Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,029 Results
4.5 21×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Chair Oasis 1 black
Office Chair - swivel and ergonomic with synchronous mechanics, load capacity 136 kg, anatomically shaped seat with adjustable depth and height, breathable backrest with 3-position locking (103-125°), 3D armrests (height adjustable, forward/backward and angular), infinitely adjustable rocking resistance, plastic wheels with a diameter of 6 cm, nylon cross and construction, covering material textile and mesh, class 4 piston, assembly required, weight 16,5 kg
Great price 4,590,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEO0432
4.7 258×
Watch Price/Availability
ETA Fenix 2233 90000
Upright Vacuum Cleaner - for allergy sufferers and animal hair, Carpets, Linoleum, Wooden floors and Floating floors, charging time: 5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2200 mAh, operating time: 40 min, hepa, noise level: 78 dB, container capacity: 0,6l, filter and brush and filter cleaning tool, red, grey and black colour
  3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ETAtvs15
4.7 137×
Watch Price/Availability
Bery Jones Lyophilised strawberry + banana 100 g
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,690 Kč/1 kg
Great price 169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery192
4.9 524×
Watch Price/Availability
AMD Ryzen 7 7800X3D
CPU - 8-core, 16 threads, 4.2GHz (TDP 120W), Turboboost 5GHz, Boost 5 GHz, 96MB L3 cache, AMD Radeon Graphics 2200MHz, socket AMD AM5, Raphael
  8,590,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BD750k7a1
4.2 93×
Watch Price/Availability
Alza TN-2421 Black for Brother Printers
Compatible Toner Cartridge - for HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, DCP-L2512D, DCP-L2532DW, DCP-L2552DN, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW; yield up to 3000 pages
Great price 1,079,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7072
Huawei Watch GT 7 Pro 46mm Black - Smart Watch Free
delivery
5.0 8×
Watch Price/Availability
Huawei Watch GT 7 Pro 46mm Black - 25% ISIC sleva pro studenty po přihlášení
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, EKG monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: titanium
Buy with code HUAWEIGT7 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 8,924,-
New arrival 10,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWGT7Pb
4.9 9×
Watch Price/Availability
MacBook Neo 13" CZ 2026 Blush - s možností vyzkoušet na 60 dní zdarma
MacBook - Apple A18 Pro (6-Core), 13" IPS glossy 2408 × 1506, RAM 8GB, Apple A18 Pro 5-core GPU, SSD 256GB, webcam, USB-C, WiFi, Bluetooth, macOS Tahoe 26,5,1
  19,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NL275a2a
4.3 420×
Watch Price/Availability
Rapture COBRA STEALTH Black
Gaming Mouse - wireless, Pixart PMW3325 optical sensor, 800/1200/2000/3200/5000 DPI, 1ms response time, 100 IPS tracking speed, 20G acceleration, RGB backlight (5 backlight modes), 7 programmable buttons, Kalih silent switches, lifetime up to 10 million clicks, Plug & Play, software (change DPI, backlight, macros), 2.4GHz USB-A receiver, range up to 10m, 900mAh built-in battery, USB-C connector, 1.8m PVC cable
Great price 699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGM003d
4.9 43×
Watch Price/Availability
Kärcher SE 2 Spot
Carpet Cleaner - carpets, soft surfaces and upholstery, bagless, with a capacity of 0,8 l, with cable, noise level: 70dB, white, yellow and black colour
  2,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KARVV33
4.9 561×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chia Seeds 1kg
Seeds - chia, - 159 Kč/1 kg
Great price 159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery052
4.9 699×
Watch Price/Availability
ZEWA Deluxe Delicate Care (24 rolls)
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 11.63 Kč/roll - from 0.08 Kč/1 sheet
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TOPA337
4.8 39×
Watch Price/Availability
Vilgain Magnesium Bisglycinate 90 capsules
Magnesium - magnesium, 75 mg in 1 capsule, 100% chelated form, without poorly absorbed oxides, without additives, in a vegan capsule, 90 capsules
  from  263,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil059
4.6 328×
Watch Price/Availability
Rapture ASPIS Black
Gaming Mouse – wireless, Pixart PAW3370 optical sensor, DPI up to 19,000, response time 1 ms, tracking speed 400 IPS, acceleration 50G, frame rate 19,000 fps, RGB backlight, 8 programmable buttons, Kailh GM 8.0 switches (main buttons), lifetime up to 80 million clicks, Kailh GM 2.0 switches (side buttons), lifetime up to 20 million clicks, Teflon glides (replacement glides included), replaceable covers (included), replaceable main button switches (1 pair of TTC Gold switches included, lifetime 30 million clicks), Plug & Play, 430 mAh battery, USB-C connector on mouse body, 1.6m cord length, paracord cable, USB-A connector, software (DPI change, backlight, macros)
Great price 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGM008a
4.8 4,321×
Watch Price/Availability
PlayStation 5 DualSense Wireless Controller - White
Gamepad - for PS5, wireless connection, 3,5mm Jack (on controller), USB-C (on controller), integrated batteries, vibration, backlighting, analogue stick, speaker, microphone, haptic response, white colour
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MSX005DS1
4.8 445×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 1,556 Kč/1 kg
Great price 389,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery234
4.6 246×
Watch Price/Availability
VANISH Carpet Shampoo Machine 500 ml
Carpet shampoo for machine cleaning - 278 Kč/1 l
Great price 139,- Save 9,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS197
4.8 79×
Watch Price/Availability
LEGO® Botanicals 11509 Blooming Cactus
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Flowers, launched in 2026 - new releases, 482 pc(s)
Buy with code LEGODNY15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 467,-
Discounted -14 % 549,- 639,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO11509
4.9 59×
Watch Price/Availability
Canon PIXMA TS6550i white
Inkjet Printer - multifunctional, colour, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 14 images/minute, colour print speed of 9 images/minute, print resolution: 1200 x 1200 DPI, duplex, display, AirPrint, USB and Wi-Fi
  1,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PC299s2b9
GAINWARD GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S 16G - Graphics Card
Pay in instalments
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.8 33×
Watch Price/Availability
GAINWARD GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S 16G
Graphics Card - 16GB GDDR7 (28000MHz), NVIDIA GeForce Blackwell (GB203, 2300 MHz), Boost 2625 MHz, PCI Express x16 5.0, 256Bit, DisplayPort 2.1b and HDMI 2.1b, width 331,9 mm
+Gift Promo Electronic Key CONTROL Resonant GeForce RTX 50 Series Bundle - must be redeemed by 10/11/2026 with a value of 1,459,-
  29,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EGr57tpho2
4.9 424×
Watch Price/Availability
BREF Power Active Lemon 6 × 50g
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 28 Kč/1 pc(s)
  170,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2306
4.6 164×
Watch Price/Availability
Alza MLT-D111L Black for Samsung Printers
Compatible Toner Cartridge - for Xpress M2020, Xpress M2020W, Xpress M2021, Xpress M2021W, Xpress M2022, Xpress M2022W, Xpress M2026, Xpress M2026W, Xpress M2070, Xpress M2070F, Xpress M2070FW, Xpress M2070 Series, Xpress M2070W, Xpress M2071FH, Xpress M2071FW, Xpress M2071 HW, Xpress M2071 Series, Xpress M2071W, Xpress M2078, Xpress M2078F, Xpress M2078FW, Xpress M2078 Series, Xpress M2078W new edition, yield up to 1800 pages
Great price 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7864a
4.4 433×
Watch Price/Availability
Canon PIXMA TS3750i black
Inkjet Printer - multifunctional, colour, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 7,7 images/minute, colour print speed of 4 images/minute, print resolution: 4800 x 1200 DPI, duplex, display, AirPrint, USB and Wi-Fi
Discounted -20 % 790,- 990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PC299r9c
4.5 392×
Watch Price/Availability
AlzaPower Mesa ANC black
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, AAC and SBC support, game mode, voice assistant, Multipoint, track shuffle, call handling, volume control, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 95 dB/mW, impedance 32 Ohm, 40 mm driver size, battery life up to 55 h
Great price 1,390,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWBTE010
4.8 458×
Watch Price/Availability
TP-Link Tapo P110M
Smart Socket controlled via Wifi, operated: standalone, compatible with Google Home and Manufacturer app, consumption measurement and timer, application in English and german for Android and iOS, IP20 - 479 Kč/1 pc(s)
Amazing Deal 479,- Save 120,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP23_081
 

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches