Jak na to?

 • V období od 16. srpna až do vyprodání zásob si kupte některý z vybraných nových herních GeForce RTX notebooků či profesionálních notebookoků pro tvůrce řady NVIDIA STUDIO. Všechny jsou vybaveny pokročilými grafickými kartami od společnosti NVIDIA:

   

   

   

   
  Notebooky v akci
 • Není potřeba žádná registrace výrobku či dokládaní účtenek. Snížená cena se zobrazuje automaticky.
 • Užívejte si výhod nových technologií při svém studiu i relaxaci.

Výkon, na který se můžete za všech okolností spolehnout

Vyrazte zpátky do školy dokonale připravení. Ať už jsou to úkoly do školy, nebo náročné hry, na výkon těchto moderních, lehoučkých, přenosných, a přesto skvělým hardwarem nabitých strojů se budete moci za všech okolností spolehnout. Využít můžete mimo jiné i pokročilé funkce grafických karet NVIDIA GeForce RTX.

Vynikající ray-tacing

Ray-tracing je technologie, která simuluje skutečné chování světla a nabízí renderování obrazu ve filmové kvalitě a v reálném čase. Perfektní a vysoce realistická grafika her vás pohltí.

Renderování s pomocí DLSS AI

Grafické karty GeForce RTX představují technologii DLSS AI, tedy renderování obrazu pomocí umělé inteligence. Technologie zvyšuje snímkovací frekvenci s využitím dedikovaných jader Tensor, použitých v grafických kartách GeForce RTX. Vzniká tak dostatečná rezerva výkonu i pro ty nejpůsobivější a nejnáročnější herní scény.

Nízká latence s technologií Reflex

Nízká latence a rychlá odezva. To jsou vlastnosti, které oceníte zejména při hraní, kdy se počítá každá milisekunda. Reflex je sada technologií, která vám dá výhodu nad soupeři.

NVIDIA STUDIO jsou notebooky speciálně navržené pro tvůrce

Řada NVIDIA STUDIO zastupuje přenosné a odolné počítače, které jsou speciálně určené pro tvůrce – pro úpravy fotografií, editaci videí i práci s 3D grafikou. Práce je rychlejší, plynulejší a spolehlivá i při náročných pracovních úkolech. Pracujte tam, kde vám to bude pohodlné – a bez kompromisů.

Mohlo by vás zajímat

Notebooky v akci

Podělte se s přáteli