Dobrý den,
nevíte někdo jestli je možné připojení 2 monitorů (rozšířená plocha, ne duplikování obrazu). NTB má jen 1 HDMI výstup, USB-C podporuje přenos videa?
Dobrý den,
nevíte někdo jestli je možné připojení 2 monitorů (rozšířená plocha, ne duplikování obrazu). NTB má jen 1 HDMI výstup, USB-C podporuje přenos videa?