Nejde mi vůbec zacvaknout RAM. Vždy ji vložím, ale nejde zacvaknout úplně. Jen napůl, takže jde vytáhnout, i když by neměla. C s tím?
Nejde mi vůbec zacvaknout RAM. Vždy ji vložím, ale nejde zacvaknout úplně. Jen napůl, takže jde vytáhnout, i když by neměla. C s tím?