Dobrý den,
má to samostatné zásobníky na A5 i tedy A4. Ergo jestli mohu tisknout samostatně A4 běžně a občas by vyšel z počítače příkaz na A5 papír, ale nemusel bych složitě vkládat jednotlivé papíry A5. Prostě by se vložily samostatně do zásobníku mimo zásobník pro A4 papír.
Dále oboustranný tisk A4 je automatický?
Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
má to samostatné zásobníky na A5 i tedy A4. Ergo jestli mohu tisknout samostatně A4 běžně a občas by vyšel z počítače příkaz na A5 papír, ale nemusel bych složitě vkládat jednotlivé papíry A5. Prostě by se vložily samostatně do zásobníku mimo zásobník pro A4 papír.
Dále oboustranný tisk A4 je automatický?
Děkuji za odpověď.
Medica - F. Langer s.r.o.,
12. 12. 2023,
1
answer