Dobry den. Je tento pripravek pouzitelny do nafty i benzinu? Nebo jen nafta jak je v popisku? U konkurence je totiz ten samy pripravek psany i pro benzin. A u vas v popisu je urceni do nafty, ale motor nafta,benzin. Jak tomu mam rozumnet? DIky za odpoved
Dobry den. Je tento pripravek pouzitelny do nafty i benzinu? Nebo jen nafta jak je v popisku? U konkurence je totiz ten samy pripravek psany i pro benzin. A u vas v popisu je urceni do nafty, ale motor nafta,benzin. Jak tomu mam rozumnet? DIky za odpoved