface, resolution up to UltraHD 4K@30Hz/120 Hz (1080p), 8 audio channels, bandwidth up to 10.2GB/s, interconnect, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors
Great price 109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB500Cd