Dobrý den,
chci se optat, zda na vzdálené ovládání je třeba pouze iOS, a nebo lze používat i Android :!
V domácnosti máme odlišné operační systémy v telefonech.
Děkuji
Dobrý den,
chci se optat, zda na vzdálené ovládání je třeba pouze iOS, a nebo lze používat i Android :!
V domácnosti máme odlišné operační systémy v telefonech.
Děkuji