Dobrý den, je již vyřešen problém s mikrofonem? Četl jsem, že prý při hovoru je skrz mikrofon špatně slyšet a že to je softwarová otázka. Blackview prý vydal aktualizaci ale pořád spousta lidí píše že to není ono.
Dobrý den, je již vyřešen problém s mikrofonem? Četl jsem, že prý při hovoru je skrz mikrofon špatně slyšet a že to je softwarová otázka. Blackview prý vydal aktualizaci ale pořád spousta lidí píše že to není ono.