JTF

We can deliver JTF products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?

Continue

7 reasons to shop for JTF products on Alza.cz

  • We have a wide network of stores across the Czech Republic, where we follow all hygiene measures, as well as contactless AlzaBoxes (pick-up points).
  • You can see the availability of each item right away. Don't forget that we deliver on weekends too.
  • We accept most payment methods, including contactless and cryptocurrency.
  • You can easily return or exchange your product at any of our AlzaBoxes.
  • Need assistance? Our customer support is available 24/7.
  • We complement our range with accessories and additional services.
  • You'll find all the essential information for each product, and for some, user reviews to help with your selection.

What to consider when choosing JTF goods?

When making your selection, don't forget to consider a few aspects that will help you choose the right product. In the left menu, you can use the parametric filter to narrow down the offer to match your preferences. We also recommend sorting JTF products by popularity or price.

JTF brand names you'll find in our offering

Hide description
21 Results
4.3 16×
Watch Price/Availability
JTF P200 Blue, travel case, 6 spare heads
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, spare heads: 6 pc(s)
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JFTelz77
4.3 16×
Watch Price/Availability
JTF P200 Pink, travel case, 6 spare heads
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, spare heads: 6 pc(s)
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JFTelz60
4.5 2×
Watch Price/Availability
JTF P200 Black
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 6 pc(s)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFek883
4.0 2×
Watch Price/Availability
JTF P200 White
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 6 pc(s)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFek890
4.5 7×
Watch Price/Availability
JTF Beer pint Bamberg 0,5 l 6 pcs
Glass - for beer, with handle, 6 pcs in package, glass volume 500 ml, material lead-free crystal - 110 Kč/1 pc(s)
  659,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFSS117
4.9 9×
Watch Price/Availability
JTF J20C Dinosaur, replacement head 2 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JFTelz07
4.9 9×
Watch Price/Availability
JTF J20C Crocodile, replacement head 2 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JFTelz84
4.9 9×
Watch Price/Availability
JTF J20C Faucet, replacement head 2 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JFTelz91
5.0 7×
Watch Price/Availability
JTF Bamberg beer third 0,3 l cachet 6 pcs
Glass - for beer, with handle, 6 pcs in package, glass volume 300 ml, material lead-free crystal - 100 Kč/1 pc(s)
  599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFSS124
4.9 9×
Watch Price/Availability
JTF J20C Giraffe, replacement heads 2 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JFTelz14
4.7 13×
Watch Price/Availability
JTF Beer pint 0,5 l Jubilee 50 years motif flowers
Glass 1×500ml, lead-free crystal, suitable for dishwasher - 259 Kč/1 pc(s)
  259,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFSS790
4.5 2×
Watch Price/Availability
JTF P200 Black
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 6 pc(s)
  989,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFek883
4.7 13×
Watch Price/Availability
JTF F300 White
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFus920
4.9 18×
Watch Price/Availability
JTF F300 Black
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFus247
5.0 3×
Watch Price/Availability
JTF P200 Blue 3 pcs
Toothbrush Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 116 Kč/1 pc(s)
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFnhh45
5.0 3×
Watch Price/Availability
JTF P200 Pink 3 pcs
Toothbrush Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 116 Kč/1 pc(s)
  349,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFnhh38
Watch Price/Availability
JTF J20C 2 pcs
Toothbrush Replacement Head - for JTF J20C, sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - 150 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFnhh52
5.0 3×
Watch Price/Availability
JTF P200 Green 3 pcs
Toothbrush Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 116 Kč/1 pc(s)
  349,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFnhh21
Watch Price/Availability
JTF P200 Black 3 pcs
Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 133 Kč/1 pc(s)
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFnhh913
4.7 3×
Watch Price/Availability
JTF Beer pint Bamberg 0,5 l Jubileum folk motif
Glass - for beer, with handle, glass volume 500 ml, material lead-free crystal - 259 Kč/1 pc(s)
  259,-
Currently Unavailable
Order Code: JTFSS783
Watch Price/Availability
JTF P200 White 3 pcs
Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 133 Kč/1 pc(s)
  399,-
Currently Unavailable
Order Code: JTFnhh906

JTF - articles

previewTelefon iKKO MindOne Pro je kapesní rebel s otočným fotoaparátem a vlastní hlavou iKKO MindOne Pro jde proti proudu dnešních smartphonů. Sází na kompaktní rozměry, otočný 50Mpx fotoaparát, vlastní AI prostředí a volitelné pouzdro s fyzickou klávesnicí. Neobvyklá novinka chce oslovit uživatele, kteří hledají něco jiného než další tuctový telefon.
Samsung Galaxy A27 5G patří mezi telefony, které se snaží nabídnout vyváženou kombinaci funkcí, výkonu a příjemného uživatelského zážitku. Zaujme především kvalitním AMOLED displejem, povedeným designem a dlouhou softwarovou podporou. Během testování jsme ale narazili i...