Dobrý den... prosím nemusím k této televizi kupovat setobox? Rozuměla jsem dobře, že je televize 80 cm široká? (ne uhlopříčka, ale šířka televize). Můžete mi prosím k této televizi doporučit jaký zakoupit držák na zeď?? Děkuji
Dobrý den... prosím nemusím k této televizi kupovat setobox? Rozuměla jsem dobře, že je televize 80 cm široká? (ne uhlopříčka, ale šířka televize). Můžete mi prosím k této televizi doporučit jaký zakoupit držák na zeď?? Děkuji