Dobrý den. Jaký byste doporučili k tomuto zesilovači DENON PMA-600NE soundbar, abych nemusel použít už jiné reproduktory? Dal bych přednost takovému, který má v sobě i zabudovaný subwoofer. A jak ho připojit? Zesilovač má výstup 2 x dvojici cinch + subwoofer, ale co jsem koukal na soundbary, tak mají obvykle jeden vstup (2 x cinch). Nerad bych si připojením soundbaru zablokoval jediný výstup pro recorder. Děkuji za odpověď.
Dobrý den. Jaký byste doporučili k tomuto zesilovači DENON PMA-600NE soundbar, abych nemusel použít už jiné reproduktory? Dal bych přednost takovému, který má v sobě i zabudovaný subwoofer. A jak ho připojit? Zesilovač má výstup 2 x dvojici cinch + subwoofer, ale co jsem koukal na soundbary, tak mají obvykle jeden vstup (2 x cinch). Nerad bych si připojením soundbaru zablokoval jediný výstup pro recorder. Děkuji za odpověď.