Zdravím,
chcem sa spýtať, prečo som dostal túto dosku v ´´bulk balení´´(bez krabice), nakoľko na stránke to nebolo uvedené nikde? Dúfam že tovar nebude poškodený...
Zdravím,
chcem sa spýtať, prečo som dostal túto dosku v ´´bulk balení´´(bez krabice), nakoľko na stránke to nebolo uvedené nikde? Dúfam že tovar nebude poškodený...