Try our cookies Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, use cookies and other data to ensure the proper functioning of the website and, with your consent, also, among other things, to personalize advertising and the content of our websites. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
Alzak icon

Archive - Leather Dining Chairs

3,144 Results
DELIFE Jídelní židle Abelia-Flex s područkou pravá kůže černá podnož ve tvaru "X" z nerezové
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0749
DELIFE Jídelní židle Keila-Flex s područkou pravá kůže černá podnož ve tvaru "X" černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0734
DELIFE Jídelní židle Keila-Flex s područkou pravá kůže černá podnož ve tvaru "X" z nerezové
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0735
DELIFE Otočná židle Pejo-Flex černá pravá kůže křížová podnož zaoblená nerezová ocel
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0838
DELIFE Otočná židle Pejo-Flex černá pravá kůže křížová podnož zaoblená otočná černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0837
DELIFE Jídelní židle Pejo-Flex černá pravá kůže oválná podnož nerezová ocel
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0845
DELIFE Jídelní židle Gaio-Flex černá podnož pravá kůže z nerezové oceli
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0832
DELIFE Otočná židle Pejo-Flex černá pravá kůže křížová podnož kulatá otočná černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0842
DELIFE Jídelní židle Ilia-Flex dřevěná podnož zaoblená kůže černý otočný
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0004
DELIFE Jídelní židle Yago-Flex dřevěná podnož zaoblená kůže černý
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0367
DELIFE Jídelní židle Yago-Flex křížová podnož kulatá otočná černá pravá kůže černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0364
DELIFE Jídelní židle Yago-Flex konzolová podnož plochá černá pravá kůže černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0359
DELIFE Jídelní židle Yago-Flex podnož ve tvaru "X" černá pravá kůže černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0353
DELIFE Jídelní židle Yago-Flex konzolová podnož kulatá nerezová ocel pravá kůže černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0356
DELIFE Jídelní židle Zelia-Flex s područkou zaoblená podnož černá pravá kůže černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0467
DELIFE Jídelní židle Lelio-Flex zaoblená podnož z nerezové oceli pravá kůže černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0429
DELIFE Jídelní židle Lelio-Flex konzolová podnož kulatá nerezová ocel pravá kůže černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0424
DELIFE Jídelní židle Lelio-Flex dřevěná podnož zaoblená kůže černý otočný
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0435
DELIFE Otočná židle Vinja-Flex černá pravá kůže dřevěná podnož zaoblená otočná
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0562
DELIFE Jídelní židle Keila-Flex s područkou pravá kůže černá konzolová podnož kulatá černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0682
DELIFE Jídelní židle Keila-Flex s područkou pravá kůže černá zaoblená podnož černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0626
DELIFE Otočná židle Keila-Flex s područkou pravá kůže černá křížová podnož otočná
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0566
DELIFE Jídelní židle Zelia-Flex s područkou tenká podnož z nerezové oceli pravá kůže černá
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0460
DELIFE Otočná židle Keila-Flex s područkou pravá kůže černá křížová podnož zaoblená otočná
Jídelní židle
Discontinued
Order Code: DELnab0567
 

P-DC1-WEB13