Zdravím, zajímal by mě názor těch, co to používají. Někde (někteří) totiž tvrdí, že při používání s iphonem je třeba, aby byla neustále na pozadí zapnuta aplikace (nezavřená). Aby chodilo oznámení a další různé funkce co se komunikace s mobilním telefonem týče. Je to pravda?
Zdravím, zajímal by mě názor těch, co to používají. Někde (někteří) totiž tvrdí, že při používání s iphonem je třeba, aby byla neustále na pozadí zapnuta aplikace (nezavřená). Aby chodilo oznámení a další různé funkce co se komunikace s mobilním telefonem týče. Je to pravda?