Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je normálne, že po uvarení vajíčok, keď už pod nimi nie je žiadna voda, vylejem dosť veľa vody zo samotného prístroja? Keď ním zatrasiem, tak zo spodnej časti vytečie voda.
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je normálne, že po uvarení vajíčok, keď už pod nimi nie je žiadna voda, vylejem dosť veľa vody zo samotného prístroja? Keď ním zatrasiem, tak zo spodnej časti vytečie voda.