Deal weeks - Gaming Accessories

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
1,189 Results
Watch Price/Availability
Next Level Racing Elite Keyboard and Mouse Tray- Black
Stand additional keyboard and mouse stand - ideal for converting the cockpit into a workstation
Discounted -18 % 2,500,- 3,069,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: NEXTdh006
Watch Price/Availability
Next Level Racing ELITE Gear Shifter Lite, Additional Shifter Holder
Holder - Additional gear lever holder for Next Level Racing ELITE seats, can be mounted on both the right and left side of the seat, compatible with THRUSTMASTER shifting and hand brakes, FANATEC, BJ SIM RACING, HEUSINKVELD AND LOGITECH, material anodized aluminium, black
Discounted -17 % 3,824,- 4,654,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NEXTa015
Watch Price/Availability
27" Philips 27B1U3900
Monitor - IPS, 4K Ultra HD 3840 × 2160 (16:9), 60 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 4 ms, adjustable height, pivot, speakers, HDMI and DisplayPort, USB-C data interface, VESA
Discounted -3 % 7,390,- 7,690,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: WC120a93k2
Watch Price/Availability
Acer Predator Gaming Mousepad XXL
Mouse Pad - size: XXL, material: rubber and polyester, size: 91 × 0,3 × 40cm, blue and multicolour colour
Buy with code ALZADNY40 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Get 40 % off with code ALZADNY40. 389,-
  649,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NC472h9z
Watch Price/Availability
Endorfy docking station for LIV and LIV Plus white
Battery Charging Station - docking station, for Endorph LIV Wireless and LIV Plus Wireless, USB-C, USB, RGB, white
  769,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ENDh3b2
Watch Price/Availability
SteelSeries QcK Heavy L White EU
Mouse Pad - size: L, material: textile, size: 45 × 0,6 × 40cm, white colour
Buy with code ALZADNY25 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 25% s kódem ALZADNY25. 749,-
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SteelS2568
FANATEC ClubSport GT Cockpit (Black) - Gaming Racing Seat
Discount
Free delivery
to Alza branch
Watch Price/Availability
FANATEC ClubSport GT Cockpit (Black)
Gaming Racing Seat
+Gift Gaming Racing Seat FANATEC with a value of 8,590,-
Discounted -6 % 27,990,- 29,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: FNTbund01
FANATEC ClubSport GT Cockpit (White) - Gaming Racing Seat
Discount
Free delivery
to Alza branch
Watch Price/Availability
FANATEC ClubSport GT Cockpit (White)
Gaming Racing Seat
+Gift Gaming Racing Seat FANATEC with a value of 8,490,-
Discounted -6 % 27,990,- 29,990,-
Buy
In stock 4 pcs
Order Code: FNTbund02
4.4 14×
Watch Price/Availability
27" LG 27U631A-B
Monitor - IPS, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 100 Hz, matte display, 8 bit, 5 ms, automatic brightness adjustment, HDR, HDMI and USB-C, VESA
Buy with code ALZADNY10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 10 % s kódem ALZADNY10. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 2,899,-
Discounted -7 % 3,221,- 3,500,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: WK0658a
ADAM AUDIO Sub 10 MK2 - Subwoofer
Discount
Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
ADAM AUDIO Sub 10 MK2
Subwoofer - active wired, power performance: 200 W RMS, subwoofer frequency from 25 Hz, subwoofer frequency to 150 Hz
Discounted -5 % 24,490,- 25,790,-
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: AUDI06h1
4.6 58×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Meat and rice balls with tomato sauce
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 540 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock 4 pcs
Order Code: ADVEN10
4.5 44×
Watch Price/Availability
Bery Jones Biltong beef piri piri 100g
Dried Meat Beef - 2,490 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_DM_100B06
4.5 26×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chilli con Carne
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 508 kJ, weight 137g - 2,255 Kč/1 kg
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTadv038
4.4 10×
Watch Price/Availability
MMMASO 20 x 45 g
Dried Meat Beef - 1,222 Kč/1 kg
  1,100,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTmdgpES1
4.5 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Beef stew with potatoes 150 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1704 kJ, weight 150g - 1,107 Kč/1 kg
Amazing Deal 166,- Save 23,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo010
4.7 3×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Pasta with chicken 146 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1746 kJ, weight 146g - 1,226 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo006
3.8 4×
Watch Price/Availability
Kensington ErgoSoft K52799WW
Wrist Rest - material: artificial leather, anti-slip base, size: 44,5 × 1,5 × 10,1cm, black colour
  959,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: NX900a87
4.2 9×
Watch Price/Availability
Kensington Slim Duo Wrist Gel, blue/black
Mouse Pad - size: S, material: silicone and polyurethane, wrist rest, gel pad, size: 19,5 × 2,5 × 7,5cm, black and blue colour
  499,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: NX900a118
4.5 9×
Watch Price/Availability
Thrustmaster Clamp for Sequential Shifter and Handbrake
Holder - robust, reliable and rigid attachment system, adjustable for many different setups, compatible with left and right side, simple attachment system via two tightening screws
Discounted -1 % 3,151,- 3,199,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MA522
4.6 5×
Watch Price/Availability
Reflect Laptop Case 14"
Laptop Case size up to 14 ", dimensions (W×H×D): 34.8 × 24.3 × 2.5cm, polyester
Discounted -22 % 779,- 999,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: CL750a10
4.6 5×
Watch Price/Availability
Stranger Things - Arcade Logo - game pad
Mouse Pad and for keyboard - size: XL, material: polyester, size: 80 × 0,4 × 30cm
Discounted -11 % 381,- 429,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: GMERCHc0760
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Italian pot 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 490 kJ, weight 300g - 397 Kč/1 kg
Amazing Deal 119,- Save 20,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo017
Watch Price/Availability
Genius GX Gaming GX-Pad 340
Mouse Pad - size: S, material: textile and rubber, size: 34 × 0,15 × 28cm, black colour
Discounted -5 % 179,- 189,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: MB900a13f
Watch Price/Availability
Trek'n eat Emergency Food Cocoa drink 800 g
MRE - Meal Ready To Eat, drink, energy value per 100 g: 1503 kJ, weight 800g - 1,111 Kč/1 kg
Discounted -7 % 889,- 960,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtrek20