Dobrý den, dle informaci i vzhledu by tento model měl byt vestavny, ale vy uvádíte, ze je samostatné stojící. Jak to tedy prosím je? Děkuji
Dobrý den, dle informaci i vzhledu by tento model měl byt vestavny, ale vy uvádíte, ze je samostatné stojící. Jak to tedy prosím je? Děkuji