Dobrý deň, mám tento vysávač asi rok. Pri nabíjaní svieti.
Keď chcem vysávať, zapnem a po asi 2 sekundách sa vypne.
Ten malý odnímateľný vysávač do ruky funguje.
Viete mi prosím poradiť v čom môže byť chyba?
Vopred ďakujem
Dobrý deň, mám tento vysávač asi rok. Pri nabíjaní svieti.
Keď chcem vysávať, zapnem a po asi 2 sekundách sa vypne.
Ten malý odnímateľný vysávač do ruky funguje.
Viete mi prosím poradiť v čom môže byť chyba?
Vopred ďakujem