Dobrý den,chtěl jsem se zeptat zda je možné používat sestavu bez zadních bezdrátových reproduktorů. Chtěl jsem model S70HD,ale ten bohužel není možné objednat tak uvažuji o koupi tohoto a zadní reproduktory nepoužívat. Děkuji za odpověď
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat zda je možné používat sestavu bez zadních bezdrátových reproduktorů. Chtěl jsem model S70HD,ale ten bohužel není možné objednat tak uvažuji o koupi tohoto a zadní reproduktory nepoužívat. Děkuji za odpověď