Dobry den, chcel by som sa opytat aku velkost ma mat ventil privodu studenej vody na ktory sa potom napoji privadzacia hadica (ktora je sucastou dodavky chladnicky) , ten ventil ma mat velkost 1/2 alebo 3/8 ? Dakujem.
Dobry den, chcel by som sa opytat aku velkost ma mat ventil privodu studenej vody na ktory sa potom napoji privadzacia hadica (ktora je sucastou dodavky chladnicky) , ten ventil ma mat velkost 1/2 alebo 3/8 ? Dakujem.