Dobrý den,dnes ráno mi spadl mobilní telefon na zem z asi metrové výšky na lino a praskl mi displej. Zřejmě nekvalitní sklo. Je to značka DOOGEE X20. Je nový,týden starý ze zárukou koupený na Alza.cz. A já bych chtěl vědět kolik by asi tak stála oprava. Děkuji za odpověď.
Dobrý den,dnes ráno mi spadl mobilní telefon na zem z asi metrové výšky na lino a praskl mi displej. Zřejmě nekvalitní sklo. Je to značka DOOGEE X20. Je nový,týden starý ze zárukou koupený na Alza.cz. A já bych chtěl vědět kolik by asi tak stála oprava. Děkuji za odpověď.