Dobrý den, nemůžu přijít na to, jak setřídit programy. Jde to vůbec? Píše mě to, že programy nelze přesunout. Díky za radu Roman S.
Dobrý den, nemůžu přijít na to, jak setřídit programy. Jde to vůbec? Píše mě to, že programy nelze přesunout. Díky za radu Roman S.