Dobrý den, je možné monitor používat bez samostatného nabíjení baterie (nechci tahat další kabel, nabíječku a hlídat, zda mám nabito). Předpokládám pouze provoz s notebookem propojený s monitorem jedním kabelem. Notebook sám na napájecím adaptéru jakmile se vybije. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, je možné monitor používat bez samostatného nabíjení baterie (nechci tahat další kabel, nabíječku a hlídat, zda mám nabito). Předpokládám pouze provoz s notebookem propojený s monitorem jedním kabelem. Notebook sám na napájecím adaptéru jakmile se vybije. Děkuji za odpověď.