Dobry den, zapojila jsem reproduktor k mobilu ale nechce fungovat :( Telefon pipa, ze se neco napojilo ale pak jenom zacne nabijet baterku misto ukazani nejake moznosti ze chci neco prehrat. Nevite co s tim ? Dekuju.
Dobry den, zapojila jsem reproduktor k mobilu ale nechce fungovat :( Telefon pipa, ze se neco napojilo ale pak jenom zacne nabijet baterku misto ukazani nejake moznosti ze chci neco prehrat. Nevite co s tim ? Dekuju.