Dobrý deň. V recenzii zákazník píše, že nemôže uchytiť bicykel co má sikmú štanglu, lebo nejde natočiť uhol horného záchytu na ramene. Je to naozaj tak? Lebo na obrázku je bicykel takto uchytený. Ďakujem. Braku.
Dobrý deň. V recenzii zákazník píše, že nemôže uchytiť bicykel co má sikmú štanglu, lebo nejde natočiť uhol horného záchytu na ramene. Je to naozaj tak? Lebo na obrázku je bicykel takto uchytený. Ďakujem. Braku.