Dobrý den, k televizi přišel nějaký starý ovladač, kdy vím, že teď jsou u samsung televizi ovladače mnohem hezčí. Je to tak správně? Případně lze tento dokoupit?
Dobrý den, k televizi přišel nějaký starý ovladač, kdy vím, že teď jsou u samsung televizi ovladače mnohem hezčí. Je to tak správně? Případně lze tento dokoupit?