Sluchátka jsou parádní, na narozeniny si asi udělám radost. Jen dotaz, co takhle je spojit s mobilem ? Když mají BT tak by to mělo v pohodě jít že ? Jen asi teda s nimi nezvednu hovor... Nechtěl bych být omezený jen na PC.
Sluchátka jsou parádní, na narozeniny si asi udělám radost. Jen dotaz, co takhle je spojit s mobilem ? Když mají BT tak by to mělo v pohodě jít že ? Jen asi teda s nimi nezvednu hovor... Nechtěl bych být omezený jen na PC.