Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,032 Results
4.4 138×
Watch Price/Availability
Cooling towel dark purple
Towel - Sports
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TIS1509PS40
4.9 238×
Watch Price/Availability
DOMESTOS Ultra White - liquid disinfectant 750 ml
Toilet Cleaner - chlorinated, antibacterial, disinfectant, volume 750 ml - 105 Kč/1 l
  79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS209
4.8 80×
Watch Price/Availability
Magnum MINI chicken sandwich with fish 250 g
Dog Treats training, chicken and fish, for all dogs with normal activity, fat 1%
Great price 98,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa0736
4.9 646×
Watch Price/Availability
SANYTOL Disinfectant Gel Sensitive 75 ml
Antibacterial Gel - for hands, with aloe vera - 111 Kč/100 ml
Great price 83,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD025a
4.9 8×
Watch Price/Availability
Xiaomi Mijia Smart Air Purifier 6
Air Purifier air delivery rate: 443m3/h, power consumption: 40W, recommended room size: 50m2, maximum noise level: 64 dB(A), minimum noise level: 32 dB(A), carbon, automatic mode, timer and night mode
  4,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIACV139
4.7 11×
Watch Price/Availability
Tefal IB5100E0 Pro Comfort
Ironing Board - length of the ironing surface: 130cm, width of ironing surface: 47cm, minimum height: 700mm, maximal height: 93cm, adjustable height, holder iron, castors and suitable for steam generators
  2,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFZP38
4.9 71×
Watch Price/Availability
Vilgain Avocado Oil Spray 200 ml
Oil - from the Hass variety from Kenya, with practical dispenser - 795 Kč/1 l
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil040
4.7 119×
Watch Price/Availability
MATRIX Food For Soft Multifunctional oil serum for hair 50 ml
Hair Serum - great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 918 Kč/100 ml
  459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL8684
4.7 119×
Watch Price/Availability
MATRIX Food For Soft Conditioner 300 ml
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration and nutrition, best for hair type: dry - 100 Kč/100 ml
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL8672
4.8 748×
Watch Price/Availability
AlzaPower extension cord 230V 4 sockets 3m white
Extension Cable
Great price 189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APLV00340
iMac 24" M4 CZ Blue - All In One PC Free delivery
Alzaboxes and stores
5.0 2×
Watch Price/Availability
iMac 24" M4 CZ Blue - s výkupním bonusem 2 500 Kč
All In One PC 24" 4480 × 2520, Apple M4 (8-core), Apple Apple M4 8‑core GPU, RAM 16GB, SSD 256GB, Thunderbolt 4, macOS Tahoe 26,5,1
With cashback bonus In return for an older model, the customer will get a discount on the newer model. Vyměňte starý za nový a získejte výkupní bonus 2500 Kč při koupi nového Macu s M čipem. Více informací zde. 40,490,-
  42,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: TL20a1a
4.6 108×
Watch Price/Availability
Expres Menu Butter chicken 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 557 kJ, weight 600g - 365 Kč/1 kg
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem147
4.5 253×
Watch Price/Availability
EMOS EV023
Kitchen Scale - digital, up to 15kg, accuracy to 1g, TARE, unit selection and automatic shutdown, grey colour
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EMOEV023
4.7 139×
Watch Price/Availability
G21 GA-SZ-4x4-4.6M
Ladder - aluminium, 4 rungs, 4.6m working height, 1.55m folded length, weight: 15kg, maximum load: 150kg
Discounted -7 % 3,249,- 3,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: AV001d2
4.9 12×
Watch Price/Availability
BabyOno universal lock white 4 pcs
Child Safety Lock - plastic, serves as wardrobe safety locks, 2 pc(s) in package
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY24081
4.8 125×
Watch Price/Availability
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm Titanium
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, EKG monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof IP69, case material: titanium
  10,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWGT6Pt
4.9 96×
Watch Price/Availability
TP-Link Tapo T300, Smart water leak sensor
Water Leak Detector - detects Humidity and Water gas, battery-powered, sound level: 90dB, compatible with Google Home and Manufacturer app, connection via radio waves, central unit required to function,, app with Czech language support, app with Czech and English language support for Android and iOS
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP23_065
4.9 70×
Watch Price/Availability
Flexi Giant L belt 8 m/50 kg
Leash for dogs, automatically retractable and reflective, length: 800cm, up to 50kg, material: textile and plastic, black and yellow colour, for large breeds
Amazing Deal 1,029,- Save 120,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPvd0219
4.7 108×
Watch Price/Availability
LEIFHEIT CABINO shower enclosure squeegee
Scraper - for shower enclosures made of glass, acrylic and tile, it doesn't leave streaks, strap for hanging, material rubber, white colour, width 24 cm
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LEIST506
4.9 14×
Watch Price/Availability
Sonos FIVE, Black
Speaker - active, 3,5mm jack, LAN, Wi-Fi, AirPlay, multiroom, control via device with iOS or Android
  16,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SON003e2
4.7 113×
Watch Price/Availability
PremiumCord Extension 20m 230V, orange
Power Cable - 20m, male connectors: 1× type F fork, female connectors 1× fork Type E, bent connector ends
  639,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UD990d1
4.7 80×
Watch Price/Availability
Endorfy Fortis 5
CPU Cooler - by air cooling, automatic speed control, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, FM1, FM2, FM2+ and AM5 AMD socket, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2011-3, 2066 and 1851 Intel socket, 6× heatpipes, 1×140mm fan, 140 mm fan diameter, Fluid Dynamic Bearing (FDB) bearing type, speed from 250 to 1400 RPM, included features: PWM, dimensions 144 × 159 × 107 mm (W×H×D)
  839,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ENDfor5
5.0 98×
Watch Price/Availability
LEGO® Speed Champions 77248 Racing Car BWT Alpine F1® Team A524
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Cars and Formula, launched in 2025, 258 pc(s)
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO77248
4.8 154×
Watch Price/Availability
HARMONY Dino (10×10 pcs)
Tissues - three-layer - from 0.29 Kč/1 pc(s)
  from  25,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UBR335

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches