Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,030 Results
4.7 135×
Watch Price/Availability
Kobo Libra Colour White
E-Book Reader - 7" backlit touchscreen E Ink display, resolution Full HD 1680 × 1264, internal storage 32 GB, WiFi and Bluetooth, no memory card support, connector USB-C, 2050mAh battery, with web browser, IP rating IPX8, custom operating system
  5,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KOBOb26
4.9 251×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 3 v 1 31140 Magical Unicorn
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Fairy tales, launched in 2023, 145 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31140
4.5 511×
Watch Price/Availability
TP-Link Archer T3U Plus
WiFi USB Adapter - speed up to 867Mb/s in the 5 GHz band and 400Mb/s in the 2.4 GHz band, MU-MIMO technology, support for WPA/WPA2 encryption standards, rotating antenna
  519,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP613h
4.7 134×
Watch Price/Availability
SONAX Air Corrosion Remover, 500ml
Rust Remover - Removes unwanted residues of airborne corrosion, rust stains and thus increases the service life of painted surfaces
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR3746
5.0 21×
Watch Price/Availability
LEGO® Minecraft 21586 Pale Garden
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Games, launched in 2026 - new releases, 243 pc(s)
Discounted -7 % 389,- 419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO21586
4.9 46×
Watch Price/Availability
Alza Digital A4 200g 125 Sheets
Office Paper - 125 sheets, size A4, for laser and inkjet printers, weight 200g/m2, whiteness 170 CIE, opacity 98%
Great price from  202,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ8023
4.7 182×
Watch Price/Availability
WASCHKÖNIG washing machine cleaner in tablets 2 pcs
Washing Machine Cleaner - tablets - 32 Kč/pcs
  64,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS1187
5.0 47×
Watch Price/Availability
LACTACYD Retail Daily Lotion 400ml
Intimate Hygiene Gel - emulsion - 42 Kč/100 ml
Amazing Deal 169,- Save 21,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: INT032
4.7 24×
Watch Price/Availability
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E
Motherboard - AMD B850, AMD AM5 socket, PCI Express 4.0, 2× PCIe x16, 1× PCIe x1, 4× DDR5 8200MHz (OC), 4× SATA III, 2× M.2, USB 3.2 Gen 2, RJ-45 (LAN) 2,5Gbps, WiFi, Bluetooth, 8ch audio, form factor: ATX
  4,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AAb850g3
4.9 20×
Watch Price/Availability
ARIEL Fresh Air 3.15 l (70 washes)
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for regular washing, preserves fabric softness, 70 wash cycles, volume 3150 ml - 7.91 Kč/pcs - from 176 Kč/1 l
Buy with code CISTO10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 499,-
  554,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3159
4.6 130×
Watch Price/Availability
Huawei Watch D2 NFC Gold
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, EKG monitoring, sleep monitoring, blood pressure monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof IP68, case material: aluminium
Discounted -20 % 7,990,- 9,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWD2s
4.2 59×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi Note 15 4G 6GB/128GB Black
Mobile Phone 6,77" P-OLED 2392 × 1080, 120Hz, processor MediaTek Helio G100-Ultra 8-core, RAM 6 GB, internal memory 128 GB, main camera 108 Mpx (f/2) + 2 Mpx (f/2,4), selfie camera 20 Mpx, GPS, NFC, LTE, USB-C, fingerprint reader in screen, hybrid slot, unlocked, quick charging 33W, battery 6000 mAh, HyperOS 2
  4,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XI310b1
4.8 16×
Watch Price/Availability
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B06
4.6 16×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g
Nuts - natural cashew, 500 g - 498 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery219
4.6 141×
Watch Price/Availability
HP W2073A No. 117A Magenta Original
Printer Toner - for HP Color Laser 150nw, 178nw, 179fnw, up to 700 pages
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SE332d
4.7 33×
Watch Price/Availability
Solight Extension cable on drum, outdoor, 4 sockets, black, 50m
Extension Cable - 50m, male connectors: 1× fork Type E, female connectors 4× fork Type E, on the drum
  2,879,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UD988j3
4.8 5×
Watch Price/Availability
HONOR Pad 10 Wifi 8GB/256GB Gray
Tablet - display: 12,1" QHD 2560 × 1600 IPS, Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 2,63 GHz, RAM: 8GB, internal memory: 256GB, webcamera 8Mpx+ 8Mpx, weight: 525, USB-C, Android 15
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 7,592,-
  9,490,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HNT121b1
4.9 50×
Watch Price/Availability
Železný plamen
Kniha
Amazing Deal 519,- Save 96,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0455574
4.8 61×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Screwdriver Set 6pcs
Screwdriver Set - contains 6 screwdrivers, 3 flat-head 3×75mm, 5.5×75mm, 6.5×100mm and 3 Phillips PH0×75mm, PH1×75mm, PH2×100mm, material chrome-vanadium steel, magnetic tips, ergonomic handles
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT072
4.5 109×
Watch Price/Availability
Bentech PNG01 claw grinder for pets
Cat Nail Clippers - up to 8 hours, light, choice of two speeds, suitable for all claw sizes, rechargeable via USB cable
  789,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PETmhtla02
4.4 32×
Watch Price/Availability
007 First Light - PS5
Console Game - PS5 (with disc drive), physical version, genre: action and adventure game
Great price 1,599,- Save 100,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PSV0925
4.9 45×
Watch Price/Availability
Ubiquiti UniFi Switch Flex Mini 2.5G
Switch - 5 port, desktop
  1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Ubiq25001
4.7 29×
Watch Price/Availability
Lionelo Willow Grey Concrete
Baby Playpen - metal, in the shape of a rectangle, Dimensions 68 × 127 × 187 cm (H×W×D), dimensions (folded) 20 × 20 × 100 cm (H×W×D), in the equipment door, load capacity 15kg, weight 4 kg, grey colour
  1,739,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls8952
4.7 48×
Watch Price/Availability
Sonos Era 300 Black
Bluetooth Speaker - active, Bluetooth 5.3, Wi-Fi, Multi-room, AirPlay, Chromecast, multiroom, Dolby Atmos, Spotify, Tidal, Apple Music, control via device with iOS or Android
  13,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SON003s7

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches