Non-Alcoholic reviews and tests

Alza Test Ranks Non-Alcoholic Based on User Reviews and Other Data

Alza Test Rating
Alza Test Traffic
Alza Test Advertising
Alza Test Saleability
Alza Test Special Price

Non-Alcoholic – Test Results

The result for non-alcoholic at several price levels is:

What is the Alza Test?

Hundreds of categories, thousands of products, millions of details and user reviews for non-alcoholic. How can you make sense of all of this? Try our Alza Test, which guarantees an objective selection based on customers' experiences. How the products from non-alcoholic rank are based solely on various data and feedback from actual people who have purchased the products.

514 Results
4.9 24×
Watch Price/Availability
PRAGER'S Kombucha Matcha 12 × 0,33 l
Drink - functional fermented carbonated beverage, the main ingredient is the leachate from high quality loose-leaf teas, rich in antioxidants, 12 × 0,33l - 50 Kč/pcs - from 151 Kč/1 l
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkof007
4.9 24×
Watch Price/Availability
PRAGER'S Kombucha Yerba Mate 12 × 0,33 l
Drink - tea extract (water and yerba mate), sugar, carbon dioxide, kombucha culture, probiotic culture Bacillus coagulans BCI5 (min. 10 million in 100 ml), alcohol content: <0,5 % obj, v 1 plechovce, vegan, balení 12×330 ml - 50 Kč/pcs - from 151 Kč/1 l
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkof006
4.6 83×
Watch Price/Availability
Samurai Shot Geisha Velvet soft drink 0,75l 0%
Energy Drink , volume: 0,75 l, non-returnable glass - 399 Kč/1 l
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPssh12
4.6 83×
Watch Price/Availability
Samurai Shot Sweet Flower soft drink 0,5l
Energy Drink , volume: 0,5 l, non-returnable glass - 998 Kč/1 l
  499,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPssh4
4.6 83×
Watch Price/Availability
Samurai Shot Maté Rio soft drink 0,5l
Energy Drink , volume: 0,5 l, non-returnable glass - 998 Kč/1 l
  499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPssh7
4.6 83×
Watch Price/Availability
Samurai Shot Matcha Booster soft drink 0,5l
Energy Drink , volume: 0,5 l, non-returnable glass - 998 Kč/1 l
  499,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPssh5
4.6 83×
Watch Price/Availability
Samurai Shot Geisha Velvet 0,75l 0%
Plant-based Drink - - 465 Kč/1 l
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPssh1
4.6 83×
Watch Price/Availability
Samurai Shot Pure Dark soft drink 0,5l
Energy Drink , volume: 0,5 l, non-returnable glass - 998 Kč/1 l
  499,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPssh3
4.6 83×
Watch Price/Availability
Samurai Shot Gingerhead non-alcoholic 0.5 l
Energy Drink , energy value per 100g: 81,21 kcal - 998 Kč/1 l
  499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPssh11
4.6 83×
Watch Price/Availability
Samurai Shot Masala Spicy soft drink 0,5l
Energy Drink , volume: 0,5 l, non-returnable glass - 998 Kč/1 l
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPssh8
4.9 23×
Watch Price/Availability
Nutrend Carnitine Magnesium Activity Drink 750 ml, elderberry + mint (carbonated)
Sports Drink – form: ready to drink (RTD), energy value: 3 kcal - from 61 Kč/1 l
Great price from  38,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnut0276
4.9 20×
Watch Price/Availability
Fruit Juice Apple-forest Fruit 250ml
Juice - juice for children from the end of the 5th month, without preservatives and artificial colours, without added sugar, without gluten. Composition: 80% apple juice, 6.6% strawberry juice, 6.6% rowanberry juice and 6.6% raspberry juice
  44,-
Currently Unavailable
Order Code: BABY15440
4.7 36×
Watch Price/Availability
Captain Kombucha Raspberry 1000 ml
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, with raspberry flavor, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, sweetened with organic cane sugar, with filtered water, 1000 ml - 119 Kč/1 l
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkom010
4.7 36×
Watch Price/Availability
Captain Kombucha Peach 1000 ml
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, peach-flavored, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, sweetened with organic cane sugar, with filtered water, 1000 ml - 119 Kč/1 l
  119,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkom011
4.7 36×
Watch Price/Availability
Captain Kombucha Ginger, lemon 1000 ml
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, with a ginger and lemon flavor, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, sweetened with organic cane sugar, with filtered water, 1000 ml - 119 Kč/1 l
  119,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkom009
4.7 36×
Watch Price/Availability
Captain Kombucha Original 1000 ml
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, sweetened with organic cane sugar, with filtered water, 1000 ml - 129 Kč/1 l
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkom008
4.9 21×
Watch Price/Availability
Enervit Magnesium Sport (10x 15 g) lemon
Ionic Drink - - 38 Kč/pcs
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTsupl027
4.7 35×
Watch Price/Availability
NUTREND ISODRINX, 1000g, Orange
Ionic Drink -
Great price 429,- Save 23,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnut11290
4.7 35×
Watch Price/Availability
NUTREND ISODRINX, 1000g, Green apple
Ionic Drink -
Great price 429,- Save 23,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnut11291
4.7 35×
Watch Price/Availability
NUTREND ISODRINX, 1000g, Blackcurrant
Ionic Drink -
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnut11288
4.7 35×
Watch Price/Availability
NUTREND ISODRINX, 1000g, Bitter lemon
Ionic Drink -
Great price 429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnut11287
4.7 35×
Watch Price/Availability
NUTREND ISODRINX, 1000g, Grapefruit
Ionic Drink -
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnut11289
4.8 23×
Watch Price/Availability
Penco AC Hydration tabs 12 tbl lemon
Sports Drink – form: tablets, - 12.42 Kč/pcs
Amazing Deal 149,- Save 46,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpen079
4.5 74×
Watch Price/Availability
GymBeam Electrolytes 90 tablets
Electrolytes - sodium (240 mg), chloride (360 mg), potassium (309 mg), calcium (200 mg) and magnesium (144 mg) in 1 dose, suitable for vegans, gluten-free, lactose, artificial sweeteners and GMOs, unflavored, tablets with a purely herbal composition, 4 × 90 tablets - 2.10 Kč/pcs
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym595
Check out products sorted by price starting with the lowest price in the category cheap non-Alcoholic Find products sorted from the most expensive to the cheapest in the category most expensive non-Alcoholic Check out products sorted by price starting with the highest price in the category best sellers, best non-Alcoholic You’ll find products sorted by reviews starting from the highest ranked in non-Alcoholic reviews