Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,032 Results
5.0 10×
Watch Price/Availability
LEGO® DUPLO® | Disney 10456 McQueen and a visit to Dr. Hudson's garage
LEGO Set for children, suitable from the age of 2 years, theme: Cars, Movies and TV shows and Superheroes, launched in 2025, 35 pc(s)
  639,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO10456
4.8 83×
Watch Price/Availability
Huawei Watch GT 5 41 mm Leather
Smart Watch - women's, with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: stainless steel
  5,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWGT541b
4.8 52×
Watch Price/Availability
TP-Link Tapo P100M (EU)
Smart Socket controlled via Wifi, operated: standalone, compatible with Apple Home, Google Home and Manufacturer app, timer, application in for Android and iOS, IP20 - 369 Kč/1 pc(s)
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP23_080
4.9 166×
Watch Price/Availability
Brit Dental Stick Teeth & Gums with Chamomile & Sage 7 pcs
Dog Treats for brushing your teeth, anti-tartar and breath freshening, herbal, for all dogs with normal activity, free of GMOs, with antioxidants and yeast
  from  78,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa1395
4.6 173×
Watch Price/Availability
EMOS Splitter Socket 3 × Round, White
Splitter - adapter with three outputs, male connectors: 1× fork Type E, female connectors: 3× fork Type E up to 10 A, straight termination
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HM4088
4.4 122×
Watch Price/Availability
Express Menu Goulash soup 600g
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 257 kJ, weight 600g - 232 Kč/1 kg
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem021
3.9 46×
Watch Price/Availability
Niceboy Pins 4 Black
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 6.0, AAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 105 dB/mW, impedance 32 Ohm, 10 mm driver size, battery life up to 28 h (6 h+22 h)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB053a1
4.7 162×
Watch Price/Availability
SPONTEX Clothes pegs 50 pcs
Clothes Pegs - for laundry, very practical, durable
  64,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL231
4.2 20×
Watch Price/Availability
Huawei Band 11 Pro GPS Black
Fitness Tracker with control in English language, heart rate monitoring, EKG monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: aluminium
  1,777,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUB11pb
4.7 41×
Watch Price/Availability
Xiaomi Watch S4 41mm Black
Smart Watch - women's,, touch display, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Mi Pay, heart rate monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, waterproof IP67
  3,332,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIws41b
5.0 35×
Watch Price/Availability
Nintendo Switch 2 Joy-Con 2 Set Light Blue/Light Red
Gamepad - for Nintendo Switch 2, wireless connection, integrated batteries, vibration, analogue stick, gyroscope, accelerometer, c button (GameChat)
  1,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NS2HW103
4.4 163×
Watch Price/Availability
LAMAX BCool 2 Play Rose Gold
Smart Watch - children's, with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 10 m (1 ATM), case material: plastic
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LMXbc2prg
4.6 187×
Watch Price/Availability
Indiana Beef Original 90g
Dried Meat Beef - from 2,211 Kč/1 kg
  from  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0149
4.5 54×
Watch Price/Availability
COYOTE Disposable Alcohol Test
Alcohol Tester -, for personal use, measurement method: no mouthpiece, with mouthpiece, Without a power supply
  54,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR293660
4.9 228×
Watch Price/Availability
BIODERMA Sensibio H2O 500 ml
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 84 Kč/100 ml
  419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL1338
5.0 2×
Watch Price/Availability
LEGO® Technic 42229 Auto Fast and Furious Mitsubishi Eclipse
LEGO Set for children and adults, suitable from the age of 14 years, theme: Cars, Means of transport and Movies and TV shows, launched in 2026 - new releases, 827 pc(s)
  1,489,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO42229
4.4 10×
Watch Price/Availability
27" MSI MAG 272URDF E16
Monitor - Rapid IPS, 4K/FHD 3840 × 2160 (16:9), 160Hz/320Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 0,5 ms, Adaptive-Sync, adjustable height, pivot, HDR, HDMI and DisplayPort, VESA
  6,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WQ27o5o5x31
5.0 14×
Watch Price/Availability
KORES Glue stick 2 × 15 g
Glue stick - universal, ensures hard connections, suitable for use on textile and for paper - 660 Kč/100 g
Discounted -9 % 99,- 109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1368
4.8 31×
Watch Price/Availability
NIVEA Kids 3in1 Shower & Shampoo Girl 500 ml
Children's Shower Gel - - 34 Kč/100 ml
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SG638
4.8 604×
Watch Price/Availability
Brit Mono Protein Beef 400 g
Canned Dog Food for all breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 78%, fat (beef) 7%, free of GMOs, with antioxidants and hypoallergenic - from 18 Kč/100 g
  from  61,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMrk1215
4.8 248×
Watch Price/Availability
DOVE Men+Care Clean Comfort 150 ml
Antiperspirant - for men, spray,, protective, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 53 Kč/100 ml
  80,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO047
4.7 226×
Watch Price/Availability
VILEDA Express 3 m
Laundry Dryer - drying area 3m, usage: outdoor and interior
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR245
4.9 482×
Watch Price/Availability
Epson T6641 Black
Printer Ink - for Epson EcoTank L110, L120, L210, L220, L300, L310, L355, L365, L382, L386, L455, L486, L550, L565, L3050, L3060, L3070, L1300, 70 ml
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SE115d4a
4.7 14×
Watch Price/Availability
LEGO® Technic 42219 Monster Jam™ Grave Digger™ Fire and Ice
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Quads and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 263 pc(s)
  569,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO42219

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches