Dobrý den, jsem sám, komu se židle ovladá opačně než klasické židle, standardne: zatáhnu páčku k sobě, a židle jde nahoru nebo dolů. Tato židle: musím tlačit dolů, aby šla židle nahoru. Jo a taky na ni musím sedět pořádně, někdy i zakloněný, jinak se nehne.
Dobrý den, jsem sám, komu se židle ovladá opačně než klasické židle, standardne: zatáhnu páčku k sobě, a židle jde nahoru nebo dolů. Tato židle: musím tlačit dolů, aby šla židle nahoru. Jo a taky na ni musím sedět pořádně, někdy i zakloněný, jinak se nehne.