Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde v Leonardovi ušlehat sníh do trubiček. Vždy ho šlahám nad párou, tak nevím jestli tam tato možnost je. Děkuji
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde v Leonardovi ušlehat sníh do trubiček. Vždy ho šlahám nad párou, tak nevím jestli tam tato možnost je. Děkuji