Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code ZAPLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 2000CZK without VAT.

Všechny dárky String Trimmer

Zahradní plastový nábytek

0

Zahrada je místem klidu a pohody, na odpočinek by v ní proto neměl chybět zahradní nábytek. Plastový patří k velmi oblíbeným, protože nabízí množství výhod. Má nízkou pořizovací cenu, snadno se udržuje, a navíc je i lehký, tudíž s ním můžete snadno manipulovat. Zajímá vás, co konkrétně naleznete v nabídce?

Continue

Plastový zahradní nábytek překvapí velkým množstvím výhod

Zvažujete, který materiál je nejlepší pro zahradní nábytek? Plast nabízí solidní množství výhod, díky kterým patří k oblíbené volbě. Designově je velmi rozmanitý, jeho hlavní výhodou je však nízká pořizovací cena ve srovnání s jinými materiály. Nevydrží ovšem příliš velkou zátěž a nesvědčí mu zima, při které křehne a praská.

 • Plastový zahradní nábytek má nízkou pořizovací cenu.
 • Je velmi lehký a snadno se s ním manipuluje.
 • Vhodný do mokrého prostředí například k bazénu.
 • Je pevný, a kromě mrazu dobře odolává přírodním vlivům.
 • Nevyžaduje žádnou speciální údržbu.
 • Je k dispozici v řadě různých barev a zajímavých designů.

Zahradní plastový nábytek se hodí do každého exteriéru

V každé zahradě můžete vytvořit posezení pro chvíle odpočinku. Jestliže ale zahradu nemáte, nebojte se umístit plastový nábytek na balkon či terasu, kde se stane funkčním doplňkem. Během slunných dní jistě oceníte zahradní nábytek se slunečníkem, proto jsou například některé stoly vybaveny otvorem pro jeho umístění.

Velkou výhodou je, pokud má zahradní či balkonový nábytek skládací konstrukci. Oceníte ji zejména v zimě, kdy je vhodné nábytek uskladnit do suchého prostředí se stálou teplotou.

V jakém provedení je dostupný plastový nábytek na zahradu?

Plastový nábytek na zahradu můžete vybírat z mnoha provedení. Možností je zvolit buďto zahradní plastový stůl a židle zvlášť dle vašeho vkusu, nebo jako designově sladěný set.

 • Zahradní plastové stoly naleznete v jednoduchém nebo elegantním kulatém či hranatém provedení s možností výběru mezi stoly s otvorem na slunečník.
 • Zahradní plastové židle a křesla vynikají odolností vůči povětrnostním vlivům, bývají stohovatelné a snadno skladovatelné. Vaši zahradu oživí moderní nebo retro styl.
 • Plastová zahradní lehátka jsou nejlepší volbou na zahradu k bazénu, jelikož jsou voděodolná, snadno se udržují a některá umožňují sklápění opěrky.
 • Zahradní plastové boxy slouží k uskladnění různého nářadí či povalujících se věci a díky svému designu poslouží i jako dekorace do jakéhokoliv prostředí.
 • Plastové zahradní sety zaujmou svým moderním designem a sladěnou barvou pro ještě příjemnější posezení. Dopřejte si luxus jak z dovolené i na své zahrádce.

i

Rodinné sestavy můžete doplnit o plastový nábytek pro děti

Každé venkovní posezení vám zpříjemní odolný plastový zahradní nábytek. Set bývá designově sladěný a je ideální pro velkou rodinu s dětmi. Doplnit jej můžete o zahradní plastový nábytek pro děti v pestrých barvách, který vaše ratolesti jistě ocení.

V jaké barvě zvolit zahradní plastový nábytek – modrý, bílý či hnědý?

Díky pestrému výběru barev a designů má zahradní plastový nábytek mnoho příznivců.

 1. Nenápadně působí, pokud je zahradní plastový nábytek zelený.
 2. Velmi žádaná je také antracitová barva.
 3. Na bílém nábytku jsou více vidět šmouhy, ale dokáže pěkně vyniknout.
 4. Ideální na terasu či k bazénu je pro zahradní plastový nábytek modrý odstín.

Zahradní ratanový nábytek je oblíbený pro svůj přírodní vzhled. Nevydrží ovšem prudké střídání teplot, ani delší pobyt na dešti či v mrazu. Odolnější alternativou je pro zahradní nábytek umělý ratan, který má vlastnosti plastu.

Hide description
Was this information useful?
This form is for collecting Feedback Only. If you have any other inquiries, please our Customer Care team here.
Is something missing or displayed incorrectly? Let us know your suggestions so we can improve the website and customer experience.
2 items
Allibert Set CALIFORNIA 3 SEATERS cappuccino
Garden furniture luxury table set, contains 2x chair, 1x bench, 1x table, with chairs, dimensions of chair 83x68x72cm, bench dimensions 199x68x72cm, table dimensions 68x68x35cm, chair weight 110kg, bench capacity 3x110kg, table load 50kg, weight 69kg

-3% 14 850,-
14 399,- excl.VAT 11 900,-
Buy
In stock 4 pcs
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: ROJ020n
Allibert Set CALIFORNIA 3 SEATERS anthracite
Garden furniture luxury table set, contains 2x chair, 1x bench, 1x table, with chairs, dimensions of chair 83x68x72cm, bench dimensions 199x68x72cm, table dimensions 68x68x35cm, chair weight 110kg, bench capacity 3x110kg, table load 50kg, weight 69kg

-3% 14 850,-
14 399,- excl.VAT 11 900,-
Buy
Ordered on request within 4 days
Order Code: ROJ020m

Zahradní plastový nábytek

gardensZahradní kalendář: Srpen na zahradě Víte, jak se postarat o srpnovou zahradu? V našem článku vám představíme výčet všech důležitých...

Zahradní plastový nábytek

In the category Zahradní plastový nábytek on Alza.cz, we currently have a total of 2 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.

Zahradní plastový nábytek – proved brands

Enter product name

Note (link, Part number etc.):

Check out products sorted by price starting with the lowest price in the category cheap zahradní plastový nábytek Check out products sorted by price starting with the highest price in the category best sellers, best zahradní plastový nábytek You’ll find products sorted by reviews starting from the highest ranked in zahradní plastový nábytek reviews

Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB23
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me