Lze zvýšit hlasitost postranním tlačítkem, a pokud ano, je korigována nějakým limitním bodem, za kterým již hrozi poškození sluchu?
Lze zvýšit hlasitost postranním tlačítkem, a pokud ano, je korigována nějakým limitním bodem, za kterým již hrozi poškození sluchu?